Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 585
Никога не съм харесвала т.нар. мода за бременни.То егати старовремските парцали.Предпочитам и си купувам по-големи размери от стандартните магазини.
Виж целия пост
# 586
здравейте коремчета добре дошли и на новите. Вчера имах ужасен ден но днес съм добре

за сутиените да ви кажа аз ходех без сутиен не ми пукаше изобщо но сега от както имам коластра която не е никак малко не може без сутиен и си слагам бюстие или спортно за тренировка или от тези дето носим като малки когато започват да ни растат гърдите  Wink

за дрехите и аз ще трябва да сменям гардероба нищо не мога да закопчая, всъщност закопчавам ги но ми стягат на коремчето и за това не искам да ги нося ще си купя вероятно някой клин един два чифта дънки за бременни и толкоз и аз имам много туники

я кажете къде е това албумче и как е паролата за него та и аз да видя някое коремче

 GodaiVa  не мога да повярвам че на тази снимка си в 6 - ти месец  

да ви се похваля вчера бебо така беше застанало че коремчето ми бе по издуто от едната страна

Sunflower-mv не мога да се поставя на твоето място мила не искам да ми се случва и не знам как бих реагирала в такава ситуация но най сърдечно ти желая успех и скоро да се похвалиш че всичко е ок, а за движенията и аз моя бебо го усещам супер рядко не се безпокой миличка
Виж целия пост
# 587
стелико ти махна ли си снимката на коремчето ти от албума защото аз не я намирам   newsm78

да ви кажа всички които сте си качили снимки много сте сладички  Hug

десинка няма ли да те видим булка вече  Simple Smile
Виж целия пост
# 588
Вили, на въпроса ти - поне моята лекарка конкретно решава предварително какво да е раждането към 36 г.с. Аз тогава минах на очен, и т.н. Казвам предварително, защото на моето раждане до последно възможността за секцио си беше съвсем реална. Към 36 г.с. решихме и че ще вървим към предизвикване, ако не тръгне само до определен момент.

Елена, може да е движение на бебето, може някаква контракция...

За дрехите за бременни - и аз много не харесвам какво се предлага у нас, и особено колко са завишени цените, затова една близка ми даде супер идея. Купуваш си трико и шивач ти слага трикотажна платка на твоите си дънки, панталони, и т.н. Днес си купих черно трико и ще пробвам с едни дънки, които иначе си харесвам като модел. Верно, развалят се и после трудно ще се носят, но то така или иначе няма гаранция , че псоле ще ми стоят както сега.

пп. Елена, а и за другите мами само да уточня, че безболезнени контракции по принцип е нормално да има и на този етап, аз вече усещам чат - пат, а предния път от 5ти месец направо си имах сериозен брой. Това е т.нар. чувствителна матка. Обикновено не е проблем, както казах аз и с тпх си стигнах пак до предизвикано раждане, но все пак трябва да се внимава и да почива повече човек.
Виж целия пост
# 589
Така, завърнах се. С ендокриноложката не можахме да свършим работа, чакаме я 20 мин., за да ни каже,ч е сега не може да ми даде резултата и да ме консултира.

Прегледа при АГ - бебо е добре, беше с гръб и явно спеше и не успяхме да видим пола. На 5 септември ще ходя на 2 БХС (дето не смятах да правя изобщо  ooooh!), тъй акто единият от показателтие е с увеличен риск, та доки иска да направя и 2-то БХС,ч е да сем решали "дали и кога" (аз казах "само кога") да е амниоцентезата.

Дрехите на Конти не са лоши, имам 3 техни панталона вече, даже и сега ходих в магазинчето до МД да си взема едни дънки, които харесах миналия път, но продавачката ме отряза, излиза в обедна почивка 10 мин. по-рано и не успях да си купя нищо  Twisted Evil Много се ядосах.
Виж целия пост
# 590
Да ,малко е раничко да усещам бебчето.Поне още 2 седмици би трябвало да изчака ,но де да го знам. Whistling Аз съм имала спазми и преди от разтягане на мускулатурата ,но не болезнени..Не че тези бяха кой знае колко болезнени..Ще гледам да си почивам повече ,благодаря за отговора  Peace  bouquet
Виж целия пост
# 591
Здравейте маминца  Grinning Аз пак съм на работа, но поне не ми е зле днес  Wink

sunflower-mv не се притеснявай излишно - това е евентуален риск - теория на вероятностите. Аз лично бих си записала час при д-р Балев (понеже си от Варна). Той е много добър диагностицик, добре оглежда дали има някакви аномалии, дали добре се развива бебо. И ако след това все още си решена си направи амниоцентеза. Аз съм почти съм сигурна, че няма никакъв проблем, но поне да се успокоиш Peace
За дрехите - аз имам едно панталонче от предната бременност, ще взема някой клин и с туники и плетени дълги пуловерчта ще закрепим положението. А и мама ще даде някое якенце, че е 1-2 размера над мен  Peace

Ох, пак ще пиша после, че шефа дойде Embarassed
Виж целия пост
# 592
Catty, радвам се, че бебчо е добре, а полът - все ще се види...

Елена, според мен не е съвсем рано да усещаш бебо, като за втора бременност. В моята книга даже пише в 14та може да се усети по принцип.

А за дрехите да ви кажа аз досега карам само с едни къси панталонки на H&M мама за 15 лв., всичко останало са си нормалните ми дрехи, т.е. фланелки, рокли. 1-2 чифта дънки за бременни ми трябват само, нищо друго специализирано.
Виж целия пост
# 593
Аз се отървах от дрехите за бременни веднага след раждането..Депресираха ме.. Mr. Green Сега мисля да изкарам зимата с плетени туники и клинове за бременни.Имам едно бяло палто тип пелерина ,ползвах го миналата година и за есента едно пончо...Няма да дам куп пари за безумно скъпи и неприложими след няколко месеца дрехи... Tired
Виж целия пост
# 594
да ви кажа мами преди няколко месеца си купих супер дънки и вчера реших да изляза с тях и какво стана не мога да ги закопчая - сигурно и на вас започва да ви се случва все по често е поне не съм единствената. Колкото до сутиените нали знаете телешоп аз бях супер скиптична, но реших да опитам защото не ми се дават 20,30 лева за сутиен (в магазин)по принцип не купувам от там но видях реклама изглеждаше удобен без банели и впиващи се презрамки и се престраших дадоха ми 3 сутиена за 40 лева. Наистина е удобен, птитеснявах се за гравитацията по принцип бюста ми не е малък и си мислех че ще имам проблем но съм много доволна не го усещам не ме стяга материята е хубава и се пере и в пералня ако можете а си го позволите си го купете страхотен е  Simple Smile
Виж целия пост
# 595
dentmed опитвах се да си направя албума видим само за нас , но нещо други съм натиснала  Blush-ще помоля който разбира повече на този сайт да направи така , че снимките да не се виждат от всички - защот сега е така  Tired
Поръчах си панталонче от конти-утре казаха , че ще ми го донесат  Mr. Green
Виж целия пост
# 596
Аз също се ориентирам към клинчета с туники. Само якето за зимата сигурно ще ми е по-сериозен проблем, но ще то измисля има време

Мами от Варна и околността, искам да ви попитам къде ходите на 3 или 4D екограф? В Шумен имаме два, но май специалистите ни не са много добри...... Сега четох за доц. Балев, че много трудно се запазва час при него
Виж целия пост
# 597
Аз не съм ходила на 3Д и се питам ,в 16 г.с. може ли да се види пола на бебето на 2Д?  newsm78 Много ми е любопитно... Flutter
Виж целия пост
# 598
Здравейте сладки мамчета  Hug

Още съм на морето и минавам само на бързо да ви се похваля, че днес сутринта усетих бебчо за пръв път. Няма такова приятно чувство. После го усетих още няколко пъти и съм на 7-то небе от щастие.

Целувам ви - ще разправям подробности за морето, като се върна   Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 599
Влизам и чета и вие сте на тема дрехи Simple Smile днес си купих някой и друг чифт дънки ама толкова да съм се забавлявала как ми седят че не знам а толкова и да са скъпи тия дрехи за бременни че направо нямам думи!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия