Любовник?

  • 135 917
  • 2 426
# 1 950
Опитвам се да разбера дали хората,за които любовника е само секс,все пак по някакъв начин го чувстват близък,или това са две взаимно изключващи се неща.

Според човека си е..)
Имала съм доста любовници - само за секс.. и никога не е било просто "чук и бег"..
Поне бутилка вино или вечеря преди това..а това предполага разговори.Wink
И да, в един момент си ставате много близки.
И създаваш добри контакти за цял живот..Wink
Виж целия пост
# 1 951
Не,Вилико,не се лашкам в крайности.Опитвам се да разбера дали хората,за които любовника е само секс,все пак по някакъв начин го чувстват близък,или това са две взаимно изключващи се неща.

Винаги съм мислила,че ако една жена  има  любовник,значи и липсва нещо в семейството-било то разговори,гушканици или хубав секс с мъжа и.....Това означава,че малко или много има чувства към другия,щом е с него значи  намира нещото което мъжът и го няма.Не говоря за чук и бег  Laughing два ,три пъти и с това да приключи всичко.
Виж целия пост
# 1 952
На мен ми се вижда странно да се виждаш с любовника само за секс,без да си споделяте проблемите,да си дадате кураж взаимно...
Най вече да даде кураж.  Laughing
За споделяне на проблеми обикновено служат приятел(к)ите.
Виж целия пост
# 1 953
На мен ми се вижда странно да се виждаш с любовника само за секс,без да си споделяте проблемите,да си дадате кураж взаимно...
Най вече да даде кураж.  Laughing
За споделяне на проблеми обикновено служат приятел(к)ите.

Зависи от мъжа, може и проблеми да споделяш.
Виж целия пост
# 1 954
На мен ми се вижда странно да се виждаш с любовника само за секс,без да си споделяте проблемите,да си дадате кураж взаимно...
Най вече да даде кураж.  Laughing
За споделяне на проблеми обикновено служат приятел(к)ите.

Аха,ясно... Tired ...
Виж целия пост
# 1 955
Мидичка ,що си тъй унила?  Laughing
Каква е логиката според теб, ако с някого споделяте добро и зло, правите секс, съвсем скоро ще почнеш да му переш чорапите, това не е любовник, а съпруг. Коя е луда да има двама такива?!  Mr. Green 
Виж целия пост
# 1 956
Ее,чак да го пера... Simple Smile
Имам познати любовници и не съм го питала мъжът във връзката дали приятелката ми му е само за секс,или влага и чувства,но знам,че може да и каже всичко,тя на него също,освен секса има и много гушкане,а понякога се виждат и без да правят секс,просто така да си поприказват,защото са се затъжили един за друг.Не знам тази връзка каква е-за любов,за секс,или за приятелство.Отстрани може да изглежда едно,а да е съвсем друго...Мисълта ми е,че понякога изглежда романтично и красиво отстрани,а всъщност да си е просто секс и нищо повече.
Виж целия пост
# 1 957
и в един момент поне единият ще закопнее "да се събуждат всяка сутрин един до друг, да си лягат всяка вечер заедно, да не се крият..."
Виж целия пост
# 1 958
Да,и на мен ми се струва,че в един момент поне единият ще поиска нещо повече.Но пък като чета тук как хората си слагат граници,си казвам знам ли,може и за тях така да е само забавление...
Виж целия пост
# 1 959
По вашите думи излиза - че а си забегнал - а развод. Да ама не - съвсем друго се случва обикновено  Wink
Виж целия пост
# 1 960
и в един момент поне единият ще закопнее "да се събуждат всяка сутрин един до друг, да си лягат всяка вечер заедно, да не се крият..."

Да, точно това е тънкият момент. Защото това е базисна необходимост - човек има нужда от любов, не веднъж в месеца/седмицата за по час скришом и после кой откъде е, човек има нужда от любов и топлина винаги. Но има тенденция сексът да се разглежда като нещо отделно, нямащо нищо общо с любовта и т.н. лиготии, изчерпва се с физиологичната потребност, която задоволяваш с някой подходящ за целта, без да се влага каквото и да било. Защото ако вложиш, следва тънкият момент отгоре. Малко както мъжете с проститутките, само че тук не се плаща - прави се за кеф, задоволяваш се и продължаваш.
Виж целия пост
# 1 961
Не, просто има различни видове любов и привличане.
Виж целия пост
# 1 962
По вашите думи излиза - че а си забегнал - а развод. Да ама не - съвсем друго се случва обикновено  Wink

или не ама да  Simple Smile
случаи разни и едното и другото го има.
зависи от: дали са те "стигнали", като си "забягал", колко често "забягаш", как може да се разберете после и на какви и колко компромиси са готови и двамата.
Виж целия пост
# 1 963
и в един момент поне единият ще закопнее "да се събуждат всяка сутрин един до друг, да си лягат всяка вечер заедно, да не се крият..."

Да, точно това е тънкият момент. Защото това е базисна необходимост - човек има нужда от любов, не веднъж в месеца/седмицата за по час скришом и после кой откъде е, човек има нужда от любов и топлина винаги. Но има тенденция сексът да се разглежда като нещо отделно, нямащо нищо общо с любовта и т.н. лиготии, изчерпва се с физиологичната потребност, която задоволяваш с някой подходящ за целта, без да се влага каквото и да било. Защото ако вложиш, следва тънкият момент отгоре. Малко както мъжете с проститутките, само че тук не се плаща - прави се за кеф, задоволяваш се и продължаваш.

В момента, в който започнеш да влагаш интереси, споделяници, душевни терзания и желания, то вече наистина си е влагане и нещо повече от просто секс. С всяко споделяне дистанцията се скъсява.
Виж целия пост
# 1 964
Aнди, колко любовници си имала?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия