Боя за коса - Вlondе 29 - Клуб на блондинките

  • 125 090
  • 724
# 90
Ето с Гарниер нейчърълс 7-ца след 4-5 миенета.
http://www.album.bg/godaiva/images/29839442/
http://www.album.bg/godaiva/images/29839441/
Виж целия пост
# 91
GodaiVa, много ти е станал хубав цвета след като се е поизмил. Ако цветът остане същия, тоест ако не се измие още повече си мисля, че съвсем спокойно можеш да поддържаш корените с чиста 8-ца (най-много 9-ка) на Гарниер. Peace
Виж целия пост
# 92
GodaiVa, много ти е станал хубав цвета след като се е поизмил. Ако цветът остане същия, тоест ако не се измие още повече си мисля, че съвсем спокойно можеш да поддържаш корените с чиста 8-ца (най-много 9-ка) на Гарниер. Peace
Аз си купих 9.13 на Гарниер сенсеншъл-води се кристално русо.Дано стане по-кристално  хаххаха Но ще  изчакам 1-2 седмици и тогава ще плескам
Виж целия пост
# 93
Аз си купих 9.13 на Гарниер сенсеншъл-води се кристално русо.Дано стане по-кристално  хаххаха Но ще  изчакам 1-2 седмици и тогава ще плескам
Само корените ли ще боядисваш или цялата? То 9.13 пак си е светло, аз мислех, че искаш нещо малко по-тъмно и златисто-медено (като Анелия).
Виж целия пост
# 94
Точно такова искам или една маалка идея по-светло.Да ти кажа аз това 9.13 го пробвах върху един кичур,но никаква разлика не видях.Дали не съм направила правилна пропорция боя-окислител?Грам няма разлика Rolling Eyes А иначе мисля само корените,те сега на слънце малко са по-тъмни.За това взех 9-ка.Дано съм уцелила...
Виж целия пост
# 95
А защо изостави ММБюти? Те нали имат и по-тъмни цветове: карамел, топла ръж, натурално рус?
Виж целия пост
# 96
Като марка много я харесвам боята.Нюансите платина и пясъчно русо стават уникално просто.Но преди да потъмня бях мацнала натурално русо от марката и станах към жълтееща  Rolling Eyes Не беше грозно,но не ми допадна.Та за това не рискувам с нея в по-тъмните гами.
Виж целия пост
# 97
Момичета, спешно се нуждая от съвет. Взех си колестон перфект 12/81, но нямам техен оксидант. Мога ли да използвам на друга марка(от обикновена козметика да го купя и какъв?) и спокойно да ги смеся 1:2? Вие правили ли сте такава смесица ?
Виж целия пост
# 98
Момичета,какъв нюанс да сложа на екстеншъна ми.По-горе показах как ми е в момента цвета след няколко бани.Ако сложа същия нюанс ще стане много тъмно,а екстеншъна не се мие толкова често като косата? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 99
Момичета, спешно се нуждая от съвет. Взех си колестон перфект 12/81, но нямам техен оксидант. Мога ли да използвам на друга марка(от обикновена козметика да го купя и какъв?) и спокойно да ги смеся 1:2? Вие правили ли сте такава смесица ?

Може с друг оксидант. Точно при Колестон смесвах с някакъв универсален. Получи се ок.   Peace
Виж целия пост
# 100
Кой оксидант е универсален?  До сега не съм взимала една боя и различен оксидант. Мисля, че мога да взема на империти, чифели, лорвен някви такива. Те дали са подходящи? Дано не се отрази на резултата, че ще използвам за първи път боята и да мога да я преценя
Виж целия пост
# 101
Конкретно, в моя случай имаше проблем с доставката на Welloxon Perfect и се наложи да взема този:
http://hair2007.bg/product_info.php?cPath=24_36&products_id=1415
Нямах никакъв проблем с него. Не е прекалено течен. Добър е.   Peace
Виж целия пост
# 102
GodaiVa, според мен за екстеншъна - 8-ца. Виждала съм тази 8-ца нанесена върху руса коса и беше невероятен цвят, подобен на твоя.
Виж целия пост
# 103
GodaiVa, според мен за екстеншъна - 8-ца. Виждала съм тази 8-ца нанесена върху руса коса и беше невероятен цвят, подобен на твоя.
Ще те послушам,утре ще купя 8-ца Simple Smile
Виж целия пост
# 104
Ще го потърся тоя тогава. Feeling, мерси много  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия