Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 195
Ох, Шуши, баси докторите, нещо се самозабравят.

БХС-то излиза за 2-3 дена (поне това в МД, моя резултат ще е готов в понеделник).

При мен нищо интересно, днес обиколки по магазините, че нали сме в ремонт.

Аз усещам бебока от няколко дена, вечер, като лежа. Много ми е приятно  Grinning

Радвам се, че сте си изкарали добре на срещичката, следващия път ще се опитам и аз да се присъединя.

Пиша на лични за фейса.

Лека и спокойна вечер.
Виж целия пост
# 196
Стели, разбирам за какво ми говориш Simple Smile ама държавната администрация са си просто непукисти и се държат еднакво без да влагат нищо лично, а това е частен бизнес, скъпо платен, много реномиран, а отношението беше изключително лично и най-вече не беше провокирано. Ние бяхме усмихнати и хоп - нападение. Не може така - поне в бгмама трябва да ги кажа, за да се знае Simple Smile
Както казва Нининка - като е неочаквано е по-фрапиращо, а на такова място човек не очаква.
Но утре вече ще се опитам да съм си го преместила в другия крачол и да не се изнервям излишно Simple Smile

Все пак всички знаем, че ако майката е нервна, ще роди нервно бебе  1cribи после месеци наред ще страда от безсъние  Tired а аз определено не мога така  Naughty Искам и 2рото да ми е поспаливо  Crazy
Виж целия пост
# 197
леле Шуши, съжалявам за това. аз съм във вторник на ФМ при Цолова /незнам коя е/ и БХС във Фемина и ако на мен ми се развикат или направят на интересни направо ще ги помета всички, та и за теб. Още повече че около 8 години съм работила в системата на здравеопазването и съм наясно с шантажите им, и ги убивам на място... #2gunfire

 Simple Smile Heart Eyes Hug приятна вечер на всички мамита и се радвам, че сте си изкарали добре на срещата.
Виж целия пост
# 198
Вине, няма страшно, щом нищо не им отказваш и ще си платиш като поп и за БХС, тогава много ще те обичат, дори може да са любезни. Ама а си им отказала, а лошо ти се пише  Joy
Виж целия пост
# 199
я да се пробват гадинките..... Wink  Simple Smile
Виж целия пост
# 200
Здравейте мами  Hug! Шуши, явно си изтеглила късата клечка днес във Фемина. Не се нервирай на такива хора! Просто няма смисъл! Хубаво е, че каза коя е въпросната лекарка та тук мамите да имат едно на ум. Аз когато ходих във Фемина за ФМ бях при Икономова. Бях се настроила и за БХС, но тя ме отказа да го правя, тъй като плода вървеше малко напред и ми каза че ще даде отклонение от нормите, което щяло да е грешно. Стори ми се много мила, любезна и много ми обясняваше. Наистина съм с много добро впечатление от нея.
Онзи ден, обаче ходих при моята нова лекарка, която ще ми води ЖК. Тя ми препоръча при следващата ФМ да се запиша при Цолова. Каза, че била много добра.
Та, като казах "нова лекарка" - най-накрая мисля, че попаднах на свестен доктор, който да се интересува наистина от пациентите си. Много съм доволна, а и първоначалните впечатления които прочетох в нета за нея ми се затвърдиха. Тъй като до сега ходих в Токуда на частно, разколебана съм дали да продължа да ходя и там ....?! Вие при колко лекари ходите да ви следят? Аз наистина се чудя има ли смисъл от ходене при повече от 1 доктор ...  newsm78.
Виж целия пост
# 201
vine според мен няма да имаш проблеми при Цолова. Пиши, след като минеш, какви са ти впечатленията от нея.
Виж целия пост
# 202
А Шуши , тук си много права ! На бг-мамма всичко трябва да се казва , много момичета влизат тук само за още едно мнение и трябва да знаят за такива изцепки.Не ме интересува дали някоя лекарка е в цикъл ,скарала се е с мъжа си , не и е пуснал аванта , качила е 5 кила от въздуха или какъвто и да е друг проблем - аз се отнасям с уважение към тях и очакам същото от тях ,иначе ги очерням пред целия свят.
Скрит текст:
това ми напомня как една бабичка се оплака на майка ми ,че съм била много устата :" Каква е таз твойта щерка , цяло село да с*ре в устата и няма да се напълни!"  hahaha
Вили -с изключение на този който ми води ЖК на още двама  Embarassed
Виж целия пост
# 203
Мерси Вили, а иначе и аз смених 2-ма АГ досега. Тъй като съм много любопитна и задавам много въпроси търсех доктор който ще си грижи за мен и ще има нужното търпение.   Simple Smile
Сега съм при д-р Емил Иванов от болница Доверие---много точен човек.
Аз още не съм се записала в ЖК. Ще изчакам да се върне от отпуска доки в края на месеца и тогава.
 Simple Smile newsm10
Виж целия пост
# 204
Мерси Вили, а иначе и аз смених 2-ма АГ досега. Тъй като съм много любопитна и задавам много въпроси търсех доктор който ще си грижи за мен и ще има нужното търпение.   Simple Smile
Сега съм при д-р Емил Иванов от болница Доверие---много точен човек.
Аз още не съм се записала в ЖК. Ще изчакам да се върне от отпуска доки в края на месеца и тогава.
 Simple Smile newsm10

Аз съм на същото мнение като теб - ще си задаваме въпросите много ясно! Много се дразня на такива дето трябва да им измъкваш думите с ченгел  ooooh!. Сега май попаднах на точната докторка, която ще ми отговаря на всички въпроси и която ще се интересува от здравето ми и това на бебо.
Виж целия пост
# 205
Здравейте мамчета! От няколко дни се каня да ви пиша, но така и не ми остана време.
Много се радвам, че сте успели да се съберете софийските мами и, че сте изкарали добре. Следващия път и аз ще се присъединя.
При мен всичко е наред. Вече мога да кажа, че гаденето и дразнението  от миризми поотмина, но пък сънливостта все още е налице. Вечер особено едва си държа очите отворени и се чувствам ужасно изморена, а не съм правила кой знае какво през деня. Странно Simple Smile В четвъртък съм на преглед и нямам търпение да видя мъничето отново. От преглед до преглед живея ви казвам  Simple Smile
Да попитам, вие започнахте ли да качвате килограми. Аз до скоро се крепях ама тук от една седмица  рязко наедрях. Вече нищо не ме побира, дори и по-широчките ми дрехи. Само рокли спасяват положението. Ама си викам бебчето да е живо и здраво, пък килограмите ще се свалят после Simple Smile
Това от мен за сега.. Приятна и спокойна вечер!
Виж целия пост
# 206
keskinova , и аз къто теб съм много сънлива. Дори не зная как още съм будна по това време Simple Smile Но зная, че това е нормално. По едно време се будех нощем и не можех да спя, тогава докторката ми много ми се чуди - каза, че обикновено става обратното. Та сега съм така - по цял ден ми се спи. Особено, когато трябва да работя Simple Smile
А килограмите ми поне за сега са добре. Иска ми се само коремчето ми да расте, но каквото и да става, важното е бебо да е добре, после ще слабеем, когато тичаме покрай тях  Simple Smile
Виж целия пост
# 207
леле Шуши, съжалявам за това. аз съм във вторник на ФМ при Цолова /незнам коя е/ и БХС във Фемина и ако на мен ми се развикат или направят на интересни направо ще ги помета всички, та и за теб.

Шуши, много изнервящо звучи. Като се знам, сигурно на твое място щях да им вдигна луд скандал! На теб и на VINE и на всички, които се чудят, препоръчвам д-р Цолова!! Много е внимателна и знае как да работи с техниката. Тя не ме е натискала БХС, защото не съм в рискова група, но за всеки случай ми даде направление и то за МД, а не ме накара при тях да го правя (учудващо, нали!) Много съм доволна от нея и я препоръчвам!

Среща: Момичета, срещата днес беше супер, много ми беше приятно и весело с всички вас  Hug Съжалявам, че не можах да остана още, но... ох, масажа си струваше, хахаха... Час и половина ме месиха като тесто за мекици  smile3521 Страхотно беше! Ако някой иска да отиде на кадърен масажист и да се чувства идеално след това, да пише на лични за препоръка. При него само лично ги пращам. Много е добър.

Сега мнооооого ми се спи, така че утре ще пиша по други въпроси, които мернах в новите коментари...

Лека на всички  Two Hearts
Виж целия пост
# 208
Добро утро момичета...

От както не остана време до сватбата,само сватби сънувам  Joy това е всяка нощ...
днес май е последния ден пред компа, от утре се започва пак обикаляне  Crazy
Нямам никакво търпение вече,искам вече да идва!

Относно усещането на бебчо,аз още не съм го усетила... въпреки ,че ми е втора бременност ,не съм усетила още дано да е скоро... още някоя седмица и ще усещаме здрави ритничета (НАЙ-НЕПОВТОРИМОТО, ЕДИНСТВЕНО И ИСКРЕНО УСЕЩАНЕ)  Hug

пожелавам ви приятен и спокоен ден   bouquet
Виж целия пост
# 209
Здравейте, мами!
Simple Smile Много от рано сте започнали да коментирате раждането Simple Smile)) Аз гледам от онзи ден, че пишете по темата, но все не стигам до писане ...
Мисля, че най-важното е спокойствието и вътрешната увереност на майката, че всичко ще е наред и ще се справи добре. И естествено, да има доверие на лекаря и екипа. Иначе за всичко останало в процеса на раждането ще чуете от най-положителните до най-крайните негативни мнения.
Моето раждане беше доста ОК (единственото , което беше неприятно, беше че в един момент паднаха тоновете и се събра 10 човека екип в стаята ми, съответно се притесних за бебчо, и когато се роди умирах от страх как е, докато не ми обясниха подробно какво е състоянието му. Иначе спомен за голяма болка изобщо нямам, по-скоро за голямо ровичкане, бутане и напъване. Бях с обезболяване и окситоцин, но за мен окситоцинът не е бил никакъв проблем. Родих общо за 8 часа, като първите 5 въобще не ги броя, защото не усещах абсолютно нищо. (бях с предизвикване, и даже се чудех подействала ли е таблетката въобще) Simple Smile
Хубавото беше , че предродилна беше де факто стаята ми, която беше само за мен и ММ беше с мен през цялото време. В родилна пак бях сама. Но предполагам , че в държавна и то натоварена болница, положението ще е коренно различно.

Мога да споделя повече опит, по-нататък, ако някоя мама се налага да ражда с предизвикване.

Деси, понеже не съм чела много назад, как си мила?

Вяра, намери ли тоалет за сватбата?

Шуши, съжалявам много за лошия експириънс, зачеркни ги и давай напред.

Кескинова, засега стоя на същите си кг., утре влизам в 16 г.с. Предния път помня, че качих само 3 кг. до към 27ма седмица някъде. С голямо усърдие разбира се. Но сега забелязвам, че нещо метаболизмът ми се позабавя, и ще се наложи да сменя начина на хранене рязко в най-скоро време.

Вили, според мен има много + и – да ходиш про повече от 1 лекар. Аз ходя от край време само при една. Мислех вариант да ходя на държавна ЖК, за да спестя някой лев от изследванията поне и паралелно при моята, но накрая се отказах да се разарвам. А и беше зимен грипав сезон и висенето в поликлиниката не беше удачно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия