Боя за коса - Вlondе 29 - Клуб на блондинките

  • 125 090
  • 724
# 120
Feeling, Sassie - благодаря!   bouquet Simple Smile
Мажиблонд отпада! Купувам 932 на Макадамия и каквото ще да става Simple Smile)) После снимки! Wink
sunrise32 - и аз съм впечатлена, много хубав цвят!!!  Heart Eyes Аз искам същия перлен отблясък, само че една идея по-тъмно Simple Smile))

Дайте идея само за оксидант - 12% в корените и 9 или 6 дължините?  newsm78
Виж целия пост
# 121
tania77,ще чакаме снимки после. Wink Успех!  Hug

Ами...на мен 9% много добре ми изсветлиха корените и няма жълти оттенъци. Но моят естествен цвят е на ниво 7-ца. Не знам твоят колко е? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 122
Момичета, идвам да се похваляяяя, от 12ка вече с 8ца  Laughing и то с единичка Mr. Green
Виж целия пост
# 123
Ама какво правите........накрая да не се окажа с моята деветка, че съм с най-светлия цвят от пишещите в темата?  Laughing
Какво ви става, че всички решихте да се потъмнявате?  newsm78
Това някаква нова мода ли е или е някаква случайност?
Виж целия пост
# 124
аз още не съм се предала  bowuu bowuu няма и изгледи скоро  Blush
Виж целия пост
# 125
Ааа аз даже се изсветлих наскоро - от 9ка минах на суперизсветляващи  Wink
Виж целия пост
# 126
При мен състоянието на косата много се влоши от тези 12% окисл и бои, последните месеци за да получа желаното най-светло перлено русо, държах боята върху корена повече от час и накрая пак златно ставаше, слънцето също си оказа влияние и липсата на грижи също, само с една маска нещата не вървят, а  и искам нещо по естествено вече  Naughty

Много ми харесаха последните снимки на елфи4ка и от там се осмелих да пробвам с Велатон 8.1 + 1/2 безамонячна Pallete Color & Glos 7-0 джинджифил. Другия път ще опитам Макадамията 8.1 или 9.1
Виж целия пост
# 127
Аз пък тъкмо поръчах 9-ка на Матрикс.   Laughing
Една много мила дама ми помогна!       bouquet

B & C, не си сама!     Hug

Dendy, ще видим ли цвета?   Flutter       bouquet
Виж целия пост
# 128

Dendy, ще видим ли цвета?   Flutter       bouquet

Мдааааам, но снимките са от преди малко със светкавица, утре на дневна светлина по достоверни, понеже в действителност е малко по тъмна и сивичка  Wink http://dendy.snimka.bg/hobby/hair.573008.28119074  корена ми е малко "по - развълнуван" - в домашни вечерни условия толкоз.....  и по-меден, но ми харесва

Забравих да напиша, че първо като си направих сместа от двете бои в отделен съд прибавих  12% окислител + част от сместа, намазах корените и престоях малко, че бяха много черни, после намазах дължините с другата боя, велатон е 9% окс, палетето е с 3% и такааааа  Whistling Големии химии тая вечер... голямо нещо....

Feeling, Мaтрикса от тук ли я поръча  Laughing - много доволна бях от нея
Виж целия пост
# 129
Преди ми се струваше, че боята е супер, докато не минах през Колестон и Матрикс.   Peace

Това съм го пропуснала  Mr. Green Laughing

Определено моят Колестончо се справя много по-добре в сравнение с Мажиблонд, когато се цели по-светъл цвят. Но при по-тъмните нюанси Мажирел е по-добрият избор.

Виж целия пост
# 130
Момичета, помагайте, моля Ви! Ако си взема този ваучер, дали ще ме боядисат руса, Защото сега загледах, че пише "Толкова сте запленена от чара му, че ви се иска да го оплетете с дългите си коси с червеникави огнени оттенъци. Само че, косата ви съвсем няма такъв оттенък. Не се отказвайте!" Дали е само за червенокоски? Дали ще ме боядисат руса?
Виж целия пост
# 131
tania77,ще чакаме снимки после. Wink Успех!  Hug

Ами...на мен 9% много добре ми изсветлиха корените и няма жълти оттенъци. Но моят естествен цвят е на ниво 7-ца. Не знам твоят колко е? Rolling Eyes


От къде да знам на какво ниво ми е цвета, 8-ца ли...., май е светъл, но искам да го направя не много светло русо с перлен отенък, не сив, не златист, а перлен...  newsm78:


Ей такова искам: .... Някакви идеи??? newsm78
Виж целия пост
# 132
tania77,ще чакаме снимки после. Wink Успех!  Hug

Ами...на мен 9% много добре ми изсветлиха корените и няма жълти оттенъци. Но моят естествен цвят е на ниво 7-ца. Не знам твоят колко е? Rolling Eyes


От къде да знам на какво ниво ми е цвета, 8-ца ли...., май е светъл, но искам да го направя не много светло русо с перлен отенък, не сив, не златист, а перлен...  newsm78:


Не,аз питах за естественият ти цвят какъв е,а не в момента какво си. Peace
Ако ти е тъмен,по-добре вземи 12 % за корените. А за дължините 9%
Всъщност ти защо реши да ги правиш с различни %-ти? Имаш разлика в цвета ли,корен-дължини?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 133
Ааа Simple Smile Естествения ми цвят е тъмнокестеняв и имам разлика малка да, значи 12% корен 9% дължини разбрах! Simple Smile)) С 923 Макадамия дали ще постигна цвета на 2-рата снимка или не май?  newsm78

Разделям боята на 2 места, слагам различните оксиданти, мажа корени, после дължини и стоя така 30 минути примерно, ок ли е?  Thinking
Виж целия пост
# 134
То за потъмняването не е точно мода,а прозрение  Laughing В интерес на истината една леко по-тъмна коса,изглежда по-здрава.И е по-здрава!
Една приятелка се прави с най-светлите номера,колко пъти да и обяснявам,че поне трябва да тонира.Толкова ми е грозно.А косата и се е понакъсала и адски си личи с тоя белия цвят  ooooh!
http://www.album.bg/godaiva/images/29844968/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия