Джансел Елчин с новият проект "Лош път" - (Kötü Yol) - тема 9

  • 49 641
  • 736
# 645
Не е нужно да се търси в промото, а и извън него  Laughing Евентуалната трета е в сериала  Joy Joy Joy
Ето ви  Hug


Jas ja pretpocitam ovaa mlada akterka,preubava e i ne mora da bide mnogu slavna,so Djansel sekako ke stane  newsm03
Виж целия пост
# 646


   Така е Wink Wink Wink!

За всеки филм да има по едно куфар Simple Smileче за да няма спор кой е по -по - най.
Всички филми на Канал Д са печеливши Money Money Money

Виж целия пост
# 647
Себи   Hug  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 648
Е понеже тази седмица няма да има Лош път в Четвъртък Канал Д ще излъчи 120 с Джансел та да не му забравят мустакатата физиономия. hahaha Joy Joy Joy


http://www.televizyondizisi.com/index.php/kotu-yol-bu-hafta-yok- … suruyor/93470/15/
Виж целия пост
# 649


Виж целия пост
# 650


  В последните две серии Кенан рядко се усмихваше-то с тези две жени newsm78 newsm78 newsm78
 Но така усмихнат
много го харесвам-



Виж целия пост
# 651
Не е нужно да се търси в промото, а и извън него  Laughing Евентуалната трета е в сериала  Joy Joy Joy
Ето ви  Hug


На тази кандисвам. Wink hahaha
Виж целия пост
# 652




Добре му е на Джансел с две красавици ,я как е нахилен. hahaha Joy Joy Joy
А във филма ще му стъжнят живота. hahaha Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 653

Виж целия пост
# 654


     С Джансел и Айфеловата кула ви пожелаваме лека нощ!


Виж целия пост
# 655
 Laughing Laughing Laughing-този нож само не срещу Кенан Laughing Laughing Laughing

      
Виж целия пост
# 656
Добро утро  Hug
Виж целия пост
# 657
Добро утро и приятен ден. Hug Hug Hug
Shatzibouquet

Виж целия пост
# 658
 HugДобро утро Hug

Шатци Heart Eyesмного съм доволна от кроасанчетата и кафето-благодаря  bouquet





Приятен ден и дано да е с подсказка Wink Hug
Виж целия пост
# 659


   Гледай ,гледай Кенан какво ти поднася от прозореца Леман Laughing Laughing Laughing

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия