Проклятието на красивата жена

  • 78 460
  • 1 518
# 855
Няма проклятие,
градски легенди.
Проклетии са те.
Виж целия пост
# 856
Остави градските легенди измислени от селските хора, Жав Laughing, а отворете ме какво е проклятието. Не мога да изчета 50 страници, оцъствах и не съм наясно. Да  купувам ли някакви амулети, що ли?

О, не бери грижи! Красотата ти е в абсолютна безопасност, докато е обвита в загадъчност.  Peace  Виж, постнеш ли се тук, с цялата ти прелест е свършено!
Виж целия пост
# 857
Не вярвам в проклятия.
Но и красотата не е гаранция за щастие и успех.
Но все пак ... друго е да си хубава.  Wink
Виж целия пост
# 858
Мисля, че е вярно.

Нали знаете приказката, че красивите жени никой не ги обича - вярно е.
Виж целия пост
# 859
Мисля, че е вярно.

Нали знаете приказката, че красивите жени никой не ги обича - вярно е.
Joy hahaha Joy hahaha
Днес истински се забавлявам Joy hahaha
Виж целия пост
# 860
Не съм я чувала аз тази "приказка".. Thinking
Виж целия пост
# 861
Мисля, че е вярно.

Нали знаете приказката, че красивите жени никой не ги обича - вярно е.
Joy hahaha Joy hahaha
Днес истински се забавлявам Joy hahaha
по някакво свръхестествено съвпадение

и аз.
Виж целия пост
# 862
Не сте я чували, защото сигурно не сте красиви, и ви обичат. Пък онези, красивите - не ги. Нека им е  Joy
Виж целия пост
# 863
Яко комплекси и темата ми досади. Sick
Виж целия пост
# 864
Не сте я чували, защото сигурно не сте красиви, и ви обичат. Пък онези, красивите - не ги. Нека им е  Joy
Нека им е, я, то не може пък и да ги харесват, и да ги обичат.  Crossing Arms

Богиньо, защо днес, предишните дни да не би да си била без нет? Тук с всеки ден става все по- забавно.
Виж целия пост
# 865
Ето една класация The 100 World's Most Beautiful Blondes

Не бих сложила Хайди Клум на първо място ...........
Една чернокожа не видях, що така?
Виж целия пост
# 866
Ето една класация The 100 World's Most Beautiful Blondes

Не бих сложила Хайди Клум на първо място ...........
Една чернокожа не видях, що така?
Joy hahaha Joy
Ако не се шегуваш виж пак заглавието на класацията.
Виж целия пост
# 867
Ето една класация The 100 World's Most Beautiful Blondes

Не бих сложила Хайди Клум на първо място ...........
Една чернокожа не видях, що така?
Joy hahaha Joy
Ако не се шегуваш виж пак заглавието на класацията.
А, чукча писатель! Laughing
Кой да прочете ''блондинки'', нали пише класация и аз там. Мани-мани. Crazy
Виж целия пост
# 868
Проклятието на красивата жена, ако е и умна (подчертвам последното) е, че трудно може да си намери (свестен) Мъж - това е.

Вариант 1:
Той изглежда добре, има и кинти, джентълмен е... уау, всичко е перфектно, НО:

a. е мухльо. "мека" китка в разновидност "толкова съм мазен и гъвкав и дипломатичен, чеее мъжествеността ми не може да изплува под тоновете лой." Mr. Green


b. е мъжкар. Както и секси мачо, който е абсолютен естет и като такъв не изпуска от поглед нито едно голо бедро, което минава покрай него, дори и в присъствие на красавицата, в случая Вие. Иначе е моногамен. Физически. Mr. Green

c. е "турчин". Свикнал е да държи юздите на кобилката, а "кобилката" е всъщност Принцеса (всяка прилика с действителните лица е случайна Laughing), но той.. хммм не е разбрал. В крайна сметка в единия случай го осъзнава, след като "кобилката" си е била шут в задницата и го е зарязала, или в другия - "Когато губиш, не знаеш какво печелиш", тоест заменя я с нещо покорно, което не само, че му държи тежкия камшик, но и се дупи подобаващо с викове "давай, давай, още!",които карат егото му да трептука под запотения мустак... в ритъма на Селска ръченица.

Вариант 2:
Той не изглежда... никак, не е нейн тип, но красивата жена и вече, разбира се препатила от THE ONE - мухльо, мъжкар и турчин, избира някой, който я Уважава (уж), пък бил той грозен, малко тъп и беден като църковна мишка.

А Любовта... ами тя явно също е подвластна на гравитацията. Wink
На високо е за миг... "о, миг поспри" са само думи... Както и самата любов. В почти всички случаи.
Блажени са "ниските"/грозните.
Амин. Mr. Green
Виж целия пост
# 869
Проклятието на красивата жена, ако е и умна (подчертвам последното) е, че трудно може да си намери (свестен) Мъж - това е.

Вариант 1:
Той изглежда добре, има и кинти, джентълмен е... уау, всичко е перфектно, НО:

a. е мухльо. "мека" китка в разновидност "толкова съм мазен и гъвкав и дипломатичен, чеее мъжествеността ми не може да изплува под тоновете лой." Mr. Green


b. е мъжкар. Както и секси мачо, който е абсолютен естет и като такъв не изпуска от поглед нито едно голо бедро, което минава покрай него, дори и в присъствие на красавицата, в случая Вие. Иначе е моногамен. Физически. Mr. Green

c. е "турчин". Свикнал е да държи юздите на кобилката, а "кобилката" е всъщност Принцеса (всяка прилика с действителните лица е случайна Laughing), но той.. хммм не е разбрал. В крайна сметка в единия случай го осъзнава, след като "кобилката" си е била шут в задницата и го е зарязала, или в другия - "Когато губиш, не знаеш какво печелиш", тоест заменя я с нещо покорно, което не само, че му държи тежкия камшик, но и се дупи подобаващо с викове "давай, давай, още!",които карат егото му да трептука под запотения мустак... в ритъма на Селска ръченица.

Вариант 2:
Той не изглежда... никак, не е нейн тип, но красивата жена и вече, разбира се препатила от THE ONE - мухльо, мъжкар и турчин, избира някой, който я Уважава (уж), пък бил той грозен, малко тъп и беден като църковна мишка.

А Любовта... ами тя явно също е подвластна на гравитацията. Wink
На високо е за миг... "о, миг поспри" са само думи... Както и самата любов. В почти всички случаи.
Блажени са "ниските"/грозните.
Амин. Mr. Green



Точно това е смисъла на поговорката - красивите жени никой не ги обича, жените им завиждат, а мъжете не им вярват.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия