Supernatural: Paint it Black

  • 28 208
  • 740
# 300
Мчи един месец, 2 седмици и 6 дни, АпокалиптикLaughing Защо някъде видях, че новият сезон на братята започвал на 7 октомври? То е неделя.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 301
Пуци, на 3 октомври почват братята, нещо са сбъркали датата.

Виж целия пост
# 302
Отчитам се с две снимки

и един много приятен спойлер:
Скрит текст:
DJ Qualls: A week from today, Im heading back to Vancouver to play with my buddies @jarpad and Jensen. Some exciting stuff in that ep. Can't wait.
Jared Padalecki: and play we shall my friend : )
Виж целия пост
# 303
Aз само с една, ама каква  Mr. Green
Виж целия пост
# 304
Да попеем Whistling :


 hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 305
това е безумно сладко...

кажете за срещата какво става????

и до нея всички да сте научили щатите да рецитирате

Виж целия пост
# 306
Как може да е такъв!   ooooh! Слънце!  Heart Eyes
За срещата не знам, но съм на път да науча щатите, доста пъти изгледах клипа  Blush
Виж целия пост
# 307
Да, наистина, кажете някакъв час и място.
Виж целия пост
# 308
В пет на въртележката  Laughing

Добро утро. Още големи и красиви тук
Виж целия пост
# 309
 Joy Откачена работа.

Виж целия пост
# 310
 hahaha hahaha hahaha Шашави.
Виж целия пост
# 311
Да, наистина, кажете някакъв час и място.
Присъединявам се към вопъла, искаме час, искаме място! Party Laughing
Виж целия пост
# 312
Всеки ден и всякакъв час, за които се разберете за срещата, са ми еднакво удобни.



От реклама в сайта, където качих гифчето - адска хрътка Joy
Виж целия пост
# 313
Е, добре, щом и вопли има, казвам Mr. Green

В петък, 31 август, В 16,00 часа в скута на братя Славейкови (демек на пейката) имаме среща аз, ИрПуц и Зимна роза. След това отиваме в пицария "Уго" на ул. "Неофит Рилски" №68. Давам линк за карта на мястото за незнаещите - цък

Ако някой може за този час, да заповяда, просто ние сме айляци и затова по-рано ще се видим. Ако не, ще се видим в пицарията.
А отиваме там, щото има градина и се пуши (баси кефа, нали Mr. Green)
Ако има някакви промени, ще ги напиша своевременно.
Виж целия пост
# 314
А отиваме там, щото има градина и се пуши (баси кефа, нали Mr. Green)


Амин.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия