задължително изгледайте клипчето и изслушайте двата любими гласа.Онези,които ме успокояват и ме карат да се усмихвам без повод! 
Специално за вас!

задължително изгледайте клипчето и изслушайте двата любими гласа.Онези,които ме успокояват и ме карат да се усмихвам без повод! 



Кога разбираш,че е време да се откажеш? 
Кураж
така е !
Не само, че прояви неуважение, но си позволи и да я съди- нещо, което никой не бе си позволил. Нихал, колкото и да разбирам на моменти от какво е продиктувано поведението и, наистина е една малка, много разглезена госпойца . Затова и на Бехлюл му падна пердето вчера и я постави на място.
така е !
Не само, че прояви неуважение, но си позволи и да я съди- нещо, което никой не бе си позволил. Нихал, колкото и да разбирам на моменти от какво е продиктувано поведението и, наистина е една малка, много разглезена госпойца . Затова и на Бехлюл му падна пердето вчера и я постави на място. 
Препоръчани теми