ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 4

  • 28 991
  • 759
# 480
Извинявам се на всички футболни фенове. Ама не можеха ли да го дадат на запис след гимнастиката?????  Cry Cry Cry Cry  Все пак там има българка!  :
Виж целия пост
# 481
е какъв е проблема, че бнт няма да ги излъчват пряко при положение, че имаш интернет.
да не говорим, че в програмата на БНТ пише, че ще излъчват и художествена гимнастика.  newsm78
Виж целия пост
# 482
Може ли да ми дадете всички дати, на които е имало художествена гимнастика. Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 483
Може ли да ми дадете всички дати, на които е имало художествена гимнастика. Благодаря предварително!  bouquet

9 и 10.08 .
Виж целия пост
# 484
Благодаря!
Виж целия пост
# 485
е какъв е проблема, че бнт няма да ги излъчват пряко при положение, че имаш интернет.
да не говорим, че в програмата на БНТ пише, че ще излъчват и художествена гимнастика.  newsm78

Ми да те сигурно ще привключат за Силвето  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes,ако не има евроспорт(там може да го дават Thinking),интернет  Peace
Виж целия пост
# 486
По Евроспорт ще се включат около 2-3 ротация - от 16,15 до 17,45. Мисля, че до тогава трябва да е приключил турнира. Освен това Мариета Дукова коментира сто пъти по-разбираемо и професионално, отколкото Вера и Боряна Тончева.
П.П. Оф, да ви кажа, вече не ща да гледам борци. То пък биваше поне един да отсрами мъжката половина. Ето, и сега Гуйдя пада.
Виж целия пост
# 487
Силвето беше невероятнаааааааааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes точките долу горе  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 488
Силвето беше невероятнаааааааааааа  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes точките долу горе  Rolling Eyes
те си им дават колкото си искат
Виж целия пост
# 489
Дано на другите уреди са по реални оценките.
Виж целия пост
# 490
Съдийките са същите сега ще видим  Thinking
Виж целия пост
# 491
Сега гледах Митева на топка. Направи 2-3 малки грешчици. Сега започват бухалките.
Виж целия пост
# 492
Сега гледах Митева на топка. Направи 2-3 малки грешчици.
Без да съм специалист - необяснима е високата оценка на полякинята....
Не заслужава да е преди Силвия Митева!
Виж целия пост
# 493
И на първия уред беше много висока.  Май съдиите не гледат много много.
Виж целия пост
# 494
Добре играе нашето момиче, наистина е доста по-добра от полякинята. Но истинската звезда, грация и ненадмината майсторка е Канаева. Ще спечели титлата и ще я дублира за първи път в историята на гимнастиката със сигурност. С бялото трико и розовата хамелеонска беше много красива. Heart Eyes Дрехите и грима обаче на повечето гимнастички не ми допадат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия