Борбата с подкожните косми #2

  • 100 203
  • 439
# 180
Мяуче, много ти благодаря  bouquet и в двата ДМ-а служителките ме уверяваха, че нямат и не са чували за такъв продукт newsm78
Виж целия пост
# 181
Балеата с уреа е лосион, който хидратира кожата.Дъщеря ми е много доволна, кожата и стана много мека и врасналите косъмчета намаляха.Освен Balea med, използва и Keratolin body също с уреа 12%.
Виж целия пост
# 182
Мяуче, много ти благодаря  bouquet и в двата ДМ-а служителките ме уверяваха, че нямат и не са чували за такъв продукт newsm78
Не знам за кои точно „обекти” става дума, но най-общо казано, търси на щанда с лосионите и мазилата за тяло. Според мен във всички магазини от веригата го има, но да видим. Хубавото на този лосион е, че освен ефективен, е и евтин - ок. 5 лв. (в сравнение с 15+)

Балеата с уреа е лосион, който хидратира кожата.Дъщеря ми е много доволна, кожата и стана много мека и врасналите косъмчета намаляха.Освен Balea med, използва и Keratolin body също с уреа 12%.
А съвместно ли се употребяват или просто ги редува дъщеря Ви (като се изчерпи единият, купува другия)?
Виж целия пост
# 183
Мяуче, много ти благодаря  bouquet и в двата ДМ-а служителките ме уверяваха, че нямат и не са чували за такъв продукт newsm78

Ако питаш изрично за крем, срещу подкожни косми е нормално да ти кажат, че няма такъв.
Това е обикновен лосион от серията им за много суха кожа и това, че помага за врасналите косъмчета, само тук се знае.Без това персоналът е много неграмотен.
Виж целия пост
# 184
Мяуче, много ти благодаря  bouquet и в двата ДМ-а служителките ме уверяваха, че нямат и не са чували за такъв продукт newsm78
Не знам за кои точно „обекти” става дума, но най-общо казано, търси на щанда с лосионите и мазилата за тяло. Според мен във всички магазини от веригата го има, но да видим. Хубавото на този лосион е, че освен ефективен, е и евтин - ок. 5 лв. (в сравнение с 15+)

Балеата с уреа е лосион, който хидратира кожата.Дъщеря ми е много доволна, кожата и стана много мека и врасналите косъмчета намаляха.Освен Balea med, използва и Keratolin body също с уреа 12%.
А съвместно ли се употребяват или просто ги редува дъщеря Ви (като се изчерпи единият, купува другия)?
Балеата - сутрин, че има по-хубав аромат
кератолин боди - вечер(мирише на лекарство Confused)
До колкото си спомням лосиона Balea Med не е на щанда при лосионите, а при по специалната козметика.
Виж целия пост
# 185
използвала съм валеа с 10% урея - абсолютно си струва
Виж целия пост
# 186
Момичета имам проблем ....след около две три седмици ми се очертава море...ноо целите крака са ми като на рисунка...много белези които немога да премахна от подкожни ..някои знае ли нещо с което да ги позалича нови подкожни нямам засега и се надявам да нямам но тези белези ме влудяват...солариум или бронзат дали ще ми помогнат..някои опитвал ли е...или нещо друго..
Виж целия пост
# 187
Момичето, което беше препоръчало лосиона на Balea, твърдеше, че помага и белезите да зараснат. Но ако помага, колко бързо ще стане, не знам. Вероятно солариумът и придобитият тен ще позакрият едно друго (слънчевите лъчи също). Бронзантите не вярвам. Дори мисля, че са вредни в този случай.
Виж целия пост
# 188
Ще пробвам да ги поиспека малко,макар че аз сам по мургава и петната и те са тамни та да видим...а за пронзатите ...не сам пробвала но една моя приятелка стана цялата на петна и доста време си ходеше с тях..та не ми се рискува..наи подходящо ми се струва сланцето та ....ще пробвам
Виж целия пост
# 189
Излагането на слънце с рани или пресни белези е много лоша идея Sad Получават се кафяви петна, които после много трудно изчезват. Според мен е най-добре да се ползва силен слънцезащитен крем и да се разчита на морската вода (ако сте на море) - забелязала съм, че прави чудеса. Чувала съм, че разни бани и разтривки (ексфолиране) с морска сол действат много положително, както на врастналите косми, така и срещу целулит Simple Smile

Иначе, както казах по-рано, Balea с 15% уреа на мен ми помага при ранички и белези, не става за един ден, разбира се, но пък съм много доволна.
Виж целия пост
# 190
Редовно проверявам темите и много се надявам някой да каже някакво решение на проблема. При мен нещата са отчайващи - имам страшно много петна от подкожни косми по ръцете, краката, бикини зоната и даже и по корема (за жалост преди години направих грешката да ги махна и там и така и не се оправиха). Ужасно е и много се срамувам. Единственото, което помага поне при мен е солариумът, аз съм много бяла и като почернея доста се скриват ужасните петна, но не напълно. Подновявам темата с надеждата, че някой е намерил решение на проблема. Струва ми се невъзможно постоянно да  ходя на солариум, а и доста вредно. И на дерматолог ходих и ми казаха, че просто ми е много чувствителна кожата, препоръчаха ми някакви мазила, от които ефект никакъв. Засега ще продължавам със солариума, но нали знаете, че надеждата умира последна и просто се надявам, че някой ще е открил чудо и ще го сподели с нас Grinning
Виж целия пост
# 191
Бикини зоната лазерна епилация, за краката автобронзант. Друго решение не намерих
Виж целия пост
# 192
По принцип лазерната епилация Е спасение за всички зони, но е толкова скъпа, че...

madame, какво постигаш с автобронзанта? Би ли препоръчала марка, моля те! Grinning
Виж целия пост
# 193
Автобронзанта е да не се виждат петната  Mr. Green Уф имаше едно лосинче за постепен загар. Избягват се петната от неравномерното нанасяне. На  MIxa http://images.google.fr/imgres?imgurl=http%3A%2F%2Fpouletteblog. … KHVhABNAQrQMIJDAC Като лосионче си е но след всяко нанасяне кожата става все по тъмна. И бонус подхранва. Поне не си умирам от срам когато трябва да изляза с къса пола без чорапогашник. А подкожни ми излизат по краката даже и от бръснене.

Лазерната ми е мечта за всички зони... ама. Поне на бикините се родих, а с промоциите се оказа че не е толкова мисия невъзможна.
Виж целия пост
# 194
Извинявам се, че толкова късно се включвам отново. Определено ще пробвам лосиона, само се надявам да не мина от отбора на петната от пъпки в отбора на петната от бронзант  Grinning madame може ли да те попитам колко ти струваше лазерната епилация на бикини зоната, колко процедури направи и всики косми ли изчезнаха или просто се разредиха, защото от много време обмислям да пробвам, но и много отрицателни мнения чета и все се отказвам. Майка ми преди 4-5 години ходи на горна устна и подмишници. Направи 8 процедури и почти всички косми си останаха. Накрая и казаха, че най-вероятно има хормонален проблем, да ходи да си изследва хормоните и с две думи само си даде парите. Много се чудя дали и при мен няма да се получи така...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия