Боя за коса - Вlondе 29 - Клуб на блондинките

  • 125 090
  • 724
# 105
Момичета,от балсамите и шампоаните за тониране,кои са най-силни?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 106
Здравейте, сладки блондинки! Аз продължавам да съм в чуденка каква боя и цвят да избера... newsm78
Отзиви за Мажиблонд има ли? Покрива ли добре и така нататък...
Искам цвят не много светло ПЕРЛЕНО ПЕПЕЛНО РУСО, но по-скоро малко по-тъмно... 921 на Мажиблонд е нещо подобно, но на мен ми се иска Колестон или Макадамия.... Бих опитала и Мажиблонд, ако ме убедите, че си струва парите... Simple Smile
http://profesionalist.com/boq-majiblond-921-svetlo-super-perleno … uso-24-16051.html
Виж целия пост
# 107
Бих опитала и Мажиблонд, ако ме убедите, че си струва парите... Simple Smile
http://profesionalist.com/boq-majiblond-921-svetlo-super-perleno … uso-24-16051.html

От мен - не.   Peace
При естествен цвят 6-ца с 9% окислител, с тази боя корените ми абсолютно винаги бяха с тон по-тъмни. И това е супер изсветляваща боя.
Отделно - бързо се отмиваше и жълтеенето беше неприятно.
Други бои с виолетов и пепелен нюанс при мен са издържали далеч по-дълго.

Не ангажирам с мнението си никого, това е моят опит.
Преди ми се струваше, че боята е супер, докато не минах през Колестон и Матрикс.   Peace
Виж целия пост
# 108
Feeling, ти все още ли се правиш с Матрикс?

tania77, аз бих заложила на Макадамия  Wink

Sassie, а съм ползвала на Лореал, Престиж и Алфапарф - шампоандоста силен  с който ставам сива на много светлото русо, но на по тъмно все още не съм открила разковничето за мат, освен черната боя. Косата ти е много хубава, на снимките изглежда доста светла, така ли е в действителност? Като се боядиса имаше ли израстнал корен, какво се случи с него?

Виж целия пост
# 109
Feeling, ти все още ли се правиш с Матрикс?

За голямо мое съжаление, не. По независещи от мен причини.   Confused
За да се боядисвам с нея в момента вероятно трябва да я поръчам от ибей(ти нали от там я взимаше?   newsm78   Blush  ).



tania77, аз бих заложила на Макадамия  Wink

Аз също.   Peace
Намирам боята за щадяща. Направи и страхотен гланц върху косъма ми.   Heart Eyes
Да видим само колко издръжлива ще е.   fingerscrossed
В темата за професионални продукти за коса споделиха, че и с по-светлите цветове се справя добре.   Simple Smile
Виж целия пост
# 110
Dendy,много ти благодаря!  Hug

Да,в действителност е толкова светла. Даже на някои снимки е излязла малко по-тъмна. Peace
Имах израснали корени и то около 1см,останах изненадана колко добре се справи с тях боята. Корен-дължина няма никаква разлика. Grinning
И да уточня,че не жълтее в корените! Wink

P.S. Значи казваш,че този шампоан на Алфапарф е силничък...  Rolling Eyes  А твоята коса колко е светла?
Аз съм ползвала мат шампоани на Лореал и Шварцкопф,и балсам на Престиж,от който засега съм най-доволна. Шампоаните бяха слаба работа,като този на Шварцкопф беше малко по-добър.Но ми се иска нещо по-силно. Затова и попитах тук,дали имате наблюдения за по-силни,може и балсами също. Peace
Виж целия пост
# 111
Е да, ама не мога да се ориентирам в цветовете, кой номер от 921 на Мажиблонд перлено пепелно съответства на номер от Колестон или Макадамия???  newsm78
Виж целия пост
# 112
tania77,аз мисля,че от Макадамия е 9.32 или 10.32, а от Колестон е 9/38 или 10/16 Peace
Виж целия пост
# 113
Здравейте, да похваля и аз една боя - Алфапарф, ето и резултата
Виж целия пост
# 114
 sunrise32 newsm10  ... с кой номер и какъв % окислител е постигнат цвета ( разкошен е  Hug)? на каква основа ?
Виж целия пост
# 115
sunrise32 newsm10  ... с кой номер и какъв % окислител е постигнат цвета ( разкошен е  Hug)? на каква основа ?

dachita, благодаря  Simple Smile, и на мен също много ми харесва цвета и за това си позволих да кача снимка. При мен си е цяло приключение до достигането на този цвят. В продължение на много години се боядисвах черна и изведнъж реших, че искам промяна. Обезцветиха ми косата, като почти ми я унищожиха, но и цвета не беше хубав и много шарена, петниста хиена си бях...няма какво. След плескане на какви ли не бои, реших да отида при друг фризьор, който си разбираше от работа и ми оправи косата равномерно като цвят, но и цената си я биваше. След това започнах пак мои си опити, но или жълтееше или оранжевееше, въобще ужас. И пак се навих да отида на фризьор, та там започнах с Алфапарф. До колкото разбрах от фризьорката, смесва 10.21 с 7.21, но не знам в какви пропорции и с какъв процент оксидант. Но резултат поне за мен е добър няма жълто, нито оранжево, следващият път като отида ще попитам по-подробно.
Виж целия пост
# 116
 sunrise32 ,   bouquet благодаря за изчерпателния отговор Simple Smile . На снимката освен цвета и състоянието на косата е много добро . Грижите които полагаш за нея отново ли са на Алфапарф ? Wink
Виж целия пост
# 117
sunrise32 , . На снимката освен цвета и състоянието на косата е много добро .

Това. Много добре изглежда наистина!
Виж целия пост
# 118
Една въздишка и от мен по цвета на sunrise32.   Heart Eyes      bouquet

Какви нюанси са .21 при Алфапарф?
Виж целия пост
# 119
Поръчах си серум за руси коси след боядисване на Голдуел http://zlatnaribka.com/serum-za-rusi-kosi-sled-boqdisvane-goldwe … -ml-324-3333.html, но нещо не мога да разбера как се използва newsm78Ще ходя тези дни да ме боядисват и ще го дам на фризьора ми да ми го сложи след боята, но да го отмива ли, след маска ли, не знам.Гледам също, че се смесват две течности, ако някоя от вас го е използвала моля да сподели  Praynig
Пристигна ми и шампоана на Шварцкопф за руси коси в топли нюанси и дори го изпробвах, за нюаанса нищо не забелязвам, но иначе прави пяна и не ми преми.


Feeling , аз също не се възприемах когато се подстригах, но сега вече от няма на къде се харесах Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия