Любовник?

  • 135 912
  • 2 426
# 195
Взе, че ми стана интересно...
Виж целия пост
# 196
Напротив, Вилико, през цялото време ти казвам едно- чудесна е тръпката от новата връзка, но не виждам какво освен нея и секса с различен от постоянния партньор, би ми донесла? Едното чукане и блясък в очите не оправдават усилията, които се полагат за да се подържат отношенията с любовник. За мен. Който е рисков играч- играе. Аз съм стратег.  Mr. Green
И затова изказах мнение, че явно съдбата е била благосклонна към ималите любовник, или пък не са имали.
Виж целия пост
# 197
Оо, не, Каси - в първите ти постове далеч не струеше приятност към тръпката и тн - върни сама и виж  Wink
Виж целия пост
# 198
Ехеее, докъде стигнахме. Mr. Green Рядко някоя изневяра завършва с убийство  baby_neutral

Убийство не, но боят е гарантиран, по преобладащото форумно мнение. Ако мъжът не е путьо, разбира се.  Laughing
Виж целия пост
# 199
То хубаво, ми аз, ако го хвана, какво равно по сила и тежест наказание да последва, че по обективни причини не мога да го набия?
Виж целия пост
# 200
То хубаво, ми аз, ако го хвана, какво равно по сила и тежест наказание да последва, че по обективни причини не мога да го набия?

Преди сънувах, че ако хвана мъжа ми в изневяра ще отрежа на онази ушите. Оставих й ги!  Laughing
Виж целия пост
# 201
Ехеее, докъде стигнахме. Mr. Green Рядко някоя изневяра завършва с убийство  baby_neutral

Убийство не, но боят е гарантиран, по преобладащото форумно мнение. Ако мъжът не е путьо, разбира се.  Laughing

Мухльо бе, не точно путьо   Joy

То хубаво, ми аз, ако го хвана, какво равно по сила и тежест наказание да последва, че по обективни причини не мога да го набия?

Преди сънувах, че ако хвана мъжа ми в изневяра ще отрежа на онази ушите. Оставих й ги!  Laughing

Защо ушите? Аз бих осакатила устенцата   hahaha


То хубаво, ми аз, ако го хвана, какво равно по сила и тежест наказание да последва, че по обективни причини не мога да го набия?

Оставяш го с децата сам самичък поне месец
Виж целия пост
# 202
То хубаво, ми аз, ако го хвана, какво равно по сила и тежест наказание да последва, че по обективни причини не мога да го набия?
Един възрастен човек от село казваше, че жените наливали живак в ушите на мъжете си докато спят.  Laughing
Виж целия пост
# 203
Оо, не, Каси - в първите ти постове далеч не струеше приятност към тръпката и тн - върни сама и виж  Wink

Напротив, Вилико, лирическият герой през цялото време се опитва да ти каже едно и също нещо. Първоначално с метафори, после, оказа се, нужен е натурализъм.

Северина, смей се ти, но обикновено нещата завършват с бой. Преди време правих репортаж за домашното насилие и говорих с полицаи, по чиято неофициална статистика в ядрото на големия процент семейни ступвания, който не са рецидив, седи изневярата.
Виж целия пост
# 204
Е, щом и репортажи правиш, би трябвало да умееш да си подбираш думите, което тук в темата – за мен – определено не стана. След няколко поста – сме наясно вече, което всъщност е добре.
Къде ги прави тия репортажи точно? На село?
Посягането не зависи от самия повод, а от човека. Тоя – дето е пребил жена си – заради изневяра – би посегнал за всичко – носещо по-силна и негативна емоция. Това друга тема...
Виж целия пост
# 205
То хубаво, ми аз, ако го хвана, какво равно по сила и тежест наказание да последва, че по обективни причини не мога да го набия?

Оставяш го с децата сам самичък поне месец

 Joy Ох, това беше добро.
Моят ще пребие любовника - предупреждавал ме е.  Laughing После, като се замисли, прибави, че аз ще съм за бой, ама като не се бие женааа... Ще го отнесе пичът. Малко хора са му на габаритите и силата, не се шегува, определено, знам.
Добре, че не съм такъв тип, дето ще кръшка и ги допуска тези моменти.  Grinning
А случаите на отровени или убити съпрузи по друг някой скрит начин в стари времена никак не са редки - в Крепостна Русия са си тровели мъжете. Имало е такива случаи, сега го правят да изглежда като самозащита. Laughing Малко черен хумор.  Laughing Разбира се, това са някакви изключения, но се случват, добре е да се отбележи.
Виж целия пост
# 206
Ехеее, докъде стигнахме. Mr. Green Рядко някоя изневяра завършва с убийство  baby_neutral

Убийство не, но боят е гарантиран, по преобладащото форумно мнение. Ако мъжът не е путьо, разбира се.  Laughing

Мухльо бе, не точно путьо   Joy

Че каква е разликата? Rolling Eyes

Смешно е това с боя, наистина.
Направо си представих цветно картинката: Лежи си мадамата и си пуши (примерно) след страстния извънбрачен секс и си мисли: "Малееее, моят ако разбрае какви ги върша ще ме смели от бой! Я да взема да сложа край, щото не ми се мре!"  Joy
Виж целия пост
# 207
Е, Юли,ти не си такава, но пък се сещам нещо – че всяка жена има мераци – вярвам, има. В същото време въпросът е до къде се простират личните й граници и какво е способна да си позволи. Та един мъж, достатъчно силен по характер, заявил съвсем сериозно – че това би сложило пълен край на брака – за мен е доста силен мотив определени жени – да не допускат прекрачване на границите...
Юли, знам, че вие имахте някакви проблеми – но се замислям, че мъжът ти си е паднал на Дто с теб – след като дори не помисляш да изневериш, а нещата ви не вървят съвсем гладко...Защото, каквото и да си говорим – сем.проблеми са основни за това жената да гледа другаде...че и мъжа също де.


Северина – тук особено се цени да четеш много внимателно, поне по 6 пъти всеки пост, да правиш задълбочени анализи и да си водиш записки – затова е важна думата, моля ти се
Виж целия пост
# 208
Малко като с цигарите е- хубаво ти е като пушиш, но усещаш, че вредят. Въпросът е в усещането, което да дойде навреме.

Хубаво го е казала Касита ..... и на мен ми се пуши, но здравият разум надделява.  Wink

Преди години, още млада, млада бях обаче в другата роля - на любовницата. И са ми познати нещата от близо, включително и горчивият завършек за всички от историята. Като обвързана не бих искала да се въвличам в нещо такова.

Но пък... никой не ми пречи на сън да си  имам любовници колкото искам. Даже съзнанието ми е доста услужливо и обикновено в този род сънища не съм обвързана, така че нямам никакви проблеми със съвестта.  Laughing
Виж целия пост
# 209
......Защото, каквото и да си говорим – сем.проблеми са основни за това жената да гледа другаде...че и мъжа също де.

Ама не е вярно това, не знам защо го повтаряте като някаква аксиома. Примери от реалния живот, дал бог.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия