
Интересно
Решат кара колата на Кенан белким стигнат по бързо до гарата.Шофьор е човека. Ама не се е получило май


Решат кара колата на Кенан белким стигнат по бързо до гарата.Шофьор е човека. 


Рали ще гледаме или катерене във влака в движение .Помни ми думата до Адана няма да стигне Нуран и двамата я искат в Исамбул


Най-вероятно Нуран ще слезе от влака или ще я достигнат на някоя друга гара, ама така или иначе, ще се върне в Истанбул.
Онези снимки от началото не са случайни, ами защо не започват вече по същество.



аз не зная за кое но-напред да ти благодаря -за кафето или за превода и субовети които си направила толкова рано към фрагмана . Така той има коренно различен вид и всъщност - започва динамичната част но филма.


благодаря за всичко.

Дано, време е. 

.


благодарам за се 


Препоръчани теми