Любовник?

  • 135 917
  • 2 426
# 225
А защо вината да е на партньора или наличието на любовник да е свързано с проблем?
Мъжът може да си е все същия, да не дава никакъв повод, но жената да е променила вкусовете си с годините. Нима не е възможно? 
Виж целия пост
# 226
Лигата на перманентно жадните за ново....[/b]

Вика ли ме някой?! Laughing

Изобщо не съм съгласна, че трябва в брака нещо да ти куца за кривнеш! Не е вярно това!

Съгласна.
Виж целия пост
# 227
Изобщо не съм съгласна, че трябва в брака нещо да ти куца за кривнеш! Не е вярно това!



Е, да – защо го правите тогава – споделете– нали за това е темата  Laughing

А защо вината да е на партньора или наличието на любовник да е свързано с проблем?
Мъжът може да си е все същия, да не дава никакъв повод, но жената да е променила вкусовете си с годините. Нима не е възможно?  

Именно...
Виж целия пост
# 228
Разбира се,че има причини. Друг е въпросът колко са обективни за всеки от нас и основателни.
И друг е въпросът,че любовникът няма как да реши проблемите на семейството и да запълни всичката празнина и самота в душата на жената за дълго.Така,че по-добре направо смяна на мъжа - кви са тез любовници. Mr. Green
Виж целия пост
# 229
Мисълта за изневяра може да бъде посята отвсякъде, включително оттам, че другите кръшкат, може и да е при вида на определен човек, към когото е изпитано влечение, може да е от вътрешни причини като ниско самочувствие. едва ли някой се събужда с мисълта "мъжът ми ме прави нещастна в брака, затова искам да кръшна". По-скоро мисълта е "нещастна съм, имам нужда от внимание", може и да е някаква друга, но партньорът и бракът да нямат никаква вина, а усещането е чисто субективно. Затова казвам, че е най-лесно да бъде обвинен партньорът.
Виж целия пост
# 230
Разбира се,че има причини. Друг е въпросът колко са обективни за всеки от нас и основателни.
И друг е въпросът,че любовникът няма как да реши проблемите на семейството и да запълни всичката празнина и самота в душата на жената за дълго.Така,че по-добре направо смяна на мъжа - кви са тез любовници. Mr. Green
Е, любовници ,за да го пробваме,ако ни хареса-да не стане от трън та на глок.
Виж целия пост
# 231
Е, да – защо го правите тогава – споделете– нали за това е темата  Laughing

С уговорката, че в брака не съм имала (осъзнат избор от моя страна), а само в предишните си връзки... Аз просто съм си такъв човек и не зависи от партньора и отношението му към мен. Във вечното търсене на нещо ново, различно, по-добро и т.н. От зодията е, не за друго.  Laughing
Виж целия пост
# 232
Разбира се,че има причини. Друг е въпросът колко са обективни за всеки от нас и основателни.
И друг е въпросът,че любовникът няма как да реши проблемите на семейството и да запълни всичката празнина и самота в душата на жената за дълго.Така,че по-добре направо смяна на мъжа - кви са тез любовници. Mr. Green

О, моля те, недей - то и сега са задръстени съдилищата с молби за развод -а ма след съвета ти - ще стане страшно! Ще останат накрая само онези - без изход... Joy

Анди- за да се чувстваш нещастна - не мога да приема, че партньора няма роля  Stop Дори да са само мои вътрешни терзания - той, ако обича мен - ще се постарае да ми помогне, да ме разбере най-малкото...Самия самотек - тя никога пък няма да е доволна, каквото и да направя  - често подтиква жените към странични емоции...

Октопод с рокля - коя таз зодия твоята?
Чувала ли си - укротяване на опърничавата? Ако ме разбираш, един ден...не се знае, ако попаднеш на точния...размер де  Mr. Green
Виж целия пост
# 233
Една жена и един мъж.Жената емоциЯ от сЕкъде,мъжа капо от сЕкъде...женят се,мирно тихо и приятно съжителство.Имат си 1,2,3...деца .Жената няма избор и се научава да живее с безчувствено и лишено от емоции мъжко телосложение/което примерно изглежда добре,поддържано,красиво.../и един прекрасен ден в работата,магазина,гр. транспорт...среща някой мАж,който я поглежда по онзи начин,за който тя си мечтае...и нещата се случват.
По-нормална ситуация от тази едва ли съществува.История стара колкото света
Виж целия пост
# 234
а защо партньорът да има роля? Твърде голям товар е друг човвек да бъде държан отговорен за личното ни щастие.
Виж целия пост
# 235
....Какво за съседа на Касита?  Flutter

Какво, да, и аз съм пропуснала интересното?  Party


ето, четете:

...  Хипотетично искам да чукам съседа от горния етаж, на практика няма да го направя, защото освен мерак имам и три капки ум, нищо че като го видя и си викам "Само, ако знаеш какво ще ти направяяяяя!"

и затова му хвърлих мерак  Flutter  Пък и вече ми е време за лИбовник Wink  Щот' си нямам никакви грижи (положителни) и викам да си създам Simple Smile
Виж целия пост
# 236
Епа, Мира - то твоят проблем е заложен още в първото ти изречение. Проблем голЕм дет ес вика.


а защо партньорът да има роля? Твърде голям товар е друг човвек да бъде държан отговорен за личното ни щастие.

О, напротив - мъжът до мен е етговорен за мен и за семейството ни, както и аз - за него. В това число влиза и дали съм щастлива и дали получавам от него онова, от което имам нужда.
Виж целия пост
# 237
Октопод с рокля - коя таз зодия твоята?
Чувала ли си - укротяване на опърничавата? Ако ме разбираш, един ден...не се знае, ако попаднеш на точния...размер де  Mr. Green

Водолей и както вече казах не зависи от размера и способностите на партньора. Пробвах 10год. моногамия и не ми тежеше в нито един миг, значи ще мога и пак. Обаче ми е необходимо вътрешно убеждение, за да кажа "Не!", а не инкрустиран със Сваровски.  Whistling

Касита, освен че сме почти съседи, аз нямам такива задръжки и съм single.  Laughing
Виж целия пост
# 238
Вили, хич не бих искала да съм на мястото на твоя мъж. отговорност към семейството и теб е едно, но отговорност за твоето лично щастие е неприемливо.
Виж целия пост
# 239
Вили, "една жена и един мъж" Това е проблемО.ТрЕбЕ да са повече като брой явно Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия