Любовник?

  • 135 917
  • 2 426
# 270

Относно избиването на комплекси чрез любовник – ужасно абсурден мотив и ужасно рядко срещан.

Аз пък главно този съм срещала и при двата пола. Най- често срещам не особено атрактивни жени 35+, които на подобни години решават да се доказват, чрез авантюри. Или това бие на очи, вероятно за останалите просто не знам имат или нямат любовник.
Виж целия пост
# 271
  Да хвана, ама откъде? Навсякъде съм с хлапето.

  колкото до избиването на комплекси... едва ли има хора, дето го правят за това, по скоро защото имат възможност и за емоция. Между хората непрекъснато текат процеси на привличане и пожелаване и повечето не са дистанцирани от тях, а напротив, участват активно.
 
Виж целия пост
# 272

Относно избиването на комплекси чрез любовник – ужасно абсурден мотив и ужасно рядко срещан.

Аз пък главно този съм срещала и при двата пола. Най- често срещам не особено атрактивни жени 35+, които на подобни години решават да се доказват, чрез авантюри. Или това бие на очи, вероятно за останалите просто не знам имат или нямат любовник.

 Joy
Не, не гледаш на правилното място или просто не виждаш. Още по-абсурдно е да кажеш, че непривлекателните имали, щото нали са такива... Wink


  Да хвана, ама откъде? Навсякъде съм с хлапето.

  колкото до избиването на комплекси... едва ли има хора, дето го правят за това, по скоро защото имат възможност и за емоция.

Две имаш, а питаш как?  ooooh!
Оооооооо, изтри си поста ти, палавницееее  Joy
Виж целия пост
# 273
вили, просто се чудя какво положително би ми донесла на мен информацията, че краси примерно се е сдобила с двама л1бовници Laughing

ако е и 5 да има, щом не са за мен, пука ми , че си има и още по-малко какви са и мотивите Grinning

Виж целия пост
# 274


  Да хвана, ама откъде? Навсякъде съм с хлапето.

  колкото до избиването на комплекси... едва ли има хора, дето го правят за това, по скоро защото имат възможност и за емоция.

Две имаш, а питаш как?  ooooh!
Оооооооо, изтри си поста ти, палавницееее  Joy

  Тихо бе, не искам хората да знаят че вършея по форумите.


вили, просто се чудя какво положително би ми донесла на мен информацията, че краси примерно се е сдобила с двама л1бовници Laughing


    О, информацията че Краси се е сдобила с любовник би ми се харесала изключително. Там се хаби голям женствен талант само за един мъж.
Виж целия пост
# 275
вили, просто се чудя какво положително би ми донесла на мен информацията, че краси примерно се е сдобила с двама л1бовници Laughing

ако е и 5 да има, щом не са за мен, пука ми , че си има и още по-малко какви са и мотивите Grinning



Е, не знам какво би ти донесла, тя темата не е за Краса и любовниците й  Joy
Темата е за нещо съвсем актуално и срещано в живота. Пречи ли ти?
Виж целия пост
# 276
И аз как да видя резултата без да гласувам, а ?
Виж целия пост
# 277
Да    - 65 (29.4%)
Не    - 144 (65.2%)
Тайна, срам ме е да призная на всеослушание    - 12 (5.4%)
Била съм любовница    - 0 (0%)
Партньорът ми имаше любовница    - 0 (0%)
Виж целия пост
# 278
И аз как да видя резултата без да гласувам, а ?

Да    - 65 (29.4%)
Не    - 144 (65.2%)
Тайна, срам ме е да призная на всеослушание    - 12 (5.4%)
Била съм любовница    - 0 (0%)
Партньорът ми имаше любовница    - 0 (0%)

Абе защо му каза??????????
Трябваше да го накараме да гласува! Оооо  Crossing Arms

Всъщност резултатите са наполовина, защото опция3 реално си е опция 1 за мен  Wink
Виж целия пост
# 279
вили, просто се чудя какво положително би ми донесла на мен информацията, че краси примерно се е сдобила с двама л1бовници Laughing

ако е и 5 да има, щом не са за мен, пука ми , че си има и още по-малко какви са и мотивите Grinning



Е, не знам какво би ти донесла, тя темата не е за Краса и любовниците й  Joy
Темата е за нещо съвсем актуално и срещано в живота. Пречи ли ти?

сладурка Grinning, как ще ми пречи, чудех се просто на консервацията , стерилизацията и /де/мотивацията на част от разписалите се, ама си казвам- хората сме шарени, пъстри, затова е и весело Laughing

и защо тогава, аджеба, като е толкова често срещано явление - е толкова осъждано Laughing
Виж целия пост
# 280
 Ех Октоподче... Бива ли така да даваш веднага на мъж всичко наготово?
Виж целия пост
# 281
Слънце - знаеш, че всяко забранено - е и сладко  Wink Това първо.
Второ - осъждана е от хора, които не са попадали в абсурдите на живота и в ситуации, които не са могли да предвидят или контролилат или от такива, които като цяло винаги осъждат нещото, различно от тяхното.
Всъщност аз познавам семейства, които са преодоляли изневери. Познавам такива, в които в момента има изневери и не виждам съдене особено от околните, просто едно шушукане, ама то заради сеира...
Виж целия пост
# 282
Най- накрая се разписах в анкетата, да ама някой ме е изпреварил  Laughing

Отивам да си търся любовник, че имам да избивам доста комплекси, а как ме заглеждат тукашните мъже, не е истина  Crazy
Виж целия пост
# 283
Абе защо му каза??????????
Трябваше да го накараме да гласува! Оооо  Crossing Arms

Ех Октоподче... Бива ли така да даваш веднага на мъж всичко наготово?

Виж му аватара! Желая го и разчиствам конкуренцията.
Виж целия пост
# 284

Относно избиването на комплекси чрез любовник – ужасно абсурден мотив и ужасно рядко срещан.

Аз пък главно този съм срещала и при двата пола. Най- често срещам не особено атрактивни жени 35+, които на подобни години решават да се доказват, чрез авантюри. Или това бие на очи, вероятно за останалите просто не знам имат или нямат любовник.

 Joy
Не, не гледаш на правилното място или просто не виждаш. Още по-абсурдно е да кажеш, че непривлекателните имали, щото нали са такива... Wink

Защо да е абсурдно? Това виждам, това споделям, нали затова е темата. А и за непривлекателните жени има и непривлекателни мъже, които също имат нужда да си доказват колко са желани от всички страни и така се получава сходство в интересите, съответно любовник за жената и любовница за мъжа.

По- привлекателните нямат особени задръжки да се разведат, ако бракът им е приключил или имат нужда от тръпки, защото не се страхуват, че ще останат сами. Може и да бъркам, естествено, ако бях убедена нямаше и да чета написаното от останалите тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия