Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 9

  • 49 641
  • 736
# 705
Клип за промото на Kanal D  Hug

Виж целия пост
# 706
  Новият клип е със същите    участници ,които  са много добри във всяко отношение -/видяхме как е  правен клипа/
Малко Wink Wink Wink нескромно е но нашият "Лош път" и "Veda" стоят някак по различно по - тежко  Laughing

Виж целия пост
# 707

      Охоооо...... ще има да гледа и да се чуди Решат какво става с Нуран ама .....късно е либе за китки /е казал народът/



Виж целия пост
# 708


   Канал Д продължава с оригиналните  си  хрумки smile3508




Върви ,че разбери кой- кое newsm78

Ама не е нужно - ние си ги знаем Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 709
Снимачната площадка е странна.Каква е тази руина зад тях  newsm78

svlocal @svlocall thanks for sharing my dear
@ovalisukran @cansellelcin Kotu Yol setinden
From Kotu yol set
 Hug


Виж целия пост
# 710
 Hug
Виж целия пост
# 711
Шатци  , ти гледаш руините , а аз че Кенан е гушнал Нуран hahaha hahaha hahaha






Виж целия пост
# 712
   



   Е , то изненадите около филма няма да спрат скоро - както и интиресът към"Лош път"



Виж целия пост
# 713


  Ама този Кенан и готвач ли ще го направи Леман  Mr. Green Mr. Green Mr. GreenУжас......Какво прави между чиниите newsm78



Виж целия пост
# 714




Фрагмана
Виж целия пост
# 715
Иф Hug Hug smile3508

Имаме си  фрагман . Много съм доволна .

Ама те и  двамата хукнаха  подир Нуран  #Crazy #Crazy #Crazy

Заради кого ли ще слезе или някой от двамата ще се метне на влака  newsm78 newsm78 newsm78


Боже.....кога ще дойде 6-ти
Виж целия пост
# 716
Иф  Hug  bouquet
Интересна ќе биде 5 еп.  Rolling Eyes
Нуран изгледа ќе биде фаталната леди  newsm03
Виж целия пост
# 717

Виж целия пост
# 718


     Паси Hug то, че ще е фатална  няма спор ,я колко хубава става с всяка следваща  серия.

Защо се е замислил обаче Кенан и то много Wink Wink Wink



Виж целия пост
# 719
Себи  Hug мислам дека се грижи како од ова убаво момиче да направи добра актерка  newsm78
Жално што е неписмена  newsm03 ама заслужува да се вложи труд  newsm53
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия