ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 4

  • 28 991
  • 759
# 555
Гледам и аз вече,  поради липса на слънце. Ама много грешат нашите нещо Sad
Виж целия пост
# 556
статията е супер,само така се става шампиони,с много много тренировки до изтощение и стриктен режим
Виж целия пост
# 557
Яд ме е......ох......много ме е яд.......
Виж целия пост
# 558
Сами ще се бием май  Sad.
Виж целия пост
# 559
съдията помогна на италианците 2 пъти #2gunfire
Виж целия пост
# 560
Някой знае ли кога е финала, баскетбол мъже,САЩ-Испания,от колко часа българско време е?
Виж целия пост
# 561
Сами ще се бием май  Sad.

Май да  ooooh!
Виж целия пост
# 562

2 точки от бронза са Италия Cry.....

Четвърти.....исках да е повече........

Честито!
Виж целия пост
# 563
 #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 564
Философски и ние да кажем - Честито на италианците!!! Поздравления за нашите, че стигнаха до тук и ни създадоха емоции...  Hug
Виж целия пост
# 565
Много жалко Sad
Честито на италианците, заслужена победа
Виж целия пост
# 566
Италианците бяха по-добри. Заслужена победа. Заслужено 4 - то място на българския волейбол.
Дано е добра основа за бъдещи по-големи успехи!

За Илияна Раева мога да кажа само огромно самочувствие и самоувереност.
Виж целия пост
# 567
Прегоряха нашите, заслужено бяха победени с тази игра  Sad.

То си е цяло чудо, че стигнаха и до четвъртото място.
Виж целия пост
# 568
Някой знае ли кога е финала, баскетбол мъже,САЩ-Испания,от колко часа българско време е?
Виж целия пост
# 569
Някой знае ли кога е финала, баскетбол мъже,САЩ-Испания,от колко часа българско време е?

17:00 е по програма. http://www.london2012.com/basketball/schedule-and-results/day=12 … gust/all-day.html


Така ми се искаше да вземем бронзовите медали. Но все пак, поздравления за волейболистите. Най-успешният ни групов спорт.   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия