Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 86

  • 44 902
  • 732
# 285

Виж целия пост
# 286
Момичета, почнах да гледам сериала по Диема фемили, че часовия пояс, в който го дават ми идва добре. Но да попитам, мога ли да си дръпна от нета всичките серии, търсих, но не видях в мастерса, а за замунда нямам достъп от чужбина?
До сега в развитието на сериала, виждам че Бехлюл и Бехтер са врагове, как така става, че се влюбват и той Бехлюл няма героиня от сериала, с която да не е имал връзка  ooooh!
Виж целия пост
# 287
Добро утро ! Hug Днес е поредният ден с код "Оранжев " за цялата страна почти !  Аз ви пожелавам страхотен ден, в който да създадете горещи спомени ! Wink




gery_to , добре дошла !  bouquet
При мен се случи като при Бехлюл ! Отначало и аз си мислех, че Бихтер е една малка манипулативна .... , докато постепенно не прозрях защо е такова поведението и и всъщност колко самотен и раним човек е тя ! Това се случи и с тях двамата. За мен те се видяха в онзи момент, когато си пожелаха в живота винаги да има дъга и така здраво се вкопчиха едни в друг, сякаш са последните хора на тази земя. Защото те и двамата бяха онези малки, самотни и отхвърлени деца, които имаха нужда единствено и само от безусловна обич, за да могат да  живеят !Такава любов изпитваха и помужду си - безусловна, изгаряща, изпепеляваща, болезнена, но толкова истинска !
Сега, като го гледам за найсти път, си мисля, че в началото не се понасяха, защото и двамата ревнуваха, и двамата се стремяха към вниманието и обичта на Аднан - едниният, за да не го изгуби, другият - за да го спечели !  Peace
Вярно е, че Бехлюл ги беше започнал по домова книга, ама Фирдевс му липсваше в колекцията, че да удари голям шлем, както се казваше в една шегичка ! Laughing
Виж целия пост
# 288
Можете ли да ми кажете от къде мога да си дръпна саунтрака на Забранения плод?преди го имах на тела си , но сега съм с друг и искам пак да си го кача Wink
Виж целия пост
# 289
здравейте,аз сега гледам филма по канал Д,всеки ден от 13:00.Остават още към 10_ина епизода до края.
Виж целия пост
# 290
Дават го и по НТВ и БТВ лейди , може и там да го гледаш ако ти харесва много.
аз вече за Н пъти го гледам , ама мога и още толкова  Mr. Green
Виж целия пост
# 291
Добро утроооо!  Hug

Събуждам се с две мисли-как днес заминавам на къмпинг на плажа и как искам да си взема компа да си гледам Бехлюл и Бихтер.  Whistling

Направо нямам спирка ви казвам,с тези двамата и на края на света отивам.  Heart Eyes

Вие как сте днес,лейдис?
Виж целия пост
# 292


Да похапнем нещо вкусничко... и да подсладим денят!

Искам я същата, но не виртуално, ама Госпожата все не ми я приготвя....
Виж целия пост
# 293
Много е хубаво да го дават пак и пак нашия филм! да буди различни емоций и отново да преживяваме всичко прекрасен филм...   Heart Eyes

Момичета, почнах да гледам сериала по Диема фемили, че часовия пояс, в който го дават ми идва добре. Но да попитам, мога ли да си дръпна от нета всичките серии, търсих, но не видях в мастерса, а за замунда нямам достъп от чужбина?

И аз съм в чужбина и няма достъп до почти нищо ако искаш можеш да го гледаш онлине има го качен почти целия на български във vbox и на турски в youtube гледала ли си го веднъж на Български не турски е още по приятен....
Виж целия пост
# 294
Извинете ме за спама, но ми стана много мъчно и ме заболя от една човешка трагедия.

Виж целия пост
# 295


Да похапнем нещо вкусничко... и да подсладим денят!

Искам я същата, но не виртуално, ама Госпожата все не ми я приготвя....

Оооо, кулинарно предизвикателство ми отправяш, значи !? Laughing Точно такава надали ще мога да направя, но правя няколко други, които са просто невероятни - очевидци разказват ! Wink
Да е живот и здраве, като си дойде Дени, мога и да извъртя една в нейна чест ! Peace
Виж целия пост
# 296
ДОН МИГЕЛ РУИС:

"ЧЕТИРИТЕ СПОРАЗУМЕНИЯ

1. Бъди безгрешен в словото си:
Говори честно. Казвай само това, което мислиш.
Не използвай словото, за да се самоохулваш,
...или за да охулваш другите.
Насочи силата на словото – към истината и ЛЮБОВТА.
Ако проумееш, че словото има силата да твори,
че това, което казваш,
подготвя твоето бъдеще и бъдещето на другите,
ти ще станеш по-отговорен и към себе си, и към света.
Словото има силата на магия:
бяла, или черна - зависи единствено от Теб!
Дай на словото си ЛЮБОВ и помни, че
каквото изпратиш, това ще получиш.

2. Не приемай нищо лично:
Хората не правят нищо, заради теб.
Ти не си център на тяхната Вселена.
Ти си център – единствено и само
на собствения си живот!
Това, което хората казват, или правят,
е проекция на собствената им реалност.
Когато не приемаш нищо лично;
когато проумееш, че животът на другите
е резултат от техния избор,
тогава ти имаш имунитет – срещу
мнението и действията на другите
и няма да станеш жертва
на ненужно страдание.

3. Не прави предположения:
Намери смелост да задаваш въпроси
и да изразяваш желанията си.
Никой, освен теб, не знае твоите мисли,
затова - изразявай ги максимално точно,
за да избегнеш недоразуменията.
Ти не знаеш мислите на другите,
затова – не прави предположения,
а задавай въпроси, за да избегнеш недоразуменията.
Общувай с другите, възможно най-ясно,
за да избегнеш недоразумения, тъга и нещастия.

4. Винаги прави най-доброто,
на което си способен:
Най-доброто, на което си способен,
е променлива величина.
При всички обстоятелства,
давай най-доброто от себе си
и няма да се самоосъждаш,
самобичуваш и самосъжаляваш,
защото – съвестта ти – ще е чиста."


 


Скрит текст:
В началото на ноември ще имаме чустта и удоволствието да го видим и чуем в България ! Peace
Виж целия пост
# 297
Harika  Party ще хапнем вкусна торта, когато Дени си дойде  Hug

Госпожата, ако може да споделиш малко повече за началото на ноември  Hug
Виж целия пост
# 298

Виж целия пост
# 299
Заминавам,момичета!  Hug

Пожелайте ми прекрасно време и утре ще разказвам как са били вълните!  Heart Eyes

Обичам вииии!   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия