Любовник?

  • 135 912
  • 2 426
# 1 845
Част са, как да не - за тях отива определено перо от бюджета, определено време и внимание. По празниците е малко тъжно сигурно да си любовница. Но аз не съм била, за да зная точно как е. И все пак си мисля, че един голям подарък, един як секс през деня и мили смс-и вечерта - ще свършат работа... Whistling
Виж целия пост
# 1 846
Част са, как да не - за тях отива определено перо от бюджета, определено време и внимание. По празниците е малко тъжно сигурно да си любовница. Но аз не съм била, за да зная точно как е. И все пак си мисля, че един голям подарък, един як секс през деня и мили смс-и вечерта - ще свършат работа... Whistling

Вили, аз съм била но на 23-24 г., тогава вършат работа подаръците.Смс и такива подобни сладички приказки също, но колкото и да ми е било мъчно бях някъде по заведенията с приятели и пак съм си прекарвала ок.Но като се замисля, той прекарваше и празници някои с мен така че...Сега на тази възраст обаче, категорично не ме устройва дори с подаръците и всичко останало.Просто имам други приоритети.
Виж целия пост
# 1 847
О, вярвам ти  Peace
То претенциите/изискванията се завишават с годините някак, поне женските такива...
Но тук из форума всяка повтаря, че не е навита да е любовница, пък ей в живота - има ги колкото щеш...В тоя ред на мисли - не мисля, че в темата може да се говори кой знае колко откровено и от опит... Wink Ако вземеш та се влюбиш - ще ревеш, но пак ще си стоиш и ще го чакаш...поне аз това знам за истинските чувства...
Виж целия пост
# 1 848
По празниците е малко тъжно сигурно да си любовница.

Зависи, ако са семейни всеки празнува със семействата си нищо че едната страна  в случая любовницата може да не е обвързана семейно.

 Но за личните ѝ празници не мисля, че няма да бъдат споделени  Grinning
Виж целия пост
# 1 849
Да де, ама за една жена е гадно да знае, че обекта на страстта й - е с друга , особено на празници. Каквото и да си говорим собственическото чувство често изниква баш в тия моменти, дори да няма обвързване или споделяне на особени чувства.
Виж целия пост
# 1 850
Гадничко е, да.Поне от моя гледна точка е така.Не бих си го причинила.
Виж целия пост
# 1 851
Мда, бившото ми гадже се беше сдобило с още една приятелка. Не знам дали и е било самотно по празниците или се е чувствала зле понякога, но бързо я улесних като и го освободих за самостоятелно ползване.
Виж целия пост
# 1 852
Каквото и да си говорим собственическото чувство често изниква баш в тия моменти, дори да няма обвързване или споделяне на особени чувства.

Така е.
Но се преглъща, когато е един път в годината.. Wink
Виж целия пост
# 1 853
Каквото и да си говорим собственическото чувство често изниква баш в тия моменти, дори да няма обвързване или споделяне на особени чувства.

Така е.
Но се преглъща, когато е един път в годината.. Wink

Абе празниците не са веднъж годишно, поне няколко са. По-романтичните натури влагат много в празниците и за тях е вероятно тежко. За други сама мисъл, че онзи не е до тях - независимо дали ценят празника или не - също си е проблем. Малко са жените, които могат да носят наплещите си подобна самота. Най-лесно е, ако и двамата са женени и са любовници - така всеки с неговото си семейство  Sunglasses
Виж целия пост
# 1 854
Каквото и да си говорим собственическото чувство често изниква баш в тия моменти, дори да няма обвързване или споделяне на особени чувства.

Така е.
Но се преглъща, когато е един път в годината.. Wink

Абе празниците не са веднъж годишно, поне няколко са. По-романтичните натури влагат много в празниците и за тях е вероятно тежко. За други сама мисъл, че онзи не е до тях - независимо дали ценят празника или не - също си е проблем. Малко са жените, които могат да носят наплещите си подобна самота. Най-лесно е, ако и двамата са женени и са любовници - така всеки с неговото си семейство  Sunglasses
.. докато единият не глътне вода и не реши да се развежда Simple Smile ( повечето пъти)
Виж целия пост
# 1 855
Честно казано напоследък забелязвам повече любовници, отколкото разводи, но може и това да се дължи на времето - демек не е минало достатъчно, та да може единия да се влюби наистина... Wink
Иначе има резон в думите ти. Сега се замислям, че според мен жените повече се влюбват, но са по-нерешителни. Мъжете са по - подвластни на секса и са по-егоистични и затова по-лесно решават да ске развеждат...
Виж целия пост
# 1 856
абсолютно , viliko
според мен тази нерешителност при жените идва от това , че повечето пъти децата остават при тях и вторият баща . За семейните мъже с деца развода означава нов живот с любовницата и неизмеримо щастие
Виж целия пост
# 1 857
Вилико, жените по-често напускат, а не мъжете..Wink

Мъжът, ако има кой да го търпи, изобщо не би се занимавал с разводи и тн..Wink

А относно празниците - не знам, от личен опит при мен е веднъж годишно..Wink
Виж целия пост
# 1 858
Вилико, жените по-често напускат, а не мъжете..Wink

Мъжът, ако има кой да го търпи, изобщо не би се занимавал с разводи и тн..Wink
Мъжете  напускат "домашния уют" само при изключителни любовници.Трябва така да се постави, да предлага освен невероятен секс със всички под и хард изпълнения Wink, да е и поне толкова "домакиня" колкото жена му и в никакъв случай да не мрънка толкова, да го изслушва и разбира , и т.н. и т.н.
А и всяка любовница, която се жени след развод с възлюбения си трябва да знае, че се жени и за децата му Mr. Green
Виж целия пост
# 1 859
или когато се влюбят.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия