Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 86

  • 44 902
  • 732
# 270
Госпожата,то това старо.  Laughing Ние го ползвахме цялото за "Добро утро"  Laughing на изуст го знам!  ooooh!

Славенка  Hug

А туко що открих клипа,който отбелязвам за мой любим!  Naughty
С невероятна Бихтер и една от любимите ми песни!



Моментите са съчетани с текста на песента!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 271
Виж целия пост
# 272
Започвам да ви меся закуската за утре Simple Smile

Виж целия пост
# 273
Дени, може, аз сега го виждам ! Напарво ме заболя корема от смях ! Laughing

А клипчето е страхотно ! Crazy
Виж целия пост
# 274
Да си припомним страхотното промо на Хърватската телевизия

Виж целия пост
# 275
Емели,аз пък не го бях гледала,за да си го припомням,ама е страхотно!  Hug

Ето ви още едно!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 276
Един цитат от АФК : "Това е любовта - човек не може да се отдалечи твърде много от този, когото обича. Не може да го нарани"

Така и при нашите, дори и да не бяха заедно до края, бяха близо един до друг!

Гледам, ще опропастявате сладкарниците, а нито за миг не помислихте за мен  Crossing Arms Whistling
Виж целия пост
# 277


emely ,  Hug!
Виж целия пост
# 278
Казвам от сега! По Коледа за 2 или 3 седмици ще съм си в България и с Госпожата ще опустошаваме сладкарниците в София.Който иска да заповяда с нас.  Hug
Виж целия пост
# 279
Госпожата Hug
Този Киво за мен ли е  Flutter

Така и така сме на тема романтика и сладкарници та се сетих за сладкарница "Романс" Heart Eyes
И аз обичам сладичко Wink

Виж целия пост
# 280
Казвам от сега! По Коледа за 2 или 3 седмици ще съм си в България и с Госпожата ще опустошаваме сладкарниците в София.Който иска да заповяда с нас.  Hug

Присъединявам се към поканата ! Peace Кралицата,  Hug няма да те пропуснем, не се притеснявай ! И Терзийска и също ! Wink И Атичка и Лорка ! Heart Eyes

Емели,  Hug за съжаление "Романс " вече не е онази невероятна сладкарница от преди няколко години ! Развалиха я, кухнята също....
Киво е за теб, че му липсваше много, виж какъв "мигач" ти дава ! Wink
Виж целия пост
# 281
Казвам от сега! По Коледа за 2 или 3 седмици ще съм си в България и с Госпожата ще опустошаваме сладкарниците в София.Който иска да заповяда с нас.  Hug

Присъединявам се към поканата ! Peace Кралицата,  Hug няма да те пропуснем, не се притеснявай ! И Терзийска и също ! Wink И Атичка и Лорка ! Heart Eyes

Емели,  Hug за съжаление "Романс " вече не е онази невероятна сладкарница от преди няколко години ! Развалиха я, кухнята също....
Киво е за теб, че му липсваше много, виж какъв "мигач" ти дава ! Wink

Е това за Романса ме разочарова .... много беше ми любима тая сладкарница.... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 282
ЛЕКА НОЩ ПРИЯТЕЛИ
Луната е кръгла, гледа усмихнато
над малкия тих градец
Тъмно е, а звездите притиснати
по небето оформят венец ...
Вечер е, топла и теменужена
малки облаци спят във тъма ...
Късно е, вятър повява, южен е.
Луната се смее сама.
Даже Слънцето спи, непробудно е
и събужда се чак сутринта ...
Вечер е, топло е, късно е ...
Лека нощ казвам - с малко тъга ..
Виж целия пост
# 283
И Славена и Лудостчето!  Heart Eyes

Лудостче,ти по Коледа няма ли да отскочиш до Бг-то?  Thinking

Дайте вярно да се съберем.Ще ни изгонят от заведението,ама няма нищо.  Whistling


Айде почва ми филмаааа!  Hug
Виж целия пост
# 284
И Славена и Лудостчето!  Heart Eyes


Разбира се ! Peace Славенка Heart Eyes е далеч от София, но може да се прекалъми и да дойде !  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия