Паническо разстройство-част 10

  • 81 066
  • 694
# 180
Аз както съм казвала тук не веднъж на мен бременността ми отключи отново паник атаките. Не знам , при някои може да има обратен ефект.
Кръвното - ами аз от както спрях работа съм с много ниско кръвно ,а като ходех на работа там повече получавах атаки и в къщи докато се успокоя бая време минаваше. Като го мерех първоначално като се приберях беше все високо и после като се успокоях и ми ставаше пак нормално. От както съм болнични кръвното ми е едно и също през целия ден без изобщо да се покачва. При доки е ясно , че го вдигам , вече не ми прави впечатление , но тя много ми се кара за това и не знам още как не е настояла за хапчета за кръвно , но аз не бих пила като знам в нас как се подпирам по стените от ниско кръвно.Тя обаче трудно ме разбира като й обяснявам.
А вчера изживях един малък ад. Боля ме силно главата , ужасно просто. Имам нещо като мигрена от време на време и вчера това плюс сърцебиене , което пулсираше в главата ми. По едно време щях да припадна без малко , но се наплисках с вода и ядох и малко ми светна. Абе някакъв ужас беше.
Виж целия пост
# 181
 Ето момичета една полезна информация за кръвното или за усещането че се задушаваш
 http://psihoterapiata.com/73-spravyane-s-pristapite-na-panika
Виж целия пост
# 182
Аз бях с изненадваща бременост а пиех АД. Бях в третата седмица като научих че ще си имам бебче. Спрях АД по схама на психиатъра може би за около седмица две ги спрях. Да чукна на дърво детенцето ми е живо и здраво и дано Господ ми го пази  Praynig. Гинеколога беше казал че не оказва влияние на плода защото аз бях мн притеснена така че действай ако си готова за един малък сладур Heart Eyes
Джей Ло, много ти благодаря! То въпросът дали съм готова е друг...   Rolling Eyes ама поне за лекарствата съм вече що-годе спокойна. Тя и докторката така ми вика, де - не се притеснявай за тях...
Виж целия пост
# 183
Здравеите момичета,
Чета една книжка на Синелников "Възлюби своята болест" се казва. Дава отговори на мн. въпроси,
ако някои иска  да му я пусна на скаипа. gabriela1121
Виж целия пост
# 184
Ето момичета една полезна информация за кръвното или за усещането че се задушаваш
 http://psihoterapiata.com/73-spravyane-s-pristapite-na-panika

Джей Ло, страхотна статия!  bouquet
Виж целия пост
# 185
Ето момичета една полезна информация за кръвното или за усещането че се задушаваш
 http://psihoterapiata.com/73-spravyane-s-pristapite-na-panika

Джей Ло, страхотна статия!  bouquet

 И на мен много ми хареса  Simple Smile. Имаш многооооо красива дъщеричка  Heart Eyes пу пу пу.
Виж целия пост
# 186

 Джей Ло страхотна статия..благодаря ти много..аз вчера изклщчително много се уплаших за пореден път и реших да споделя с вас...Simple Smile
Виж целия пост
# 187
 Оххх днес явно ще си изкарам деня тук Laughing. Всеки втори пост е мой  Embarassed, за което много се извинявам Blush

 Джей Ло страхотна статия..благодаря ти много..аз вчера изклщчително много се уплаших за пореден път и реших да споделя с вас...Simple Smile
Диорче и ти си с един малък брамбазък като мен  Heart Eyes. Дано поне малкия повече те разсейва и да не мислиш за ПА. Дано и вече те оставят намира за да си гледаш детето спокойно  Praynig  Praynig  Praynig. Радвам се че и на теб ти е харесала  Flutter
Виж целия пост
# 188
Статията дали да не я "боднем" в групата ни във Фейса?
Виж целия пост
# 189
Здравейте момичета,
аз също пратих искане за групата.
Лека вечер  Hug Hug
Виж целия пост
# 190
Момичета да ви питам на ципралекс и ривотрил съм от5месеца искам да спра ривотрила но когато го намаля започва главоболие и замаяност.Възможно ли е ципралекса да е спрял да ми деиства защото го пия 4година преди ривотрила наи много до вторият месец и го махах....Ако може да ми дадете съвет ще съм ви благодарна  bouquet
Виж целия пост
# 191
 Здравейте момичета  Hug. Пожелавам ви един спокоен и изпълнен с много усмивки ден  Grinning.
 Да ви споделя поръчах си капките на Бах но казах на жената какви са ми точно страховете и тя сега ще ми направи специална комбинация точно върху моите проблеми дано да има някакъв ефект  Praynig Praynig Praynig. После ще споделям дали изобщо действат  Peace
Виж целия пост
# 192
 Джей Ло къде ходи да си ги поръчваш,че и аз искам о тях,но се чудих къде във Варна има....а знаеш ли дали ако се вземат други лекарства може да се пригала спрея на Бах и есенциите му ?
Виж целия пост
# 193
 Dior 84 От aspenbg.com има за контакти Ваня Захариева прави и онлайн консулатции и от там си ги поръчах капките струват 13 лв., а консултацията 25 лв. Във Варна не съм ги търсила но мисля че не се предлагат  newsm78
Виж целия пост
# 194
Здравейте момичета и аз си поръчах срея за спешна помощ на д-р Бах и днес ми дойде Сега вече е в чантата с другите лекарства и съм по спокоъна надявам се да не ми се налага често да го ползвам но ще докладвам дали има ефект!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия