Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 86

  • 44 907
  • 732
# 360
Страхотно е Hug
Виж целия пост
# 361

 Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 362
Защо се самоубива Бихтер накрая?
Виж целия пост
# 363
Защо се самоубива Бихтер накрая?
Според мен се самоубива защото разбира, че Бехлюл никога няма да е с нея. Аз мисля че дори и да беше останала с Аднан пак щеше да се самоубие, просто Бехлюл за нея беше целият и живот .
Виж целия пост
# 364
Значи Бехлюл я е обичал толкова, щом не се бори за любовта им и се жени за Нихал.
Виж целия пост
# 365
Добро утро ! Хубав петък ви пожелавам ! Hug



gery_to , аз мисля, че Бехлюл много обичаше Бихтер ! Просто не му стигна кураж за да се пребори за тази любов ! Peace
Виж целия пост
# 366
Кое е нещото, което ги карат да се обикнат, виждам, че отначало са малко като врагове?
.....
gery_to , аз мисля, че Бехлюл много обичаше Бихтер ! Просто не му стигна кураж за да се пребори за тази любов ! Peace
От малодушие ли или от чувство за дълг пред чичо си е била тази нерешителност? И чак пък да се ожени за Нихал, така и двамата с Бихтер се обричат на доживотна агония. Щом като е обичал толкова Бихтер, защо се жени за Нихал?
Виж целия пост
# 367
Кое е нещото, което ги карат да се обикнат, виждам, че отначало са малко като врагове?
.....
gery_to , аз мисля, че Бехлюл много обичаше Бихтер ! Просто не му стигна кураж за да се пребори за тази любов ! Peace
От малодушие ли или от чувство за дълг пред чичо си е била тази нерешителност? И чак пък да се ожени за Нихал, така и двамата с Бихтер се обричат на доживотна агония. Щом като е обичал толкова Бихтер, защо се жени за Нихал?

Нещото,което ги накара да се обикнат беше времето и опознаването им.Те се мразеха,защото не се познаваха.

А женитбата на Бехлюл за Нихал,беше изход от ситуацията,защото много започнаха да ги подозират.  ooooh!
Абе,общо взето голяма каша забъркаха и двамата.А така хубаво можеше да бъде!  Heart Eyes
Виж целия пост
# 368
Извинявайте, че питам толкова, но се надявам ви е приятно да си припомняте детайли от любимия сериал. Няма от къде да си сваля сериала, а вбокса тук се зарежда толкова бавно, че не си струва чакането.
Та толкова ли е било безнадеждно положението, че да се самоубие Бихтер?
И какво знаеше Башар и каза на Аднан?
Виж целия пост
# 369
Цитат
И какво знаеше Башар и каза на Аднан?
Предполагам за Бешир говориш Simple Smile

Той знаеше за връзката между Бихтер и Бехлюл , даже и клипче имаше на камера -двамата в интименн момент и малко преди да умре казва на Аднан ,че те имат връзка
Виж целия пост
# 370



Много ги обичам тези епизоди ! Heart Eyes Началото на любовта ! Бушуващите чувства у Бехлюл и опитите му да се предпази ! Crazy
Виж целия пост
# 371
Извинявайте, че питам толкова, но се надявам ви е приятно да си припомняте детайли от любимия сериал. Няма от къде да си сваля сериала, а вбокса тук се зарежда толкова бавно, че не си струва чакането.
Та толкова ли е било безнадеждно положението, че да се самоубие Бихтер?
И какво знаеше Башар и каза на Аднан?

Според мен самоубийството на Бихтер беше и наследсвена обремененост, нали майка и когато загубва най-скъпото си( положението си) прави същото. При БИхтер се получи същото само с тази разлика, че за нея най-скъпото и беше Бехлюл, и ако Бихтер нямаше никой друг който да я обича, то Бехлюл имаше семейство което той много обичаше и това беше причината да не може да им обърне гръб.
Виж целия пост
# 372
gery_to, аз да те успокоя малко, Бехлюл няма да се ожени за Нихал! В деня на сватбата Бихтер се самоубива, Аднан вече знае всичко, нормално е Бехлюл да се махне. Бешир умира в същия ден!

Всичко можеше да е различно, ако няколко дни преди това Бехлюл се беше съгласил на самолетните билети на Бихтер и бяха избягали далече от очите на всички. Казвам го така, защото Бехлюл така и така нарани Нихал, по-добре да беше спасил Бихтер, Нихал пак щеше да страда, но нямаше да се съсипе така, както се случи!!! В онзи ден й се събра толкова много, че не знам как оцеля, най-вече заради смъртта на Бешир, когото тя много обичаше. Отделно стана свидетел на смъртта на Бихтер, разбра, че любимият й мъж я е лъгал и, може би, дори не я е обичал....

"Да беше всичко по-различно..."
Виж целия пост
# 373


 Heart Eyes Hug Heart Eyes
Виж целия пост
# 374
Hug  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия