Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са някои от темите, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от притесненията, които се обсъждат във форума?
-
Какви са някои от темите, свързани с практически въпроси, които се обсъждат във форума?
-
Как да се подготвя за кърмене и към кого мога да се обърна за помощ?
-
Какво да чета след като завърша книгите си?
/, питах лекарката, каза че от тежестта е нормално, а то дори и нощем болката е там и ми е трудно да се обръщам.
.
- Неееееееееееее, съответно виждам как дребосъка се спуска надолу без да се притеснява ни най-малко от моята забрана.
въобще не мога да кажа и дума, а той отдолу крещи:

Но, полека-лека ще разчистим, изперем и измием всичко. Ние двамата си действаме, няма на кого да разчитаме за помощ и по- добре
Не мога да се оплача от половинката- през седмицата няма как да ми помага, защото е на две работи, но събота и неделя...
ама минахме прех H&M и си взех един клин, така че си замълчах за неспазаното обещание, а и много готино бельо за безумни пари, ама е много красиво и не се сдържах
до долу кариес пулпит вече,а наскоро ми оправи всички зъби,ама нали сега губя много калций и явно е станало оследните 6 месеца тази беля,упойка,пили,пили и сега ми сложи и лекарство,няма как без него и ще вадим нерви в четвъртък 
. Аз по този повод мисля да се отдам на разходки, защото този месец съм качила 4кг.