Любовник?

  • 135 892
  • 2 426
# 2 160
преди 17 или 18, трябва да си взема гинкобилобата.  Joy

"скъпи, виж какво порше си намерих на пътя"
"приятелка ми подари поршето си, щот не си го харесва"
 Whistling

 мадам: струва ми се, че претенциите ти клонят към това да си любовница, а не да имаш любовник   Thinking
Виж целия пост
# 2 161
Така малко да го сглобим:
 1. Не показвай на любовника, че си хлътнала по него.
 2. Бъдете винаги усмихната и не го ползвайте за кошче за душевните си семейни отпадъци.
 3. Не очаквайте от него подаръци и не му споменавайте даже бегло, че нямате такъв от него.( тука има чуденка по въпроса, ще се уточнява в движение)
 4. Любовникът следва да се употребява строго по предназначение
 5. Ще трябва да му чешете егото при среща да сте чисти, гладки, спретнати ииии "винаги готови"
 6. Ако жената е неразположена - първо, има други дупки, второ има и ръце, уста и т.н.
Виж целия пост
# 2 162
 JoyТука станало забавно.Само,че не трябваше ли да започнем от това как се хваща лИбовник,пък после да мислим за задържането Laughing
Виж целия пост
# 2 163
Той не се хваща   Crazy Руми, той ти се случва Wink.
Виж целия пост
# 2 164
Аааа,чакай ти ,чакай ......да случи Laughing
Виж целия пост
# 2 165
Merri_An: ако си имала и кажеш, че не си го търсила и не си го искала........
Виж целия пост
# 2 166
Шегувам се разбира се,но баба ми казваше:"то гълъбчето веднъж каца на рамото ти,но трябва да протегнеш ръка да го вземеш..."
Виж целия пост
# 2 167
JoyТука станало забавно.Само,че не трябваше ли да започнем от това как се хваща лИбовник,пък после да мислим за задържането Laughing

Много пъти е дискутирано, любовника не го търсиш и не си го искала- той е случайност. Grinning
Виж целия пост
# 2 168
.......любовника не го търсиш и не си го искала- той е случайност. Grinning

не ме е срам да го кажа, ако обвързана жена заяви това в мое присъствие, просто бих й отвъртял два шамара. няма да го направя, защото и да го искам не мога да ударя жена, макар че често си го е просила.

бих приел, че не го е търсила (с особено мнение), но че не го е искала.........
от личен опит като мъж (Вилико, не баба) и от наблюдение на обкръжение, мога да кажа, че много, ама много рядко мъж би предприел първата крачка спрямо обвързана жена.

дори когато изглежда, че го е направил, той умело е бил насочен към нея от жената, заради егото му "мъж съм, мъж съм, мъж съм"
 за първа крачка към обвързана жена, тя добре си е постлала и е провокирала крачката му с множество "миши стъпки" преди това.

умеете го с приказки, език ва тялото и тем подобни
Виж целия пост
# 2 169
mnogo sladka tema
Виж целия пост
# 2 170

 мадам: струва ми се, че претенциите ти клонят към това да си любовница, а не да имаш любовник   Thinking

bjørndalen, трудно ми е да хвана логиката на интимната ти мисъл. Не виждам разлика, дали ще си имам любовник или дали ще си съм любовница.

Само искам да кажа, че онези мъже, които си търсят любовници трябва да се представят пред тях достатъчно добре финансово.

А богатите бабетки с жигулата са друга категория  Laughing
Виж целия пост
# 2 171

 мадам: струва ми се, че претенциите ти клонят към това да си любовница, а не да имаш любовник   Thinking

bjørndalen, трудно ми е да хвана логиката на интимната ти мисъл. Не виждам разлика, дали ще си имам любовник или дали ще си съм любовница.

Само искам да кажа, че онези мъже, които си търсят любовници трябва да се представят пред тях достатъчно добре финансово.

А богатите бабетки с жигулата са друга категория  Laughing

и на мен ми е трудно  Joy Joy Joy

просто това, което писа за хотели, барове, подаръци и т.н. ми се доближава повече до ситуация в която обвързан се е хванал с любовница, а не обвързана с любовник (бил той обвързан или необвързан)
Виж целия пост
# 2 172
е, това е много относително,

 Само искам да кажа, че онези мъже, които си търсят любовници трябва да се представят пред тях достатъчно добре финансово.

ако потециалната л-ца живее с 200 лв на месец всеки с над този доход ще й се стори интересен
Виж целия пост
# 2 173
bjørndalen , както вече казах важно е любовника да е състоятелен, а любовницата какво значение има дали е семейна или свободна? Задълженията им са едни и същи  Grinning

gold, с 300- 400лв месечна заплата любовница не може да се отглежда.

Любовницата е лукс, който не всеки може да си позволи  Grinning

Но като се замисля има и изпаднали жени, които стават любовници за едната слава, за единия гол секс на задната седалка на семейното комби.
Виж целия пост
# 2 174
както казва един познат - за 2 водки и 2 зюмбюла.... luvbed
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия