Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 165
Маминки я ми кажете в коя г.с. усетихте бебчетата си да мърдат ?
Виж целия пост
# 166
Ако може просто ей така да вметна нещо не по темата.
Точно сега като си лежа на спалнята, децата си спят по местата тихичко е спокойно, щурчетата се чуват през широко отворения прозорец, легнала по гръб с  лаптопа пред мен и ви чета момичета, в същото време хиляди мисли минават през съзнанието ми, ............... знаете ли в един момент какво усетих .......................... гъделичкане в корема ...................... мисля че усещам малкото си бебче и просто не се здържах да ви го кажа. Много се радвам. И си мисля че не ме интересува колко болка ще трябва да изтърпя докато се роди и след това ..... искам  си го живо и здраво .... Simple Smile
Виж целия пост
# 167
maria_bal4eva 4estito mnogo se radvam za tebe nqmam i az tarpenie da usetq moito mili4ko detence da marda 4e postoqnno kato sam legnala sum s raka na korema i go tarsq kade li se e svilo  Hug
Виж целия пост
# 168
fire mimi 89 пиши на кирилица моля !!!
Виж целия пост
# 169
за тебе е рано ако ти е първо бебе ...... обикновено 17 - 18 седмица се усеща но на мен нали ми е 4-то Mr. Green матката е по чувствителна. Simple Smile
Мнооооооооооооооооого се радвам не очаквах толкова рано да го усетя Joy.
Виж целия пост
# 170
Не знам но, нямам търпение да видя какво е това да живее някой в тебе и ти да го усещаш как си играе. Въобще не мисля за раждане,упойки........ и каквото и да било което е толкова далече  Simple Smile
Виж целия пост
# 171
а да попитам маминки вие използвате ли някаква специална козметика за овлажняване на тялото си и против стрий и т.н.т
Виж целия пост
# 172
Първата бременност е най-хубавата .............. наслади и се максимално.
Виж целия пост
# 173
Аз за сега не се мажа с нищо специално, мажа се с това което си ползвам по принцип на Дав. За напред обаче 5-6 месец ще се мажа с бадемово масло действа ми добре на кожата.
Виж целия пост
# 174
За тези, които не са във Фейсбук групата напомням:
СОФИЙСКАТА СРЕЩА е днес от 10.30 на Ариана!
Виж целия пост
# 175
Скъпи майчета, добро утро  Hug  kaffeetrmker_2
Момо, не дават вода, не мога да кажа точно защо (май пак беше свързано със системата). А за разхождането - ще те навикат едно хубаво и пак ще си легнеш. Пък ако си с иглата в сгъвката на лакътя ще ти е много трудно да се изправиш сама.
Мадонке, ще се справиш  Peace Когато знаеш какво става, не е чак толкова страшно. Просто ми се ще да бъде по-нормално отношението.
Моарейн  Hug Всички имаме страхове. Всичко ще бъде наред. Остани си позитивна и сега  Heart Eyes
Аз отново се извинявам, че подхванах тази тема много рано, но честно да ви кажа наистина ми олекна. newsm51 Сега е време за малки ритничета, още изследвания и всъщност навлизаме в най-хубавите месеци (поне така казват). Предстоят ни много приятни емоции. Аз вярвам, че и самото раждане може да бъде "приятно", искам да кажа могат да ти спестят много неща, особено първият път (ако ти обясняват всичко спокойно, как се диша, какво става в момента, защото колкото и да си чел и слушал като дойде момента всичко се изпарява). Но ще си говорим пак  Wink
Anduli, нашият батко от половин година разправя, че ще имаме бебе  Laughing Той сега ще прави 5 и още не може много-много да осъзнае какво става, но и той идва да милва коремчето и да го целува. Искам да кажа, че за него не беше изненада  newsm78
Мария, много се радвам за преживяването, което си имала. Аз също го усетих мъничето. Мнооого лекичко и закачливо. Чувството е прекрасно!
Бадемовото масло ми се отразява много добре. Благодарности   bouquet

Момичета, пожелавам ви един прекрасен уикенд, изпълнен с положителни емоции. Хубава срещичка да имате софийски мамчета!  Peace

Виж целия пост
# 176
Здравейте, мамчета!
Браво на мамите усетили малките сладки ритничета, и аз нямам търпение вече и като легна непрекъснато очаквам да усетя нещо, бременността ми е втора така че се надявам скоро да се случи! Heart Eyes
Anduli,  и ние казахме на нашата принцеса(на 3г. и половина е) още в самото начало, много е щастлива и чака с нетърпение бебето да се роди, за сега не проявява никаква ревност дано и след раждането е така, много е ентусиазирана казва че ще го храни, вози, ще му пее и дори иска да спи в нейната стая  Grinning (после като чуе как плаче бебето може и да промени мнението си  Laughing)...
 За раждането- аз родих нормално и без упойка, сестрите ме питаха през пет минути дали съм си променила решението и искам ли вече упойка, но аз отказвах и си родих без никакво обезболяване, повече ме беше страх от епидуралната отколкото от самото раждане, надявам де и сега да родя нормално и без упойка...
Приятен уикенд изпълнен с много емоции... Hug
Виж целия пост
# 177
здравейте мами аз ви пиша за първи път но редовно ви чета термина ми е на 9 февруари на 20 години съм и ми е първа бременност.много съм щастлива до сега не ви бях писала защото до скоро бях зле доста повръщах но минава вече.аз също още не съм усетила малкото ми мъниче и нямам търпение да дойде този момент, понякога си слагам слушалките от апарата за мерене на кръвно и го чувам когато помръдне това също много ме радва. Извинявайте ако нещо съм написала не на място. Пожелавам на всички които още не са усетили бебешоците скоро да ни се случи.  Grinning
Виж целия пост
# 178
мами да ви попитам може ли и мен да ме включите в началото на темата към мамите с термин 9 февруари или трябва аз сама да се включа и ако трябва сама как да го направя. извинявайте че се отклонявам от темата.
Виж целия пост
# 179
dentmed Добре дошла -лека и безпроблемна бременност ! Пиши лично съобщение на rendence с годините ти от кой град си ,термин и коя бременност е за теб а тя при първа възможност ще те запише Simple Smile))
Браво на мамите усетили бебчетата си и аз чакам с нетърпение !!!
Днес на срещата на софийските мами беше много приятно или поне за мен Simple Smile))
Приятен уикенд Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия