Боя за коса - Вlondе 29 - Клуб на блондинките

  • 125 092
  • 724
# 645
на мен корените не ми растат равномерно - изобщо  Peace а покрай ушите - косата ми расте 3 пъти по-бързо, в сравнение с темето, на майка ми също  Peace
И при мен е така.
Виж целия пост
# 646
С риск да стана досадна, но пак искам да се допитам до Вас. Peace Този път съм свела избора до няколко номера и имам наименованията им.

Скрит текст:
Помогнете ми да избера между:
1001.1 - Супер изсветляваща - двойна пепел
1021 - Супер изсветляваща - виолетово пепеляво
1081 - Супер изсветляваща - платинено пепеляво
1089 - Супер изсветляваща - перлено

И пак прилагам снимка на корените ми, за да прецените какви отенъци ми избиват и да ми посъветвате какво и с какво да неутрализирам. Peace Praynig

Скрит текст:
Виж целия пост
# 647
wdv, била съм със същия цвят в корена. При мен разковничето беше в комбинацията от пепелно + виолетово.
Стискам ти палци, каквото и да решиш!   Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 648
wdv, била съм със същия цвят в корена. При мен разковничето беше в комбинацията от пепелно + виолетово.
Стискам ти палци, каквото и да решиш!   Flowers Four Leaf Clover

+ малко син коректор (това е при мен). Peace
Виж целия пост
# 649
wdv, аз бих избрала 1021 и ако се наложи бих сложила коректор - виолетов.

Селма, аз също съм побеляла и при мен побелелите косми  са на снопчета и когато се боядисвах с 10, много хора си мислеха, че съм си правила кичури, включително и фризьорки  Laughing Десетката с 9% оксидант не успяваше да ми покрие добре побелелите косми и наистина изглеждаше все едно съм с кичури.  Rolling Eyes
И все пак като не съм си боядисвала корените, косата ми не изглежда като тази от твоята снимка, но при теб може и да се получи...знае ли човек.....сега остава само да побелееш. Всяко зло за добро!  Mr. Green

a.l.e.n.a, твоята колежка с какъв цвят се боядисва и какъв и е естественият цвят?
Виж целия пост
# 650
като на снимката горе-долу става - след около месец - такива корени, такива дължини .... естествено - веднага след боя - цветът е по-"ярък" и наситен, с опадането му става по-убито и пепелно ....

имам друга колежка, при която белите косми са някак равномерно пръснати, все едно се редуват  с непобелелите  Peace
Виж целия пост
# 651
  Разгледах и други снимки на момичето и си направих съвсем твърд извод.  Wink
  Погледнете ги и вие и си направете ваши собствени ,ако искате....  Simple Smile



  Благодаря на всички за мненията!   bouquet
Виж целия пост
# 652
Момичета,нова съм в темата и искам да попитам.
Косата ми беше долу-горе около 9-ка и реших да опитам с по-тъмно русо и така се намацах с Garnier color sensation 6.0 тъмно русо, получи се 3-ка, сега вече съм брионетка.На някоя случвало ли и се подобен ужас и как да си изсветля отново косата,дали ще трябват прахчета или и само с по-светла боя ще се получи.Благодаря педварително.
Виж целия пост
# 653
Момичета,нова съм в темата и искам да попитам.
Косата ми беше долу-горе около 9-ка и реших да опитам с по-тъмно русо и така се намацах с Garnier color sensation 6.0 тъмно русо, получи се 3-ка, сега вече съм брионетка.На някоя случвало ли и се подобен ужас и как да си изсветля отново косата,дали ще трябват прахчета или и само с по-светла боя ще се получи.Благодаря педварително.
  Пробвай с вит.Ц
Виж целия пост
# 654
   Някой от пишещите тук има ли впечатления от Лореал Екселанс 9.1 ?
   И има ли я по магазините изобщо?
Виж целия пост
# 655
Селма това с витамин Ц. колко хапченца се разтварят?Някаде бях чела но не  се сещам къде?!
Виж целия пост
# 656
има такава тема в раздела, с търсачката ще я намериш, а вероятно е и на първите няколко страници, ако прегледаш  Peace
Виж целия пост
# 657

открих темана за витами Ц.утре ще пробвам дано да има ефект че ми идва да се  #2gunfire
Виж целия пост
# 658
s_wett_y, не се отварят снимките. Peace
Виж целия пост
# 659
s_wett_y от теста с кичур не видя ли, че цвета става прекалено тъмен?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия