ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 4

  • 28 991
  • 759
# 450
Равносметката от днес - Тервел Пулев - бронз, Силвия Митева и ансамбъла - на финал, малък финал във волейбола, Петър Стойчев - 9-ти, Великов и Терзиев - по-късно репешажи за 3-то място! А дано!!!!!!!


Репешажите в категорията на Великов стартират в 19:45 часа, а тези в категорията на Терзиев в 19,54.
Виж целия пост
# 451
Много лошо впечатление ми направи отношението на журналистката към Станка снощи. Все пак момичето спечели медал за страната, какво като не е златен. 
Виж целия пост
# 452
Дано паднат лошо на финала, ама много лошо!!! А китайският комунист, дето цял мач не спря да подпира мужиците, е за разстрел
е, айде сега. Да не бяха губили два гейма нашите. Що за пожелания?
Съдията наистина ги подпираше! Не заслужава евала.
Но нашите момчета заслужават - голямо ЕВАЛА. Бяха на ръба да вземат 4-тия гейм. Кофти грешки ни бутнаха от пътя за златото. Имайте предвид , че отбора на Русия е по-опитен, играчите им по-възрастни! На следващата олимпиада златото ще е за нашите , ако продължат в този дух.
Единствено чудно ми стана защо Цецо Соколов бе толкова слаб днес? Всеки сервиз в мрежата.. и точки не отбеляза особено. За сметка на това поклон пред Скримов и  Братоев - много добре играха днес!
Виж целия пост
# 453
художествена гимнастика:
14:00 и 15:18 часа Силвия Митева (квалификации – 3 и 4 уред)
16:50 часа България ансамбъл (квалификации – второ съчетание)
Praynig
Къде мога да гледам на запис ?


http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html
Не го намирам ансамбъла ? Embarassed
Виж целия пост
# 454
http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html
Виж целия пост
# 455
художествена гимнастика:
14:00 и 15:18 часа Силвия Митева (квалификации – 3 и 4 уред)
16:50 часа България ансамбъл (квалификации – второ съчетание)
Praynig
Къде мога да гледам на запис ?


http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html
Не го намирам ансамбъла ? Embarassed


Има го  - отиваш на художествена гимнастика. Излиза худ. гимнастика по дати. Натискаш клипа с дата 10.08. Първо има индивидуални, после ансамбъла.
Виж целия пост
# 456
  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 457
Аз се радвам и на сребърния медал на Станка  Heart Eyes Hug Heart Eyes (инициативата на софиянци да я посрещнат на летището е страхотна  smile3501 newsm51).
Нищо против и бронз да ми падне  Blush, дано волейчетата ми го донесат  Flutter  Praynig
Виж целия пост
# 458
Руди Великов ще спори с японец за бронз от Олимпиадата в Лондон - http://sportvox.net/?p=170345 - малко преди 21ч.......
Виж целия пост
# 459
Руди Великов ще спори с японец за бронз от Олимпиадата в Лондон - http://sportvox.net/?p=170345 - малко преди 21ч.......
О, ха дано  победи Praynig Praynig Praynig

За художествената гимнастика не смея да мечтая  ooooh!  Tired, с тия съдийства  Sick
Виж целия пост
# 460
Аз се радвам и на сребърния медал на Станка  Heart Eyes Hug Heart Eyes (инициативата на софиянци да я посрещнат на летището е страхотна  smile3501 newsm51).
Нищо против и бронз да ми падне  Blush, дано волейчетата ми го донесат  Flutter  Praynig

Къде има повече за тази инициатива? Не знам кога се прибира... искам да отида и аз...
Виж целия пост
# 461
Стискам палци  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 462
Руди Великов ще спори с японец за бронз от Олимпиадата в Лондон - http://sportvox.net/?p=170345 - малко преди 21ч.......
О, ха дано  победи Praynig Praynig Praynig


Падна -...4 място.....Тръгна да пази точка......Нападението е най-добрата защита....
Виж целия пост
# 463
Бори се като звяр, но късмета изневери на нашето момче и остана без медал.
Виж целия пост
# 464
С такъв хъс се бори!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия