Любовник?

  • 135 924
  • 2 426
# 1 890
Не, разбира се, все пак е ССФ.
Понякога и различните могат да са интересни - нали гледа Шатра  Joy
Виж целия пост
# 1 891
Не, разбира се, все пак е ССФ.
Понякога и различните могат да са интересни - нали гледа Шатра  Joy

Кво е туй?  newsm78
Виж целия пост
# 1 892
ЕЕЕЕЕЕее, ти пък - предаване, в което три звезди се настаниха в ромската махала в дома на бай Марин, чието семейство е от 26 човека, разпределени в три стаи и няма баня.  Joy

Както и да е. Истината е, че иц тоя форум са единици тия като теб, които си признават. Не само за действия, ами дори и помисли. Защото е срамно дори да си пометаеш понякога.  Wink
Виж целия пост
# 1 893
Ааа..ясно..)
 Hug

Аз съм си голяма бяла птица, нали съм си го признала от начало.. Sunglasses
Виж целия пост
# 1 894
Истината е, че иц тоя форум са единици тия като теб, които си признават. Не само за действия, ами дори и помисли. Защото е срамно дори да си пометаеш понякога.  Wink


Защо не дадеш личен пример?
Виж целия пост
# 1 895
Честно казано аз не познавам, нито съм чувала за жена, която да я е срам, че е имала любовник. Пред самата себе си - тя, за да го направи - най-малкото й е било приятно и го е поискала в съответния момент. Съжаление може да има - ако краят е бил кофти. И то съжалението ще е от тоя край, а не като цяло - че го е имала. Из темите често се определя като допълнителен голям товар любовника, а реално е точно обратното - сладка и разпускаща тръпка. Интересното е, че напоследък доста често чувам израза "просто секс". Възможно е хората да са се попроменили малко, знам ли...

Истината е, че иц тоя форум са единици тия като теб, които си признават. Не само за действия, ами дори и помисли. Защото е срамно дори да си пометаеш понякога.  Wink


Защо не дадеш личен пример?

Вероятно не си чела темата или поне не цялата. Аз съм споделяла, че съм имала.
Виж целия пост
# 1 896
Вероятно не си чела темата или поне не цялата. Аз съм споделяла, че съм имала.
Уж съм я чела..... Thinking
Виж целия пост
# 1 897
Вероятно не си чела темата или поне не цялата. Аз съм споделяла, че съм имала.
Уж съм я чела..... Thinking

Е, какво сега?  Laughing
Ако нещо ще питаш - питай, виждам, че те сърби.
Виж целия пост
# 1 898
 Laughing В грешка си бре, какво да те питам, то е ясно, имала си - вече нямаш. Сега кво да те разпитвам само секс ли е било, и чуВства ли е имало..... то да ти кажа от тях само глава боли. Най- добре е само секс да е, и завиждам на тези, които го могат.
П.П. А за сърбежите ми......не мож помогна, де да можеше...... Mr. Green
Виж целия пост
# 1 899
 Joy От къде пък знаеш какво мога аз...

За "само секс" пак е относително. То като цяло за да се прежалиш да легнеш с когото и да било - няма чувства в началото, но има нещо повече - значи не е само секс някак...Дори ми е трудно да го обясня.
Виж целия пост
# 1 900
Joy От къде пък знаеш какво мога аз...

Flutter Flutter Crazy Laughing

За "само секс" пак е относително. То като цяло за да се прежалиш да легнеш с когото и да било - няма чувства в началото, но има нещо повече - значи не е само секс някак...Дори ми е трудно да го обясня.
Разбирам те прекрасно! Peace
Виж целия пост
# 1 901
Нормално е ССФ да си трае по въпроса-все пак някои и снимки са показвали,а не се знае кой чете.
Виж целия пост
# 1 902
Тия, които са показвали снимки и то редовно - ясно, че ще си траят. Офф, аз също съм показвала. Но все пак, ти - Мидичка - задника да си скъсам - дори да си ми колежка - как ще те позная?
Виж целия пост
# 1 903
Ти мисля,че няма как,но и аз съм пускала снимки.Верно,не се случва всеки ден,и едва ли някой ме помни,но все пак съм пускала.
Виж целия пост
# 1 904
Тия, които са показвали снимки и то редовно - ясно, че ще си траят. Офф, аз също съм показвала.
То едни снимки...на крак, стъпало, бедро, око, коса Grinning Трябва да имаш екстрасенски заложби.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия