Смешки от форума - 7

  • 68 109
  • 737
# 225
Намирам си ги.  Flutter

Цитат
Да, със здравословно хранене съм се чувствала добре и здрава. Със сегашната диета се чувствам еуфорично, енергично като расов върколак по пълнолуние, а и съм с почти толкова мускули. За щастие без окосмяването...
Надявам се, да не изглежда така след време. afwitch или така  Animal Pig Nerd, а може би така  bishop

Не, но има опасност при секс да пада блока. Така че внимавайте с диетите. И с пълнолунието.

Не знам как няма цитат за синята луна, Перник и земетресението...
Виж целия пост
# 226
hahaha Любопитка.

Цитат
А мъж,който въобще не кръшка,може би просто е смотан.
Кръшкайте, мъже! Иначе сте смотани.

Младост, младост и влюбеност.  Mr. Green

Ееех, 'га бяхме на нейната възраст...

Мамасита, не сме го засекли, пусни.
Виж целия пост
# 227
Здравейте
никога не съм била с нормални килограми незнам какво е чуството да си слаб...срам ме е , че до сега не съм направила нищо за да отслабна..много по бързо се уморявам от останалите на моята възтаст..общо взето може да се каже че съм пристрастена към сладкото ..няма ден в който да не съм яла сладко(и не само да ям, а да прекалявам) ходила съм на диетолог общо взето същата работа момичесъм на 16 тежа 101кг. Cry Sad и съм висока 155 ..правила съм упражнения но при тегло 101кг. няма какво толкова да направя......имам нужда от съветт Cry
Чудех се дали е за тази тема или за Правописната, но така или иначе, аз съм силно впечатлена.  Mr. Green
Виж целия пост
# 228
Ами къде- диетичният през 2-3 дни се изявява с нов мерак да се ядат нискомаслени и здравословни храни, та се чудя вече как да обясня на тийнейджърките, че така няма да имат оптимално отношение към живота.

Та как да му кажеш на такъв човек каква е разликата между ядене на пълнозърнесто Корни и свинска вратна пържола?

Следващия път ще ползвам метафората за True Blood и вампирите- вегетарианци.
Виж целия пост
# 229
П.П. Може да му се сложе отгоре разбита сметана, но аз го обичам гол




 Joy Joy Joy
За ябълков сладкиш става дума де,не за каквото си помислихте Joy
Виж целия пост
# 230
Здравейте
никога не съм била с нормални килограми незнам какво е чуството да си слаб...срам ме е , че до сега не съм направила нищо за да отслабна..много по бързо се уморявам от останалите на моята възтаст..общо взето може да се каже че съм пристрастена към сладкото ..няма ден в който да не съм яла сладко(и не само да ям, а да прекалявам) ходила съм на диетолог общо взето същата работа момичесъм на 16 тежа 101кг. Cry Sad и съм висока 155 ..правила съм упражнения но при тегло 101кг. няма какво толкова да направя......имам нужда от съветт Cry
Чудех се дали е за тази тема или за Правописната, но така или иначе, аз съм силно впечатлена.  Mr. Green

За девойка на 16 правописът е много добър даже  Rolling Eyes А за другото - кое по-точно е смешното?  newsm78
Виж целия пост
# 231

Та как да му кажеш на такъв човек каква е разликата между ядене на пълнозърнесто Корни и свинска вратна пържола?
 

ааа и аз не признавам пълнозърнестото Корни, ама виж вратната пържолка е друга работа Crazy
Виж целия пост
# 232
Ауу, пепел ти на езика, Корнито е невероятно.  Heart Eyes Heart Eyes newsm22
Виж целия пост
# 233
да, ама преди пържоланата. Mr. Green
за нещо като лека следообедна закусчица Crossing Arms
Виж целия пост
# 234
 cheers разбрахме се
Виж целия пост
# 235
Стига за манджа, ей!  Mr. Green

Цитат
На мен сега ще ми е второ -т.е уважила съм и свекъра. И тъй като аз съм майката, аз го нося, аз ще го раждам и гледа, считам че имам правото да го кръстя както аз искам.
Аз се казвам Мила и много ми се иска да го кръстя - Милен или поне Майкъл.

 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 236
Миленчо, Майкълчо - все тая.

Имахме в нашата градинка преди време двама близнаци - Майкъл и Кристофър. Бабата по цял ден крещеше по тях: "Майкълеее, ръчичките ш'ти счупя, остави тоз камък!" или "Кристофърееее, ше си счупиш главата, беее!" Та така - друго си е децата ти да носят модерни имена.
Виж целия пост
# 237
Стига за манджа, ей!  Mr. Green

Цитат
На мен сега ще ми е второ -т.е уважила съм и свекъра. И тъй като аз съм майката, аз го нося, аз ще го раждам и гледа, считам че имам правото да го кръстя както аз искам.
Аз се казвам Мила и много ми се иска да го кръстя - Милен или поне Майкъл.

 Rolling Eyes
За фамилия предлагам поне Джексън.  Laughing
Виж целия пост
# 238
 Joy

Све, горката баба.  Confused
Виж целия пост
# 239
Аз пък много се смях преди години на плажа. Майката казва : "Райън, Райъъън ела тука!" , а бабата след нея подвиква; "Райчооо ела бе!"
Вчера пък чух да викат Марчелко.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия