Проклятието на красивата жена

  • 78 484
  • 1 518
# 600
Относно Малена може би единствения и недостатък беше, че нямаше чувство за хумор и не беше социална. Тя е преди всичко порядъчна и горда, както и скромна и целомъдрена по нейните и критерии. Та, ако тя го раздаваше малко актриса и намираше общ език с продавачките на зарзават и се бъзикаше с мераците на мъжете можеше да стане всеобща любимка, а не мразена заради потайността си, защото в тези военни години на мизерия, някои хора може би са изпитвали нужда да гледат и нещо красиво, но да го разбират и да знаят, че тя е човек като тях, а не някаква надута принцеса отнемаща им надеждите за по-добър живот и пазеща тайната на сексапила си само за нея....

Ако беше такава, нямаше да е красива. Истински красивите жени са точно като нея - горди, надменни, студени и изолирани. И предизвикват злоба, завист и омраза.
Виж целия пост
# 601
Относно Малена може би единствения и недостатък беше, че нямаше чувство за хумор и не беше социална. Тя е преди всичко порядъчна и горда, както и скромна и целомъдрена по нейните и критерии. Та, ако тя го раздаваше малко актриса и намираше общ език с продавачките на зарзават и се бъзикаше с мераците на мъжете можеше да стане всеобща любимка, а не мразена заради потайността си, защото в тези военни години на мизерия, някои хора може би са изпитвали нужда да гледат и нещо красиво, но да го разбират и да знаят, че тя е човек като тях, а не някаква надута принцеса отнемаща им надеждите за по-добър живот и пазеща тайната на сексапила си само за нея....

Ако беше такава, нямаше да е красива. Истински красивите жени са точно като нея - горди, надменни, студени и изолирани. И предизвикват злоба, завист и омраза.
Ти твърдиш, че има пряка връзка между външният вид и характера? Откъде черпиш тази информация?
Виж целия пост
# 602
Ти твърдиш, че има пряка връзка между външният вид и характера? Откъде черпиш тази информация?

Естесвено, че има пряка връзка между външност и характер. Тялото е само външен израз на характера/душата. Не случайно още от древността има цяла наука за разгадаване на характера според чертите на лицето и формата на тялото.
Виж целия пост
# 603

Ако беше такава, нямаше да е красива. Истински красивите жени са точно като нея - горди, надменни, студени и изолирани. И предизвикват злоба, завист и омраза.

Е, ако искат злоба и омраза, колко му е да са надменни, студени и изолирани. Ама и грозните, които са с подобен характер, не получават любов и одобрение.
Виж целия пост
# 604
Горди, надменни и студени хора има и грозни, само че те не предизвикват завист и омраза, а по скоро презрение и смях.
На красивите хора по лесно се прощава, отколкото на грозните. Не е честно, но то и никой не е обещал че живота е честен.
Виж целия пост
# 605
Ти твърдиш, че има пряка връзка между външният вид и характера? Откъде черпиш тази информация?

Естесвено, че има пряка връзка между външност и характер. Тялото е само външен израз на характера/душата. Не случайно още от древността има цяла наука за разгадаване на характера според чертите на лицето и формата на тялото.
Да, има и опити да се създават съвършени хора, чисти арийци, но нито една такава теория не е потвърдена от науката. Темперамента е по рождение и няма пряка връзка с това дали ще наследиш студения и депресивен характер на единия родител заедно с красотата на другия. Всякакви характери и темпераменти има и това няма връзка с външната красота.
Виж целия пост
# 606
Вижте сега, напрежението спадна от момента, в който Зилизавър постна линка с нефотошопираните красавици. Много ръце се стиснаха, отдъхнахме си. Добра съфорумка, добра!

bowuu

И на мен ми спадна напрежението. Mr. Green
Виж целия пост
# 607
Кафеин, "Малена" не съм гледала, чувала съм за него. Чека съм "Албена" - една е съдбата на Албена в селцето, друга би била в София. С Малена е същото.
Някога, много отдавна, красивите и талантливите, освен със злоба, са ги натоварвали и с отговорности - да пеят и разказват, да обслужват ритуалите, да посредничат между обикновените и боговете, дори и това да означава да ги принесат в жертва. Жертвата е била дар, който трябва да донесе благодат/защита на другите. Силните, богатите също са поели отговорностите си, умните - и те.
Красотата, смелостта, моженето, богатството, знанието винаги, от време оно, са били откроявани, натоварени с очакване, защото покрай тях са се случвали събитията.
Кое е странното? 

 Peace
Виж целия пост
# 608
Днес в парка видях девойка с доста симетрични черти, право носле, плътни устни, беше си обула някакви тесни дънки, под които си личеше перфектно оформеното й бразилско дупе. Реално беше в гръб към потока хора, но пък мъжете си изкривиха вратовете, за да я видят в лице. Не подценявайте сексапила, който отново привлича, без да е задължително придружен от умопомрачителна красота.
Извинете вмешателството ми в темата ви, но в този късен час нещо не мога да заспя. Hug Досега само тихомълком четях, но ми стана интересно, тъй като най-добрата ми приятелката предизвиква същия ефект у мъжете ( както със сигурност и много други момичета), дали случайно не сте били в Южния парк и ако помните, какъв цвят бяха дънките на въпросното момиче? Вероятно не става дума за нея, в парка имаше много хора, но би ми било много забавно ако се окаже наистина тя!  Blush

Не, в друго паркче беше, но не се учудвам, у нас по улиците ходят уникални жени.
Виж целия пост
# 609
Ако беше такава, нямаше да е красива. Истински красивите жени са точно като нея - горди, надменни, студени и изолирани. И предизвикват злоба, завист и омраза.

Аз пък си мисля, че щеше да е още по-красива, защото щеше да има и вътрешна красота!

Това е само един пример и сигурно не е показателен, но си мисля,че милата ми приятелка е проклета с красота.

Момичета, струва ми се, че твърде буквално сте възприели заглавието на статията с това проклятие!!!  Crazy
Виж целия пост
# 610
Защо никой мъж не се е оплакал, че е проклет с красота. Само жените си измисляме подобни щуротии да наричаме проклетия нещо, което си е благослов.
Виж целия пост
# 611
Истински красивите жени са точно като нея - горди, надменни, студени и изолирани.

Не мога да се съглася с това твърдение, познавам красиви(не само според моя вкус) жени, които са винаги усмихнати и лъчезарни, контактни, заобиколени от много приятели, че някои от тях са и много добродушни и ако си им приятел винаги ще ти подадат ръка. Надменни красиви жени със сигурност съществуват, но е абсурдно да се каже, че всички красиви жени са такива.
Виж целия пост
# 612
Защо никой мъж не се е оплакал, че е проклет с красота. Само жените си измисляме подобни щуротии да наричаме проклетия нещо, което си е благослов.

Статията цели да покаже, че и красотата си има известни минуси, изразяващи се най-вече в предразсъдъците на околните. / Че красивата жена била кучка, к.рва, тъпа, надменна и т.н. и т.н./
Същото се отнася и за красивите мъже. Като видите красавец на улицата, нима не ви минава през главата известния предразсъдък, че този тип със сигурност е някой абсолютен женкар и не им знае вече бройката?!  Crazy А понякога е възможно тези умозаключения да нямат нищо общо с действителността.  Naughty
Виж целия пост
# 613

Същото се отнася и за красивите мъже. Като видите красавец на улицата, нима не ви минава през главата известния предразсъдък, че този тип със сигурност е някой абсолютен женкар и не им знае вече бройката?!  Crazy
Дори и да ми мине нещо такова през ума ( което ще е последното което ми минава при вида на красив мъж  Laughing ), със сигурност въпросния красавец няма да се оплаче от това, че съм си го помислила.   Mr. Green
Виж целия пост
# 614
Хм, аз благородна красавица не познавам. Всъщност, познавам съвсем малко красавици и те до една се движат с поглед търсещ повече Олипм и по-малко отношения с простосмъртните.

Утро, на мен не ми минават такива мисли. Както казах, познавам малко истински красиви и те до един освен леко приповдигнали поглед, са и доста сковани в поведението си. Разбира се, това са лични впечатления. Вашите красавци/ици са сигурно душата на компанията. Моите, уви, не са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия