Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 9

  • 49 641
  • 736
# 720
Иф  Hug
Интересно  newsm78 Решат кара колата на Кенан белким стигнат по бързо до гарата.Шофьор е човека. Laughingпрофесионален.
Ама не се е получило май  Mr. Green Нуран все пак си отпътува.  Sick
Виж целия пост
# 721
Паси , ще я учи и да пише и да чете , а затова време се иска  Flutter Flutter Flutter

Ще се справи - то е ясно  hahaha hahaha hahaha

Шатци ще я гонят с колата и двамата  hahaha hahaha hahahaРали ще гледаме  или катерене във влака в движение .Помни ми думата до Адана няма да стигне Нуран и двамата я искат в Исамбул Stop
Виж целия пост
# 722
Благодаря за фрагмана.   bouquet  bouquet  bouquet

Ух, тая пък и двамата й се молят да слиза от влака.  ooooh!

Нищо изненадващо няма във фрагмана обаче. Peace Най-вероятно Нуран ще слезе от влака или ще я достигнат на някоя друга гара, ама така или иначе, ще се върне в Истанбул.  Wink Онези снимки от началото не са случайни, ами защо не започват вече по същество.  Peace
Виж целия пост
# 723
Да де  Laughing то все пак има и междинни гари.Ще се превзема влак  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 724

    Да , така е на междинната гара   Кенан   е с едни гърди пред Решат . hahaha hahaha hahaha






Изморих се да тичам подир тях за да видя какво ще става Joy Joy Joy


Отивам да спя вече  LaughingЛека нощ на всички!  sleepuu


Виж целия пост
# 725
 HugДобро утро с нов фрагман -като дъжд валят Laughing Hug





Виж целия пост
# 726
Добро утро  Hug


Себи    bouquet
Виж целия пост
# 727


  Шатци  Heart Eyes Hug аз не зная за кое но-напред да ти благодаря -за кафето или за превода и субовети които си направила толкова  рано към  фрагмана . Така той има коренно различен  вид и всъщност - започва динамичната част но филма. newsm51
Виж целия пост
# 728


     И още снимка от втори фрагман

Виж целия пост
# 729
Себи Laughing нещо си изтрих предния пост.
Фрагман едно със субтитри. Hug

Виж целия пост
# 730
  Леле каква молба и дръпнаха и двамата Praynig Praynig Praynig


Виж целия пост
# 731
Добро утро. Hug Hug Hug
Shatzi, Hug благодаря за всичко.  bouquet  bouquet  bouquet

...и всъщност - започва динамичната част на филма. newsm51

Себи, Hug Heart Eyes  Дано, време е. Praynig

Спокойна събота на всички.  bouquet
Виж целия пост
# 732

   Добро утро!  Hug

  Охо,  доста нови неща,  два фрагмана за новия епизод, и вече с превод и субтитри, Шаци   bouquet Hug.  
 
  За мен този  сериал е досатъчно динамичен още от първа серия, виждам го преди всичко като психология и чувства, екшъна  е малко встрани, предимно около Батко и  Решатко   hahaha hahaha hahaha

Джансел и Илкер са страхотен актьорски тандем.  Hug
 

 Хубави почивни дни!  Hug

 
Виж целия пост
# 733
Шаци  Hug благодарам за се   bouquet
Се,подинамично станува....гледам и Кенан многу ангажиран околу момата  smile3521
Себи сега знам дека Кенан од селско момиче ке направи ВАУ дама  newsm81
Имајте убав викенд  Hug
Виж целия пост
# 734
Новата тема Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия