Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 570
Здравейте мацки тумбачести  Mr. Green чета ви най-редовно, но пиша рядко. Все пак съм на работа и трябва да пазим авторитетО Mr. Green

Daniella A. за кое питаш дали е нормално? Да си като муха без глава, да вършиш глупости без да можеш да ги обясниш и като гарнитура да имаш бели петна в паметта?  Mr. Green Спокойно напълно нормална си. Просто си бременна,  после симптомите отшумяват към 2-те годинки на детето. Което ми напомня, че най - вероятно аз ще съм по-тежък случай защото щерката още няма 2, а аз пак съм бременна  Whistling Вчера в момент на токова умопомрачение направих без да искам, разбира се, профил на мъжо тук у бг-мама.  Joy Мъчих се да влизам с профила си от фейса, и не става и не става, а той мъжо преди мен си включил фейса. И аз нали съм си патица неземна, не гледам какви ги върша и хоп автоматично съм го причислила към бг-мамите  Joy Като му казах какво съм свършила и той ми каза, че и той щял да си чати с Февруарките Mr. Green

Наскоро си купих сутиен Ах, бра. Доста скептична бях. Главно ме притесняваше гравитацията и свободното подмятане по време на ходене, но уви опроверга ме. Много съм доволна. А и най-хубавото е, че не ми стиска.

Ама какви хубави коремчета сте си наотгледали  Mr. Green Моето и то вече се е очертало. Разликата е, че все едно съм в 6-7 месец, защото си имам останал корем и от предната бременност Mr. Green preggo Всеки път ми правят място в автобуса  Mr. Green

sunflower-mv не се притеснявай, всичко ще е ок накрая.   bouquet Hug

Деска, покрай твоята сватба чак на мен ми се прииска да се заженя  Mr. Green Много семейно щастие и спокойствие ви желая.   bouquet

Moffi , здравей и на теб. Лека бременност ти желая.

Шампоанке нещо ми се губиш от хоризонта или аз съм окьоравяла  newsm78


Виж целия пост
# 571
Здравейте и от мен на всички мацки #Silly до сега бях само на четене из темичката, но реших и аз да се включа - на 26 години съм, от Пловдив, уж ще съм февруарско мамче с готина дата на термина ( 02.02 )  Mr. Green първа бременност и ще ми бъде приятно да си пиша с всички вас  Hug
Виж целия пост
# 572
Добре дошли на новите мами  bouquet леко бременеене !

За коремите - моите поздравления за хубаво оформените коремчета Hug Моя не е още оформен и приличам на дебеланка , а не на бременна Embarassed ,но като се оформи ще се похваля Grinning

За сутиените - купила съм си два в различни цветове и съм много доволна Simple Smile Чувствам се свободна в тях и никаде не ме притискат .

Да се похваля ,че най- после се запознах с бременелка от моя кв. и съм мн щастлива Simple Smile

Лек и усмихнат ден  bouquet
Виж целия пост
# 573
Д-р Антонова ,в Трета градска  Thinking Не е задължително да е същия АГ ,може просто такава да им е практиката  Mr. Green Peace

Да, най вероятно всички казват така. Слушаме и изпълняваме  Simple Smile
Виж целия пост
# 574
Добро утро,момичета!В най-скоро време и при мен ще се наложи да си подменя гардероба,снощи реших да пробвам дънки и панталони и установих,че само 2 чифта за сега ми стават Simple Smile иначе и аз съм оформила едно коремче и мина не мина покрай огледалото и все се оглеждам.Още не съм подменила и сутиените  за сега и те ми стават ,но трябва да вземам мерки Grinning
Момичета ще може ли и аз да получа достъп до албумчето.
Виж целия пост
# 575
Здравейте,пилета  Hug
Пия кафенце и ви прочитам.
Feelinsosexxy добре дошла при нас,миличка  Hug
За коремчетата наистина имате супер бременни коремчета.Моето си е преяло.Пускам ви една снимка от предната ми бременност.На нея съм в 6-я месец.Само не ми се смейте на позата,пъча се пък то корем няма хаха http://www.album.bg/godaiva/images/29897463/
За сутиените аз нали съм малоцицореста всичките ми са с голяма банела.Сега се сетете не ми стават.И понеже съм дебил си ги премятам без сутиен.Бамба е показала супер модел,тамън вчера видях същия ,но без презрамки в кварталния магазин,струваше 5лв. Другата седмица ще удрям шопинг май май!
За дрехите понеже имам опит от предната бременност предстои да си купя 1-2 клина,едно долнище спортно,1 панталон тип потур за по-официално.Туники имам много,но може още 1-2.Яке,палто няма да купувам.Предната бременност си носих палтото,просто не го закопчавах,а слагах един много пухен шал да пази вратлето и коремчето.
За болничните ми утре отивам до болницата и доктора ще каже кога ще влизам.Гинеколожката ми каза,че сигурно ще лежа 1 ден.Викам и как един,аз знам ,че 3 дена ,тя вика ВСИЧКО Е ДОГОВОРКА С ЛЕКАРЯ  Shocked Сега намерих една връзка ,главния завеждащ е приятел с един приятел на мъжо,дано да даде рамо и да е само 1 ден. Praynig
Направих си чушките най-накрая  Laughing
Мамита,нали увеличението на тока беше от юли месец,т.е. ще се усети  сега септември като плащаме сметките?Щото получих от eBay ,че ми е излезнала сметката за тока и е 100лв. при положение,че през топлите месеци плащах по 50-70лв. А нищо кой знае какво не съм правила,че такава консумация да имам  newsm78
Момичета,при предната бременност термина ми беше 27.03 ,сега е 27.02 . Много ме е яд,че пак ще стоя на компа и ще гледам как оредявате,раждате,гледате си децата.Много е кофти да си с краен термин.Но поне няма да изпусна нито една хубава вест Simple Smile

Пожелавам ви хубав и спокоен ден!Селувки от мен и малкия   bouquet
Виж целия пост
# 576
GodaiVa , увеличението на тока е от 1 юли, отразява се в юлските сметки още, оито сега излязоха, тъй, че при нормално да е увеличена сметкаат ти, ама чак пък 100 лв.  Shocked

Ох, харесах си разни неща от Х&М, май ще трябва да го посетя скоро.

Аз отивам ан преглед след час, нямам търпение вече.
Виж целия пост
# 577
Здравейте момичета!!!
Отдавна не съм с записала,но ви чета всеки ден!!!
Sunflower-mv ....само не се измъчвай,знам,че е невъзможно,но съшо знам че всичко ще излезе наред.Една моя позната имаше такъв резултат и милата се побърка направо,щеше да полудее от притеснение ,Но после на ФМ се оказа че няма проблем и роди здраво и красиво бебче!!
Godaiva много малко и сладко коремче си имала и мойто май е такова малко,а аз влизам в 5 месец.
Нямам търпение да разбера как е мъничето и дали наистина ще е момиче,записала съм се за ФМ на 05.09.12г. При д-р Даскалов.
За секса няма проблеми,но и го правим по-внимателно,сега няма пък да се борим:)Simple SmileSimple SmileSimple SmileSimple Smile
Искам да видя и другите коремчета дайте парола за албума-pls Party
Да ви кажа мамчета тези месеци от бременността наистина са най хубави,чувствам се добре,имам желание за всичко-готвене чистене и т.н....като изключим разсеяността разбира се....
Незнам докога ще продължи това но дано да е докрая,"старейшините" ще кажат Laughing Laughing Laughing
Май се поолях стига за сега!!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 578
Здравейте на всички готини мами  Hug Малко по-късничко, но и аз искам да вляза във вашата страхотна група  Sunglasses От скоро ви открих, успях да ви попрочета, и много ми харесва атмосферата тук, още повече че всичко, което споделяте тук се покрива и с моите трепети и притеснения...
Да се представя накратко - Казвам се Дани, на 27 год., от Пловдив, първа бременност, термин 19.02. Ще ми бъде приятно да споделям с вас  Simple Smile Само ме подсетете на кой трябваше да пиша за да ме включите на първа страничка..Желая хубав ден на всички  Hug
Виж целия пост
# 579
Добре дошли на всички нови мами....дано се радваме на красиви и здрави бебечета  bouquet

Пишете на ренденце , за да ви включи в първа страница
Виж целия пост
# 580
  bouquet

Moffi
Feelinsosexxy
DanitkaDreamer


Никога не е късно да се включите! Добре дошли! Желая ви леко и безпроблемно бременеене и да споделяте само хубави работи около вас!

Аз също май скоро ще имам проблем с дрешките......Доста от панталоните и дънките си спрях да нося, защото ми стягат на тумбата. Кофтито е, че в Шумен нищо не може да си купи човек!  ooooh! То не само това нищо нямаме - нито курсове за бременни, нито йога, а така ми се ходи  Sad
Оплаках ви се!  Simple Smile Добре, че Варна е близо скоро може би ще се наложи и аз да отскокна до H&M - сутиена ми хареса особено много   newsm10
Виж целия пост
# 581
Пак се включвам на бързо с един въпрос който искам да попитам вече раждалите мами и в частност тези които са раждали със секцио по мед причини- Кога ви казват че се налага секцио?
Виж целия пост
# 582
Мами ,тази сутрин като излизах от асансьора ,усетих интензивно гъделичкане в областа на пъпа (малко под и малко над него) ,от вътре.. Crazy След това ме сви долу ниско в ляво неколкократно ,през интервал от 3-4 минути.Беше леко болезнено ,но по-скоро като спазъм...На какво може да се дължи ,най-вече спазъмът ? newsm78 Притесних се..случвало ли ви се е такова нещо ? Thinking
Виж целия пост
# 583
Я вижте какво си намерих Mr. Green
http://conti-bg.com/cat/10/pantaloni-i-sportni-dolnishta.html
Виж целия пост
# 584
Пак се включвам на бързо с един въпрос който искам да попитам вече раждалите мами и в частност тези които са раждали със секцио по мед причини- Кога ви казват че се налага секцио?

На мен в последния момент. Преносвах 3-ти ден и като отидох  на тонове, дежурната лекарка не ги хареса, нямах никакви контракции или разкритие, не пожела да ми предизвикат раждането и ме срязаха...  Sad 
Сега се надявам да мога да родя нормално... Но ще видим в Плевен какво ще кажат...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия