Любовник?

  • 135 917
  • 2 426
# 285
Странно ми е да прочета, че съдиш за мотивите по външния вид, още по-странно е да се напише, че хубавките нямали проблем да се разведат...По-добре чети засега.
Виж целия пост
# 286

Виж му аватара! Желая го и разчиствам конкуренцията.

 Ахам, видяла съм го аз тоз аватар... Laughing
Виж целия пост
# 287
Странно ми е да прочета, че съдиш за мотивите по външния вид, още по-странно е да се напише, че хубавките нямали проблем да се разведат...По-добре чети засега.
По- рано писах, че има и други причини, но главно в нежеланието или невъзможността да се разведат. Но да, ще чета, споделям какво мисля, за да не напиша "запис". (и привлекателни казах, не хубавки, да си привлекателен е сбор и от други неща, не само хубаст)
Виж целия пост
# 288
Много повърхностно звучат тези заключения просто, а ти самата говореше за стереотипи.
Нещата не са така прости или така сложни, хубостта е най-малкия мотив или проблем просто.
Виж целия пост
# 289
е то последните опции ги добавиха след 10-та страница, аз как да гласувам сега различно, като когато гласувах ги нямаше?
Виж целия пост
# 290
То вярно може и два или три отговора да се отнасят до теб, чакай да сменя начина на гласуване – ако мога  Joy
Виж целия пост
# 291
Да, при мен опциите са три. Grinning
Виж целия пост
# 292
Ти да видиш какъв целомъдрен форум. И срамежлив. Изобщо ощипана девственица.
И къде са тогава сладките развратници от реалния свят?

Виж целия пост
# 293
Направих, каквото можах – пробвайте сега, ама май с повече от една опция не дава да се гласува...
Затова я го напишете в прав текст – вместо да се мъчите да поправяте гласовете си
 Mr. Green

Ти да видиш какъв целомъдрен форум. И срамежлив. Изобщо ощипана девственица.
И къде са тогава сладките развратници от реалния свят?



Едната току що се появи явно  Joy
Виж целия пост
# 294
Мълчали тактично.
Май така се казва.
Виж целия пост
# 295
Много повърхностно звучат тези заключения просто, а ти самата говореше за стереотипи.
Нещата не са така прости или така сложни, хубостта е най-малкия мотив или проблем просто.
Аз си казах, че не съм наясно с въпроса, защо да го бистрим повече? А и за хубостта казах, привлекателност е друго, познавам хубави, според мен, жени с нулев успех сред мъжете.

Ти да видиш какъв целомъдрен форум. И срамежлив. Изобщо ощипана девственица.
И къде са тогава сладките развратници от реалния свят?


Къде видя целомъдрен форум? Аз виждам, че консервите сме малцинство, а и да си консерва в отношенията не означава да си целомъдрен. Вероятно значи, че зна даден етап наеш какво искаш и можеш да си го позволиш.
Виж целия пост
# 296
 Laughing Браво, сега излезе - че тези, имали или имащи - не знаят какво искат? Идва ли ти на ум - че искат повече просто?
Виж целия пост
# 297
е, сега, какво си мислят някои, че ще се изтипосам тук, че имам или съм имала любовник ли! НикогИШ! Дори на калъп да ме хванете, ще отричам!
Виж целия пост
# 298
е, сега, какво си мислят някои, че ще се изтипосам тук, че имам или съм имала любовник ли! НикогИШ! Дори на калъп да ме хванете, ще отричам!

Защо? Нали не се познаваме? Нима те е срам от самата себе си?  Sunglasses
Виж целия пост
# 299
Laughing Браво, сега излезе - че тези, имали или имащи - не знаят какво искат? Идва ли ти на ум - че искат повече просто?
Не излиза такова нещо или поне не това искам да кажа. Ако консервите знаят какво искат и го имат, то това не означава, че останалите не знаят, а че го нямат или искат повече. Лесно е да си консервативен, когато имаш това, което искаш, толкова. Не се заяждай, моля те, ще се скапе темата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия