Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 180
 Hug Много се радвам, че коментираме раждането от сега, за да ми се изяснят някои неща. Благодаря на мамите, които са раждали, че споделят опита си. Много е полезен! Вярно, че е раничко още, но по-добре от рано да зная какво ме чака, а пък се надявам по-нататък пак да коментираме въпроса   Simple Smile действа ми добре.
Осъзнах, че много ме тревожи самата безпомощност в този момент. Трябва да разчиташ на тези хора, които най-често изобщо не познаваш, а понякога и доста грубо се държат  Sad Например са ми разправяли един случай, в който сестрата казала на родилката, да си трае, нали й било хубчаво като го е правила  ooooh! Та си мисля че понякога никакво разбиране не проявяват. А и това, че трябва да спазваш някакви странни правила, които явно не ти помагат и не се знае защо защо са измислени е ужасно!
maria_bal4eva , чудесна новина! Иска ми се вече повече мами да споделят това, но има време и това ще стане  Simple Smile
fire_mimi89 , аз се мажа с Дева против стрии и една смес от масла, която си приготвих, но която е много мазна и рядко я слагам
dentmed , добре дошла  Hug

Виж целия пост
# 181
Здравейте сладурки  Hug

Минавам само набързо, за да кажа, че срещата днес мина страхотно - или поне на мен ми беше много приятно. Много ще се радвам да направим още такива срещи и другия път да успеем да се съберем още повече мамчета   bouquet

п.п. Има и снимки - чакаме Мадонка да ги качи във ФБ да се видиме какви Убавици сме излезли   newsm03


Виж целия пост
# 182
xaxaxa Вяра трябваше да ни снимат как похапваме   Laughing Grinning   Чакаме и Шуши да каже какво е станало на ФМ !!! Ще се съберем пак,дано сме повече!!!  Simple Smile Heart Eyes


Момичета нещо гледам темата и си мисля за заглавието ( не искам никой да ми се обижда ,казвам го с добро намерение ) Не е ли по добре темата да е  Февруарските мами се вълнуват розови или сини дрешки ще купуват ??? Как мислите иначе всичко ми харесва  и заглавието не ми е кой знае какъв проблем просто повечето не знаят  пола на бебоците си и затова мисля , че на този етап се вълнуваме от това (с изключение тези който знаят ) !!! ????
Виж целия пост
# 183
Момичета изкарахме си супер и нямам търпение да се видим отново Hug
Качила съм снимки във Фейса   bouquet
Шуши чакаме да се похвалиш с гащета  Whistling
Виж целия пост
# 184
Браво Мадонке - снимките са страхотни  Heart Eyes

x3m_macka, другия път на пица, че как се заглеждахме по преминаващите хора със сандвичи - да ни ожали човек хахахаха  Joy
Виж целия пост
# 185
OOO  да да отиваме на обяд някъде Simple SmileSimple Smile Ние само да се разберем Simple Smile
Виж целия пост
# 186
Мадонке, Котешко, Екстрийм, Вяра, срещата с вас беше най-хубавата част от днешния ден! Или поне най-спокойната.
Бебето е добре, вече не върви 5 дена назад, а е 2 дена напред и почти сигурно е мъжко Simple Smile видяхме пишката, но ако онези снимки на Котешко са верни, тя може да се скри е да стане женско. НООООООООООО

Мноого съм разочарована от отношението на ВРАГАЛЕВА във ФЕМИНА. Все едно съм била при злобната й сестра близначка, а не при нея както я помня от преди. Много сдържана, студена, не обяснява колкото преди. Имат нов апарат супер-дупер модерен, обаче им е от 2 дена и тая милата не знае как се работи на него и не може да покаже на 4Д как изглежда бебето - само някакви петна и контури.  Трябваше да се пазарим за да ни запише диск с бебето, който се оказа, че ще й е за първи път с този апарат и все още не сме проверили има ли изобщо запис на диска. Освен това дисковете вече се плащат и то цели 30лв. Това е обир! Било се плащало за новия им софтуер, а не за самия диск. Да, де ама на мен софтуер не са ми давали, че да го плащам... а плащам 70лв за самия преглед, което би трябвало да им покрива разходите по оборудването.

Най-гнусното, което направи беше, че след ФМ ми носи бланка за БХС ooooh! и добре, че от предната бременност знам какво е, та й отказах. От къде на къде ще ми носи нещо нежелано, без да ме пита дали го искам и да ми каже какво е?! "Дай да й пробутаме, пък ако се върже", ама това е понеже съм по здравен фонд и си мислят, че като не плащам от джоба си няма да ми дреме.  Twisted EvilТя ми направи луд скандал, че това било най-голямата глупост, която е чувала и 4-5 пъти повтори колко е глупаво и ме изкара някаква дебилка. #2gunfire Дойде с мен до рецепцията, че да се оплаче и на рецепционистката(при положение, че изрично съм казала, че записвам час за ФМ и никога не съм пожелавала БХС, нито сме говорили за това). Оная от рецепция и тя почна да ми вика, ама и двете повишиха тон, което ме вбеси още повече. Не стига, че взимат толкова пари, опитват се да ми пробутат нежелани услуги, наричат ме глупачка, а и крещят?! Никога повече няма да стъпя във Фемина! #Cussing out
Това им било от 3 месеца практиката. Заврете си я отзад тази практика, моля, заедно със софтуера ви.
А най-великото беше тоя софтуер, на който тази си призна, че не са му оправени настройките и затова не може да работи добре и на това отгоре тя все още не знае как точно на 4Д да премахне докрай стените на матката и да покаже лицето на бебето. И сега за 30лв си имам запис на петна, ако изобщо и това има.

Отсега нататък само ТОКУДА - там вече има ФМ, има и БХС и не се паркира на синя зона.

Важното е, че бебето е добре, обаче съм длъжна да кажа на всички майки НИКОГА да не посещават ФЕМИНА или поне Врагалева, понеже от 3 месеца практиката им е да издояват клиентите си и да им крещят. ooooh! #2gunfire
Виж целия пост
# 187
Ужас , не се ядосвай Шуши важното е че бебето е добре и май ще е както искаш момченце Simple Smile)) Нямам време да пиша така , че до по късно Simple Smile И споко
 Heart Eyes Simple Smile
Виж целия пост
# 188
Здравейте маменца.... много се радвам за срещичката  Hug
Жалко ,че не мога да дойда и аз! Много ми се иска и лично да ви видя....

Мадонке може ли да те намеря по някакъв начин във фаце ,за да ви видя  Embarassed
Виж целия пост
# 189
Здравейте на всички бъдещи мами!Присъединявам се и аз към февруарските мами.Термина ми е на 27.02.2013 г.Предстои ми да си направя БХС .Ще ми разясните ли как протича изследването?
Виж целия пост
# 190
Дами, има 4 заявки за добавяне към групата във Фейсбук, но за да ви добавим трябва да пишете на лични на мен или на Котешко как се казвате, за да сме сигурни, че няма да добавим някой непознат (нали не ви знаем имената и снимките и няма как да ви познаем, ако не ни пишете). Hug Hug
Виж целия пост
# 191
Шуши, не се ядосвай миличка - най-важното е, че всичко с бебето е наред. Разни там лекарки да си гледат работата. В крайна сметка са сменяеми  Peace
Виж целия пост
# 192
Оооо, Шушиии... много съжалявам за случилото се. Тези хора не знаят на кой свят са понякога. Явно всички изперкваме  Joy Хубавото е, че малкото човече е добре, въпреки разочарованието. Много е кофти да очакваш нещо и да се случи съвсем друго..., но понякога става така.  ooooh!

Имали сте хубава срещичка, както и предполагах. Браво на вас! Аз рядко влизам във фейса вече, но мнооого ми се ще да ви видя, също като Деси  Mr. Green

Dentmed, vesy_85  welcome За БХС се прави ехография и след това ти вземат кръв. Това е.
Виж целия пост
# 193
Здравейте!
Шуши,ужас,кви са тез доктори smile3511-неше право е да си избираме дали да правим това изследване или да не.Тя може да те посъветва,ма да се налага,че и да те навиква tantrum
Добре дошли на dentmet и vesy_85-лека и безпроблемна бременност!
vesy_85-относно БХС-то,отиваш при гинеколога си,прави ехография- попълва една бланка,после ако не се лъжа с нея отиваш да ти вземат кръв и чакаш резултатите до 10 дни.
Виж целия пост
# 194
Здравейте мами , гледах снимките , големи сте сладурани  Flutter
Шуши - тегли и една на тая докторка и си го премести в другия крачол.Откакто се върнах в България привикнах с лошото отношение по институциите и вече хич не си ги слагам  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия