Supernatural: Paint it Black

  • 28 208
  • 740
# 315
В петък, 31 август, В 16,00 часа в скута на братя Славейкови (демек на пейката)

Бе, пиле, това прозвуча малко....хм.... ку мъ разбираш правилно  Mr. Green
(Оставям настрана уточнението в скобите)
 Joy
Виж целия пост
# 316
А отиваме там, щото има градина и се пуши (баси кефа, нали Mr. Green)


Амин.  Mr. Green

+1, както е модерно Crazy
И много шА вЪ замолЪ да не се напивате, наяждате и наприказвате до 18,00, когато моя милост би могла да пристигне. Laughing
Виж целия пост
# 317
Изи, няма. Ще караме само на една студена водица  Peace
Виж целия пост
# 318
Аз няма да обещавам, защото към 6.30 ще трябва да си затръгвам, та... Но нищо, аз и като пийна съм симпатична.  Mr. Green
Виж целия пост
# 319
Аз току-що казах на шефа, че в петък имам важна работа и ще си тръгна в 5, той каза - петък е, не може да се работи до 6 все пак Mr. Green така, че към 5.30 ще съм при вас, като ще забера вероятно Златето пътьом. Тоест, или ще я забера или ще дойде на собствен ход, но я имайте предвид. Стичето за съжаление няма да може да дойде този път Sad

Само да уточним, този път ще сме в Угото, в което Изи ни търси предния път, нали? Laughing
Виж целия пост
# 320
Фейче, да, точно там ще сме. Нали сте пушачки... Че ако само излизате навън да пушите, все ще си стоя сама на масата  Laughing
Виж целия пост
# 321
И много шА вЪ замолЪ да не се напивате, наяждате и наприказвате до 18,00, когато моя милост би могла да пристигне. Laughing

А аз шА ви замоля за снимки, та като си сипем по едно пред компа, да си мислим, че и ние сме били с вас  Hug

Тука няма да кажа нищо, щото грозно завиждам на русата мръсница smile3516

Виж целия пост
# 322
Галче, няма ли начин да дойдеш насам?  Confused
Виж целия пост
# 323
Не и този път. За шофиране до и във Сф ми трябва мъж, а наличния ми отказа  Crossing Arms  За следващата среща ще се постарая повече, ако не ми се получи-сменям мъжа или ще се прежаля за влака  Laughing
Виж целия пост
# 324
А с автобус?  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 325
И това го мислех, но ще пристигна в 6 и в 7 трябва да тръгвам. Като миналия път  Laughing Ама ако за следващия път нямам друг вариант, на този ще заложа  Wink
Но...стига за мен  Laughing А? А??
Виж целия пост
# 326
Кога се очакваха новите серии че пак забравих  newsm78
Виж целия пост
# 327
Трети октомври.

Ще взема фотоапарат за срещата. Но някой да ми напомни утре към обяд, иначе ще го забравя.
Виж целия пост
# 328
Заглавия на първите седем епизода:
8.01 We Need To Talk About Kevin
8.02 What's Up Tiger Mommy
8.03 Heartache
8.04 Bitten
8.05 Blood Brother
8.06 Southern Comfort
8.07 A Little Slice Of Kevin

Статия в октомврийското издание на SFX Magazine:
(црък Laughing )

А аз шА ви замоля за снимки, та като си сипем по едно пред компа, да си мислим, че и ние сме били с вас  Hug
Пък аз, преди да са публикувани евентуалните снимки, ще опитам за позная как изглежда Пуцата.
Скрит текст:
Залагам на мини брюнетка, пък нА Joy .
Виж целия пост
# 329
Пък аз, преди да са публикувани евентуалните снимки, ще опитам за позная как изглежда Пуцата.
Скрит текст:
Залагам на мини брюнетка, пък нА Joy .

 Joy От първи път! Тва щото съм пускала снимки в брита, нали?  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия