Аквапарк "Конза" - Брезник

  • 26 978
  • 29
# 15
Здравейте, Някой скоро да е ходил. Как е водата още ли е лед. Мисля да заведа детето този уикенд но се притеснявам да не замръзнем Simple Smile
Виж целия пост
# 16
Никой ли не е ходил скоро там.... и мен ме вълнува проблема с водата?
Виж целия пост
# 17
Каква е входната такса в този Аквапарк Конза - за деца и за възрастни (за 2014 г.) ?
Някой да даде последни отзиви от тази година ?
Виж целия пост
# 18
Не съм ходила още,но това е страницата им във фейсбук и пише,че входа е 6 лв.

https://www.facebook.com/FunSportBG?fref=ts
Виж целия пост
# 19
Не съм ходила още,но това е страницата им във фейсбук и пише,че входа е 6 лв.

https://www.facebook.com/FunSportBG?fref=ts

В събота, неделя и празнични дни не е 6 лева.
http://www.funsport.bg/services.php?id=9
Виж целия пост
# 20
Сигурно е така,не съм ходила и не съм ровила обстойно за информация и затова дадох линк към страницата им.
Виж целия пост
# 21
Здравейте! Някой ходил ли е последните дни? Още ли е така студена водата?
Виж целия пост
# 22
Да, там когато и да отида, винаги е студена водата, освен в джакузито. Но пък на пързалките е голяма забава. Лично на мен ми харесва там.
Виж целия пост
# 23
ЕХ...Сега къде да заведа децата?!? Не обичам студена вода пък и се питам хигиената как ли е? Вероятно всичко измира от t` ...
Дайте някоя идея за аквапарк около София, но с нормални условия.
Виж целия пост
# 24
Ние ходихме миналата седмица. Хладничка беше водата, но децата се накефиха на пързалките - там не беше много студено, надписа беше 27 градуса, да е било около 25, със сигурност я подгряват, з-то е доста високо там. В големия басейн не става за плуване, защото си е студ. Но пък отвън е страхотно - картинг, атв, утв, лъкове и т.н.  Красиво е и ни хареса в общи линии.
За една събота 100 лева не ни стигнаха на тримата с децата. Иначе ни взеха по 6 лева вход на промоция. Та как се запъллват тия 700 шезлонга с цена 12 лева.
Повече ми хареса в Благоевград - по-топличко е, но пък там пускат ту едната пързалка, ту другата и си е едно висене.....
Мисля да пробваме на Белчин баня, чух добри отзиви
Виж целия пост
# 25
Какво има в Белчин?
Виж целия пост
# 26
В Белчин Баня има басейн с минерална вода (направо гореща), детски басейн и голяма пързалка - една е , но поне се цопваш на топло. А и през седмицата няма хора, водиш детето (3 годишно) вече няколко пъти, по цял ден не можех да я извадя от басейна (големия, защото в детския и беше скучно), пуснахме се сигурно над 50 пъти по пързалката. Само от ресторанта не съм доволна, специалитетът им е скарата, но домашно пиле и скара на пещ предлагат само през уикенда, през седмицата има разни готвени ястия, и скарата я приготвят на електрическа скара - кюфтетата бяха полусурови, но пък пържените картофки - прекрасни, истински домашен картоф. Има и картинг писта, за татковците да не скучаят, входа за трима ни (двама възрастни и едно дете ) беше 20 лв., като в цената влизат и шезлонгите и чадърите.
Виж целия пост
# 27
Интересно ми е тези които са ходили на коя дата е било и колко градуса е била температурата на въздуха? Защото в тези жеги (35-38градуса) тези дни ми се струва, че дори да не я подгряват, тя водата сама ще се стопли от слънцето.
.
Относно коментиралите пушачи в началото на темата - направо нямам думи! Не знам защо пушачите си мислят, че непушачите са им длъжни за нещо и трябва да търпят насилствено цигарен дим?!
Виж целия пост
# 28
Някой знае ли какъв я пътя натам? Става пи за млад шофьор? Много искам дс отида това лято с приятелки, но не знам как е пътят, а взех книжка наскоро Simple Smile Благодаря
Виж целия пост
# 29
Бавно и полека-ще стигнеш!Пътя е нормален-двулентов и дано няма много дупки след зимния сезон...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия