Любовник?

  • 135 917
  • 2 426
# 1 875
 Laughing Как колко? Докато се разведеш например.
Виж целия пост
# 1 876
Хаха..не точно..
Докато с мъжът ми не свалихме картите и всеки знаеше за другия..)
И пак после взаимно пазехме някакво приличие - за пред хората минавахме за двойка за завиждане..)
Виж целия пост
# 1 877
Хаха..не точно..
Докато с мъжът ми не свалихме картите и всеки знаеше за другия..)
И пак после взаимно пазехме някакво приличие - за пред хората минавахме за двойка за завиждане..)

... а какъв е смисълът в този театър?! Освен, ако бизнес не ви е свързвал. Не е ли по-лесно всеки да поеме пътя си , тихо и кротко?!
Виж целия пост
# 1 878
Дълга и тъжна история..
Никой не е играл умишлено театър.
Така се случи.
В един момент заживяхме чудесно като приятели и партньори, които са свързани с дете. И никой не е искал да се разделя.
Накрая се оказахме в четиригълник, който устройваше всички - докато не беше прекъсната насилствено "хармонията" и трябваше да се направи избор.
Виж целия пост
# 1 879
Може да не ми отговаряш, но ме човърка ва попитам - на единия от четириъгълника вече това не му стигаше ли? Или на единия му заговори ревността и се почувства прецакан, че все още влага повече в семейството, а другият предимно консумира благинките? За триъгъълник съм чувала, ама ччетириъгълникът е екзотика.
Виж целия пост
# 1 880
EXQUISITE,на кръстосан разпит те подложиха... Да съжаляваш, че продума  Hug
Аз ти желая прекрасен живот.
Виж целия пост
# 1 881
Не, Андариел..
Всички си бяхме ок в тази схема.
За съжаление се случиха непредвидени и обстоятелства, които необратимо промениха хората и действията вътре..и вече нямаше връщане назад.
Виж целия пост
# 1 882
EXQUISITE,на кръстосан разпит те подложиха... Да съжаляваш, че продума  Hug
Аз ти желая прекрасен живот.

Благодаря, Шани!  Hug
Аз нямам проблем с това - минало е и съм го преживяла успешно. Както и всички останали в тази история към момента са добре.
Виж целия пост
# 1 883
Подкрепям мнението на Шани Peace
Живей си живота както ти харесва и се чувстваш добре, и не се обяснявай повече кой, кога, с кой ,къде и т.н. Геометричните фигури се учат в 6 клас!
Късмет  Hugот мен!
Виж целия пост
# 1 884
Благодаря, Мери.. Hug
Виж целия пост
# 1 885
EXQUISITE, а как се живее в проформа брак, и то с дете? Наистина ми е интересно. Аз бях любовница 4 години и ми беше ужасно мъчително например, че уж съм много важна за него, но въпреки това той се прибира винаги вкъщи. Тогава не съм мислила за жена му и нейните чувства. Сега от другата позиция мисля пък колко мъчително е за жената в подобен брак. Но аз съм толкова честолюбива, че съм готова да напусна посред нощ с дете и без багаж, само ако разбера, че съм предадена. Ужас, колко изменчиво е човешкото сърце...
Виж целия пост
# 1 886
Дълга и тъжна история..
Никой не е играл умишлено театър.
Така се случи.


Ясно. Сори, че попитах...не съобразих , че това води и до друго.
Виж целия пост
# 1 887
Fortune, нп..

orchid,
Живее се..понякога има и по-важни неща в отношенията между хората - разбирахме се, подкрепяхме се и продължавахме да се обичаме по някакъв странен начин. И имахме добро желание да отгледаме заедно детето си.
Виж целия пост
# 1 888
Но аз съм толкова честолюбива, че съм готова да напусна посред нощ с дете и без багаж, само ако разбера, че съм предадена. Ужас, колко изменчиво е човешкото сърце...

Не се заричай.
Човек никога не знае точно как ще реагира, ако нещо подобно му се случи.
Никога нищо не е само черно и бяло. Винаги има нюанси.

А какво пък толкова има странно в ситуацията на EXQUISITE, че я подложихте на разпит. Такива истории се срещат доста често.
Виж целия пост
# 1 889
Странно е, защото на ССФ не й се случват такива неща..Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия