Екобебета и деца V

  • 96 454
  • 518
# 285
Tupperware са си пластмаса. И то скъпа. Аз предпочитам да си дам парите за кутия от тук. Ако трябва да се търси пластмасов съд, Tupperware са вариант. Да се гледа номера на пластмасата им.
Виж целия пост
# 286
Аз имам кутии отикеа,които се затварят херметически. От полипропилен са.
Виж целия пост
# 287
Tupperware са си пластмаса. И то скъпа. Аз предпочитам да си дам парите за кутия от тук. Ако трябва да се търси пластмасов съд, Tupperware са вариант. Да се гледа номера на пластмасата им.

Да, казаха, че са от медицинска пластмаса, от която се правят разни неща, които се ползват при операции.
Но все пак не съм химик и не разбирам професионално.
Виж целия пост
# 288
Tupperware са си пластмаса. И то скъпа. Аз предпочитам да си дам парите за кутия от тук. Ако трябва да се търси пластмасов съд, Tupperware са вариант. Да се гледа номера на пластмасата им.

О как не го знаех този сайт когато търсих бутилки за девойките. Но сега си харесах други нещица, благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 289
Момичета, можете ли да препоръчате хидратиращ крем за лице?
Виж целия пост
# 290
Аз пък се надявам някой да ми препоръча семпли бели (светли) гащички за момиче, но без дантелени ластици и щампи.


Мога да препоръчам момчешки слипове, купувам от години и са безумно евтини , красиви, качествени и еко, по немски стандарт за безвредност на пигменти и съставки.
 По 7о стотинки са някои модели ! Шити за Германия. Много здрави. Шити са от различни десени и цветове трика, нямат картинки, батмани и тн.
Магазинът е странен, прилича на турско-китайски зареден, но вътре се крият няколко вида  бг бельо, проверено през годините.  

Предлагат и бельо от вълна - дамско и мъжко, много е мекичко, тънко.
На Цар Симеон, от Ботев към пазара, на левия ъгъл преди пазара. Точно срещу магазина РЕТО, дето работят и продават бившите наркомани.

Виж целия пост
# 291
eGo - На тая фирма имаме много хубави бели гащички.
Виж целия пост
# 292
ЗаСлон, благодаря за магазина!
Виж целия пост
# 293
Доволни сме от бельото на "Плами", български, има и за момиченца и за момченца.
http://www.minimod.bg/5519/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BC%D0%B8-%D0%BF … D0%BB%D0%B8%D0%BA
Виж целия пост
# 294
Предложете какви бои за лице да купя за РД, че е много актуално в момента у нас  Mr. Green
Виж целия пост
# 295
Благодаря за предложенията!
Ето нашите био боички за рисуване на лице
http://www.armina-bg.com/produkti/sante/item/boichi-za-detza.html
 повече информация
http://zdravo.bg/kozmetika-za-bebeta-i-deca/187-komplekt-detski- … chki-za-lice.html
 нашите бяха от Слънчоглед , малък комплект
ако има единични също е добър вариант, защото на мен примерно зеленото не ми трябва, нито червеното (подходящо е за кървави истории)
мислех, че и черното не ми трябва Simple Smile, но се оказа, че е идеално за пирати

Внимавайте с другите "боички за лице", проверявала съм ги по разни партита (преди да забраня да рисуват моите деца). Да, има нещо , което става за малки деца - опаковката.

Виж целия пост
# 296
Гледам кои стоки е открила за опасни в БГ  нашата комисия за защита на потребителите http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=15&document_id=6290 (за тази година само една стока!!!)
и кои в ЕС http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewc&group_id=41&month=lasttwo  ,като повечето са с химическа опасност

много се изненадах на тези химикалки и моливи  на Пеликан, Фабер кастел и Щадлер http://www.kzp.bg/index.php?mode=viewd&group_id=41&document_id=6342
Виж целия пост
# 297
Ох, като ги гледам тия долнопробни китайски пластмаси, се чудя - как може някой да ги купува въобще?  ooooh! Предпочитам една играчка да взема на детето си, но да е качествена, отколкото тези, произведени бог знае къде и как.
Виж целия пост
# 298
Аз не знаех, че има био боички за лице. Ние ползваме на JOVI, уж са напълно безопасни, без никакви токсини, изцяло растителни ...
Виж целия пост
# 299
Ох, като ги гледам тия долнопробни китайски пластмаси, се чудя - как може някой да ги купува въобще?  ooooh! Предпочитам една играчка да взема на детето си, но да е качествена, отколкото тези, произведени бог знае къде и как.
И аз разсъждавам по същия начин. Гледам все да са от реномирани марки, обаче баща ми ѝ беше купил 1 прост смърф за 3 лв, мале, 1 месец не го изпускаше. Сега е изкормен, обаче продължава да го търси... Tired
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия