Любовник?

  • 135 911
  • 2 426
# 2 100
А не е ли донякъде и в съпругата вината мъжът да си хване любовница?
И това е вярно, но малко ще си признаят. Обикновено вината се хвърля на мъжете Laughing

бе няма лабаво, все сме виновни

ако мъжа си хване лИбовница - виновен е
ако жената си хване лИбовник - вината пак е на мъжа, докарал я е до там
Виж целия пост
# 2 101
Аз съдя по себе си, ако изневеря на мъжа ми знаЧи нещо в брака ни не е било ок.
Виж целия пост
# 2 102
А не е ли донякъде и в съпругата вината мъжът да си хване любовница?

Да оправдаваш собствените си действия чрез прехвърляне на винага на другия? Страхотно оправдание вероятно за кръшкащия, ама...не винаги според мен. Понякога се изневерява от определена липса, която е лична и не другия е виновен...
Виж целия пост
# 2 103
За да се породи тази липса в семейството са виновни и двамата.
Виж целия пост
# 2 104
За да се породи тази липса в семейството са виновни и двамата.

Невинаги се оказва... Хората се променят просто и ако единия се промени в насока така щото вече да не е удовлетворен от човека до себе си - който си е същия - къде видя вина? И на кого?
Виж целия пост
# 2 105
А не е ли донякъде и в съпругата вината мъжът да си хване любовница?

Да оправдаваш собствените си действия чрез прехвърляне на винага на другия? Страхотно оправдание вероятно за кръшкащия, ама...не винаги според мен. Понякога се изневерява от определена липса, която е лична и не другия е виновен...
Заради коя лиЧна липса се изневерява и не е другият също виновен.
Само не ми казвай секс, елементарно е.
Виж целия пост
# 2 106
Аз съдя по себе си, ако изневеря на мъжа ми знаЧи нещо в брака ни не е било ок.

с годините винаги се появява нещо неОК, за туй е хубаво да се говори.
използваме (често за успокоение) "времето лекува", но рядко ни минава през акъла, че и "времето убива".

А не е ли донякъде и в съпругата вината мъжът да си хване любовница?

Да оправдаваш собствените си действия чрез прехвърляне на винага на другия? Страхотно оправдание вероятно за кръшкащия, ама...не винаги според мен. Понякога се изневерява от определена липса, която е лична и не другия е виновен...


бях чел някъде, че при изневяра (документирана  Joy) м/у 85-90% от изневерилите прехвърлят вината на половинките си. не лесно да се живее с чувство за собствена вина, по-добре е да обвиниш другия.
Виж целия пост
# 2 107
А не е ли донякъде и в съпругата вината мъжът да си хване любовница?

Да оправдаваш собствените си действия чрез прехвърляне на винага на другия? Страхотно оправдание вероятно за кръшкащия, ама...не винаги според мен. Понякога се изневерява от определена липса, която е лична и не другия е виновен...
Заради коя лиЧна липса се изневерява и не е другият също виновен.
Само не ми казвай секс, елементарно е.

Дори това, но аз нямах него предвид.

Виж целия пост
# 2 108
Ето пример в който никой не е виновен - Имаш приятен колега, говорите си, смеете се, закачки от време на време, споделяне на по сериозни неща понякога. И една сутрин се събуждаш и си даваш сметка, че мислиш за него.........и историята всеки може да си я доразвие сам.
Виж целия пост
# 2 109
Аз съдя по себе си, ако изневеря на мъжа ми знаЧи нещо в брака ни не е било ок.

с годините винаги се появява нещо неОК, за туй е хубаво да се говори.
използваме (често за успокоение) "времето лекува", но рядко ни минава през акъла, че и "времето убива".


Peace ей това е.

Да оправдаваш собствените си действия чрез прехвърляне на винага на другия? Страхотно оправдание вероятно за кръшкащия, ама...не винаги според мен. Понякога се изневерява от определена липса, която е лична и не другия е виновен...
[/quote]

бях чел някъде, че при изневяра (документирана  Joy) м/у 85-90% от изневерилите прехвърлят вината на половинките си. не лесно да се живее с чувство за собствена вина, по-добре е да обвиниш другия.

[/quote]
Виж целия пост
# 2 110
Заради коя лиЧна липса се изневерява и не е другият също виновен.
Само не ми казвай секс, елементарно е.

искаш ли една?
разбирането

при една огромна част от обвързаните жени, проблема е, че половинката им, видите ли вий, не ги разбира.
"той така чудесно ме разбира, а моя изобщо не ме разбира"

не е проблем да разбираш нещо, което не ти е в къщата и на главата, но пък разбирането лесно сваля гащите на обвързаните.
Виж целия пост
# 2 111
Ето пример в който никой не е виновен - Имаш приятен колега, говорите си, смеете се, закачки от време на време, споделяне на по сериозни неща понякога. И една сутрин се събуждаш и си даваш сметка, че мислиш за него.........и историята всеки може да си я доразвие сам.
Това е просто увлеЧение към Човек с който ти е приятно да общуваш. За историята си остава такава без продължения просто приятен колега, а и с времето дали ще е все така приятен...
Виж целия пост
# 2 112
Ако търсиш оправдание,значи смяташ ,че вършиш нещо нередно.А кой определя кое е редно и кое не?
Виж целия пост
# 2 113
Заради коя лиЧна липса се изневерява и не е другият също виновен.
Само не ми казвай секс, елементарно е.

искаш ли една?
разбирането

при една огромна част от обвързаните жени, проблема е, че половинката им, видите ли вий, не ги разбира.
"той така чудесно ме разбира, а моя изобщо не ме разбира"

не е проблем да разбираш нещо, което не ти е в къщата и на главата, но пък разбирането лесно сваля гащите на обвързаните.


На това му се казва несходство в характерите.
Виж целия пост
# 2 114
Ето пример в който никой не е виновен - Имаш приятен колега, говорите си, смеете се, закачки от време на време, споделяне на по сериозни неща понякога. И една сутрин се събуждаш и си даваш сметка, че мислиш за него.........и историята всеки може да си я доразвие сам.
Това е просто увлеЧение към Човек с който ти е приятно да общуваш. За историята си остава такава без продължения просто приятен колега, а и с времето дали ще е все така приятен...

Ами историята може да бъде различна. С времето може да се влюбиш в него, да се запали искрата и т.н. Може да излезе голяма любов,а  може да се окаже и еднократен секс. Зависи и от двамата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия