Любовник?

  • 135 915
  • 2 426
# 210
Абе заради едно  е*ане да се стига до край на брака ... ми безумно е. Все пак, когато има и деца, смятам че тези неща са преодолими и простими... на теория. Но аз вярвам, че за да се стигне до изневяра (не до връзка продължила с месеци и години), далеч не е нуждно да се е изпарила любовта между съпрузите, просто отношенията имат своите върхове и спадове през годините. Не винаги една забежка е предварително обмисляна.
Виж целия пост
# 211
......Защото, каквото и да си говорим – сем.проблеми са основни за това жената да гледа другаде...че и мъжа също де.

Ама не е вярно това, не знам защо го повтаряте като някаква аксиома. Примери от реалния живот, дал бог.

Дай ги тез примери де!
Аз бях тази, която назад каза, че има хора, чиято природа просто не е моногамието.
Но реално погледнато – почти всички познати, които знам, че имат или са имали – имат причини някакви, не е току така от въздуха един ден взели, че си разтворили краката...

Мира назад спомена – не е само до секса – може да липсва подкрепата, силата на мъжа като фигура, може да нямат общи теми на разговор и допирни точки, може да са се разминали професионално и в амбициите, въобще...но все има нещичко.
Виж целия пост
# 212
Сега, като се замисля....  newsm78   май нямам лИбовник и затова искам да се запозная със съседа на Касита. Laughing

Иначе съм като St. и заставам зад всяка дума на Северина.
Вилико, без проблеми, бре душа
Винаги е добре да метнеш по някое оче и да се ослушваш внимателно.
И после, ако имаш сили, желание и не те мързи - действаш. Ей, тъй... щот' животът е един миг.
И най-накрая: ако все пак си действала, се питаш: защо? Ако пък си все тъй пасивен наблюдател на живота, пак се питаш: защо?
Дилеми разни  Crazy
Виж целия пост
# 213
А да бе, ей сега ще взема да развявам историите на приятелите ми по форумите! Simple Smile
Причини за да се случи дадена случка винаги има, но никак не е задължително в брака да са налице сериозни проблеми, за да се изневри. Нещата са много по разнообразни от рамките, в които се опитвате да ги напъхате. Разбирам, че само си чешем клавиатурите в горещия следобед, но не е нужно да е чак толкова през просото.  Grinning
Виж целия пост
# 214
Цъ, ти самата поставяш основни проблеми – дали си пасивен наблюдател, тоест живота ти е някак празен – което си е як проблем или пък си от типа – защо да не опитам – тоест копнееш за нови и нови хоризонти и мъжът до теб някак не покрива тия твой щения...
Не вярвам, че нищо в тоя живот се случва ей така, за всяко нещо си има обяснение...И не - никъде не съм казала - сериозни проблеми...
Аз лично рамки не поставям на никого. Мен често се опитват да ме поставят обаче.
Аз преди съм изневерявала напартньор. Имаше причини - мои, знам много добре какви са точно. Вероятно за друга - ще са смешни, знам ли. За трета може да са направо причина за веднагическа раздяла. Ама моят начин беше друг, това е.
Виж целия пост
# 215
То хубаво, ми аз, ако го хвана, какво равно по сила и тежест наказание да последва, че по обективни причини не мога да го набия?
Един възрастен човек от село казваше, че жените наливали живак в ушите на мъжете си докато спят.  Laughing
В това село, някой си е играл на "развален телефон" с Хамлет... Joy
Виж целия пост
# 216
То хубаво, ми аз, ако го хвана, какво равно по сила и тежест наказание да последва, че по обективни причини не мога да го набия?
Един възрастен човек от село казваше, че жените наливали живак в ушите на мъжете си докато спят.  Laughing

и после се наслаждавали на вдовството?  Wink

Ко прайте, бе, не мога да ви изчета!
Виж целия пост
# 217
......Защото, каквото и да си говорим – сем.проблеми са основни за това жената да гледа другаде...че и мъжа също де.

Ама не е вярно това, не знам защо го повтаряте като някаква аксиома. Примери от реалния живот, дал бог.
Е, кое точно не е вярно?
Като изключим родените полигамни -(разбирай, кръшкащи за спорта и на принципа "МоЕ да не мога да спя с всички жени на Земята, ама съм длъжен да опитам!"), то при останалите мъже и жени винаги има причина и тя най-най-често е в брака, т.е. в партньора.
Едва ли щастлив в брака си човек просто се събужда една сутрин с идеята "Ай, днес ми е гот...що да не кръшна на мъжО/жената!" ......
Виж целия пост
# 218
Ко прайте, бе, не мога да ви изчета!

Сега, като се замисля....  newsm78   май нямам лИбовник и затова искам да се запозная със съседа на Касита. Laughing

Е т'ва май е най-същественото, което сме пропуснали. Какво за съседа на КаситаFlutter
Виж целия пост
# 219
най-лесно е да се обвини партньора, но обичайно причината е в главата на самия кръшкащ.
Виж целия пост
# 220
Изобщо не съм съгласна, че трябва в брака нещо да ти куца за кривнеш! Не е вярно това!

Виж целия пост
# 221
Хората се променят постоянно....Дори и след 30 години брак някои се развеждат, като през въпросните години са убедени, че са щастливи.....

Даже напротив - когато в брака всичко е наред има по-голяма вероятност да кривнеш....
Виж целия пост
# 222
Едва ли щастлив в брака си човек просто се събужда една сутрин с идеята "Ай, днес ми е гот...що да не кръшна на мъжО/жената!" ......[/b]
Краси, Краси..... и нещастният в брака човек също не се събужда с подобни мисли.  Laughing
Не са ти много ясни нещата.  Hug

....Какво за съседа на Касита?  Flutter

Какво, да, и аз съм пропуснала интересното?  Party
Виж целия пост
# 223
най-лесно е да се обвини партньора, но обичайно причината е в главата на самия кръшкащ.
За да се зароди причината и идеята за кръшкане в главата на кръшкащия, то трябва някой да я посее там.
И пак, уточнявам, че НЕ става дума за перманентни кръшкачи, от чиито глави идеята дори не мисли да излиза...   Mr. Green


Ами, изясни ми ги , бе, Северина.....   Grinning
От семействата, в които знам за изневяра, има причини.
Не знам твоите познати/приятели защо кръшкат....явно са от Лигата на перманентно жадните за ново....
Виж целия пост
# 224
А, ще ти ги изяснявам! Защо да се хабя напразно, като темата е толкова далеч от теб?  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия