Паническо разстройство-част 10

  • 81 066
  • 694
# 135
Съншай и аз съмси правила всички изследвания  за щитовидната , даже два пъти през няколко години , нищо няма , но сърцебиенето от време на време си остава и много ме панирва .  Затова сега си вземам четвъртинка конкор всяка сутрин , и пулса ми е 64 до 70 . иначе ми е 95 .Момичета някой знае ли дали нашето сърцебиене  и аритмията и излизането извън ритъм както казват е едно и също нещо ? Сега това ми мъти мозъка!!!!!!! newsm78
Виж целия пост
# 136
Сърцебиене и излизане извън ритъм са две много различни неща. Спокойно, не си излезнала от ритъм, а е просто сърцебиене на нервна почва.
Виж целия пост
# 137
Съншай и аз съмси правила всички изследвания  за щитовидната , даже два пъти през няколко години , нищо няма , но сърцебиенето от време на време си остава и много ме панирва .  Затова сега си вземам четвъртинка конкор всяка сутрин , и пулса ми е 64 до 70 . иначе ми е 95 .Момичета някой знае ли дали нашето сърцебиене  и аритмията и излизането извън ритъм както казват е едно и също нещо ? Сега това ми мъти мозъка!!!!!!! newsm78

Твоето ускоряване на сърдечната дейност се нарича тахикардия и е от нервите, а това което е свързано с ритъмни нарушения е аритмията.Споко!
Виж целия пост
# 138
Някой вземал ли е хомеопатичното Седатиф. От аптеката това ни предложиха и има ли ефект?
Виж целия пост
# 139
Благодаря ви момичета за отговорите относно сърцебиенето , че се бях вкарала яко пак във филма ! Относно Седатива пила съм го но много не видях полза .Но при всеки е различно  Hug
Виж целия пост
# 140
И аз  не видях никаква полза от Седатив.Във вторник имам интервю за капките на Бах дано от тях има полза.
Виж целия пост
# 141
Симптомите ми се менят, страховете ми се менят. Ту едно, ту друго. Най-много се панирам от непознат симптом или страх. Не че познатите ги преодолявам и понасям много леко..


Момичета,преди малко се събудих от силно сърцебиене,изпотяване и гореща вълна..това криза ли е??? Cry Confused


питам,защото и аз като Seaa съм различни симптоми и ще се побъркам вече....(((

Точно същото и по същото време тази нощ ми се случи и на мен. Така внезапно се събудих цялата обляна в пот и горещини. Но понеже не ми отмина бързичко и с валидол само се панирах доста и взех успокоително. Пуснах и климатика. Просто усещането, че ще припадна всеки момент беше ужасно силно и не успях да се овладея само с валидола.

Седатив съм пила, но постепенно ефектът стана много слаб и при криза изобщо не ми помага. Когато за първи път го пих усещах, че ме успокоява приятно, ако ми е леко напрегнато. 
Виж целия пост
# 142
Съншай и аз съмси правила всички изследвания  за щитовидната , даже два пъти през няколко години , нищо няма , но сърцебиенето от време на време си остава и много ме панирва .  Затова сега си вземам четвъртинка конкор всяка сутрин , и пулса ми е 64 до 70 . иначе ми е 95 .Момичета някой знае ли дали нашето сърцебиене  и аритмията и излизането извън ритъм както казват е едно и също нещо ? Сега това ми мъти мозъка!!!!!!! newsm78
Не е задължително да си болна просто попитах дали - скоро си правила такива изследвания? Peace Опитвай се да мислиш позитивно и дори от най-лошата ситуация да изваждаш нещо добро.   bouquet
Виж целия пост
# 143
уф момичета, от жегата ли от какво незнам, ама и аз от два дни съм с един световъртеж, едва вървя по улиците. Не се панирам, ама ми писна да ми е зле. Месец, два си имах разни симптоми, ама така гадния свеожъртеж го нямаше. Тъкмо си викам, ахаааа и аиде пак. Като че се връщам в началото. Вече не ме е страх, да става квото ще, ама като не ми е добре ми е криво и се стягам още повече да не вгорчавам деня и на хората, които обичам. Незнам, тези които твърдят, че приели симптомите и мислят позитивно, нека да ни кажат как става. Мен като ми е зле се ядосвам на себе си, казвам си че еи сега ще ми мине, ама някак си не го вярвам.
Спокоина нощ, момичета
Виж целия пост
# 144
Чувам и аз за Седатив особено , че ставал и за бременни , понеже е хомеопатично лекарство , но до сега освен парацетамол за настинка друго не съм посмявала да пия. Доки каза , че можело валериан , но пак не смея. Ако видя зора тогава. И на мен горещините ми действат зле и сега придружено с бременността е някакъв ад. То за капак това лято е егати топлото и не знам до кога ще продължи. По цял ден също съм замаяна, сърцебиене и главоболие. Кръвното ми е ужасно ниско , такова не е било никога, аз преди бременността си имах съвсем нормално кръвно 120/80. Сега е всеки ден 90/60 , но не се оплаквам , защото предпочитам да ми е такова и да съм замаяна от колкото да взема да го вдигам. Е, изключвам като го вдигам на емоционална основа, тогава става егати високото , направо чак не знам как става Grinning.
Виж целия пост
# 145
аз друго се чудя момичета ПА ли е примерно седите си някъде на кафе и виждате човек които е значел нещо за вас и се получава едно по бързо биене на сърцето ръцете ви се разтреперват и както го описвате е като ПА Ьз съм по емоционален човек и ми се случват такива неща но незнам дали е това ? А също ако имам важна среща или някаква изява се чувствам по същия гаден начин!
Виж целия пост
# 146
Момичета и аз си мисля че жегите ни влияят много зле.От сутрита ми е отмаляло с моменто виене на свят а това трудно поемане на въздух е убийственно.Незнам до кога ще издържа така тези симптоми ме изтощават на цяло.Имам едно предложение да си отворим група във феисбук моят е Женя Димитрова ако има желаещи да се пресъединят много ще се радвам.
Виж целия пост
# 147
жужка, идвам във феиса и аз  Peace
Виж целия пост
# 148
Жужка и аз така се чувствам , сутрин ставам все едно не съм спала цяла вечер , едно ми отпуснато и мен ме задушава , притеснено , абе ужас , викам си айде пак отиде цял ден мъки , а за фейса съм с двете ръце моят е Иванка Димитрова Hug
Виж целия пост
# 149
Момичета и аз си мисля че жегите ни влияят много зле.От сутрита ми е отмаляло с моменто виене на свят а това трудно поемане на въздух е убийственно.Незнам до кога ще издържа така тези симптоми ме изтощават на цяло.Имам едно предложение да си отворим група във феисбук моят е Женя Димитрова ако има желаещи да се пресъединят много ще се радвам.

каква група?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия