Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
-
Как да се подготвя за кърмене и към кого мога да се обърна за помощ?
-
Какво да чета след като завърша книгите си?




Освен това подкрепям и плежърчето, че Монси трябва да се вкара на първата страничка 
то винаги така става и се отказвам
Най-лошото е, че аз верно по толкова изяждам като ми се дояде
,което напоследък е всеки ден
.
? Много ми се иска да сме на такива, ама май нямам познат от плът и кръв, който да е пробвал за да препоръча какви
и си представят тензухени парчета, безкрайно пране,гладене и преобличане ... а не е съвсем това идеята
. Сега се опитвам да изчета темите за многократните пелени ама те писали тез мамита, писали....
Какво като е живо,ако след това има куп увреждания и здравословни проблеми,особено в държава като нашата,която не се вълнува от тези хора и самите граждани си плюят в пазват,чукат на дърво,извръщат глава и т.н и т.н.,но не и наистина да се вълнуват от съществуването им и условията им на живот.
. Обаче, съм решила твърдо, че госпоИцата ще е на такива
Но като спомена секцио, май ще взема да се позамисля
честита нова темичка
И аз рядко пиша но всеки ден влизам макар и на барзичко че с тая мойта работа все не ми остава време
утре отивам да давам кръв и дано да съм качила хемоглобина. Приятна вечер