Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 90
Някой може ли да ме насочи към тема в която мога да проверя какво майчинство ще получавам и колко време ще е  тъй като съм безработна вече 8 месеца и като гледам работа няма и да започна а преди това си имам трудов стаж който вече го изискват минимум 2г. а също така попълвах и една таблица в която си въвеждах стажа където съм го имала за периода който ми излезе и ми даде че въпреки че не съм на работа в момента и до самото раждане ще получавам 2г. майчинство и не социалното ами по принцип както ми се пада по осигурителният ми стаж.Дали това е възможно някой има ли представа как стоят нещата там? newsm78
Виж целия пост
# 91
  Joy hahaha тези учени гаранция са мъже!!!!!!!!
 И аз на опашката за "розовите" хормони!!!!!!! Мъжа мога да го пратя при най-загорялите-и те ще се насладят и ще го изцедят и всички ще сме спокойни!!!!!!! Mr. Green
Виж целия пост
# 92
fair mimi89 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=645701.0 тук можеш да зададеш въпросите си относно майчинството.В Гугъл ще намериш електронни калкулатори с които да го изчислиш
бамбе иска ми се да драсна някоя статийка колко полезно за бременните е мъжете им да се занимават с домакинска работа 3 пъти седмично ,поне 2 пъти месечно да водят жените си на романтични уикенди и поне веднъж месечно да си имаме неограничена шопинг разходка в мола-С това се гарантира ,че изблиците на ярост се намалят със 70% , а главоболието и гаденето изчезват напълно.Ако прибавим и вечеря в изискан ресторант поне веднъж седмично то напълно ще забравите за спазмите и неудобството от страна на газовете  Mr. Green забравете за запека  Mr. Green
С най-топли чувства- доцент-доктор-асистент-регулировчик Стела  hahaha
Виж целия пост
# 93
Добър вечер,Мацкииии
Ще ме побъркате от смях с вашите хормонални урагани:))))))))))), като за поредна тема се движим със скоростта на самолет. Завиждам ви благородно за розовите емоции, при мен ги няма за съжаление...ама добре че и Мъжо го няма (и няма и да го има 4 месеца), че да не се чувствам виновна   Mr. Green и да ми е съвестно, че наистина ми ставаше жал за него, така се грижеше за мен докато  Sick само престилката му липсваше...
Коте, с тея линкове че ни побъркаш  Laughing
Fire_mimi89 добре дошла при нас и леко бременеене.
Лека вечер от мен  Hug
Виж целия пост
# 94
Здравейте, мами Simple Smile

Голям смях, се смях докато ви изчета... Просто ще ме изгонят от кооперацията вече... Ако можех да се търкалям и това щях да направя... Няма просто такъв кикот... Благодаря ви момичета, че ми оправихте вечерта Simple Smile Беше ми малко криво... Но сега просто мога да заспя с усмивка на уста Simple Smile
На моя  мъж може и да му се иска кекс, но много го е страх за бебето и си мълчи милия, гледам го само сутрин хванал гирите и се размахва с тях... Предполагам пренасочва енергията си към други занимания Simple Smile Абе изобщо в нашата къща засега всеки се спасява поединично Simple Smile
Виж целия пост
# 95
Стели,задължително да добавиш и масаж на стъпалата!  Joy hahaha

 Днес моето детенце има тържество в детската градина и ще ни правят концерт.Толкова се вълнувам,защото ще ми е за първи път да го видя в тази светлина  Crazy Те са такива дребосъци,че не мога да си ги представя.Нямам търпение  Heart Eyes
Виж целия пост
# 96


Хайде добро утро...

За жалост днес се събуждаме с мъничкия с болки в гурлото и лека температура...явно е някакъв вирус! Дано по-скоро мине,че аман вече!

Бамбе - успех днес на тържеството...аз също се вълнувах много ,когато ни поканиха в яслата на тържество!Децата се притесняваха много ,но всичко мина добре!  Hug

ПРИЯТЕН И УСПЕШЕН ДЕН НА ВСИЧКИ МАМЧЕТА ... ПРЕГРЪЩАМ ВИ   Hug Hug
Виж целия пост
# 97
Добро утро момичета !!! Смяла съм се с глас докато четях Simple SmileSimple Smile Мен също не са ме подгонили тези хормони и не ми се прави кой знае колко кекс , но гледам от време на време да се отчитам Simple SmileSimple SmileSimple Smile хихиххихихи !! Добре дошла на новата мама !
Нямам много време да пиша напоследък , но ви прочитам !!!
Лек ден !!
Виж целия пост
# 98
В хашимотската тема го обсъдихме, че ще се почва работа на 27.08, но само в Панацея, а пък на лични получих инфо, че е на 23.08 в Панацея  Thinking. Аз все се каня да му се обадя и все изниква нещо и забравям-
Ти пуска ли ТСХ-то - как е
А в МД кога ли ще е? Май ще трябва да му звъня... Не съм пускала този месец още ТСХ, края на миналия беше 0,958 и той каза по телефона, че оставам на 50-ка и да не ходя до София и след месец пак да пусна и при него  Simple Smile  Ама този месец мислех след 27.08. да отида, ама тая Панацея къде е... аз съм свикнала МД и съвсем ще се оплета...
Виж целия пост
# 99
Стели е точно такава статия търся и аз  Flutter
Бамбе аз още си помня стихотворенията, които съм казвала по такива тържества  Mr. Green. малкия какво ще прави - интересно ми е как протича тържество на толкова малки дечица
моарейн и аз съм си свикнала в МД и се цупя на Панацеята ама какво да се прави. Не го знам кога е в МД, дано днес намеря време да звънна  Crazy - ако ти се чуеш с него споделяй инфо  Mr. Green
Иначе ето карта където е посочено къде е Панацея
Скрит текст:
Виж целия пост
# 100
Бамба, чака те сълзлив ден значи Simple Smile с тия хормони като видиш концерта и ще тръгнат реките  newsm45 newsm76 Много весело да си изкарате и най-важно децата да се изкефят максимално Simple SmileАко имаш ФБ после може да качиш там едно клипче да видим и ние Simple Smile

Аз пак на темата за раждането Wink
Секцио = пълно дете http://dete.bg/n/sektsio--pulno-dete.6029.html

Деси, бързо да се оправяте! Ако гърлото ти се заинати ми пиши на лични да ти кажа една гаргара, че да не пиеш лекарства докато си бременна!

За всички останали -  smile3558 smile3559  mrstraetz

Виж целия пост
# 101
Добър ден!
Горещи страсти е имало вчера  Mr. Green Явно ситуацията е или голям мерак или никакъв. Моите хормони заминаха още в 5 г.с. Горкият ми мъж - вероятно затова на ярост и караници го избива  Laughing
Да се похваля с моите резултати от кръвната картина и урина - перфектни! При условие, че ми се гади от месо и не съм яла вече два месеца, хемоглобин 120 си е направо завиден! Чак не повярвах. Вероятно е заради ядките и овесеното мюсли, с което се угоявам всяка сутрин. Аз ще ходя на БХС на 23. август, а на ФМ вероятно началото на септември. Миналата бременност с мъжо решихме, че няма какво да ни притеснява, но той вече две години работи в рентгенова среда и държи да ме видят по-подробно. Пък и пола ще разберем тогава със сигурност Simple Smile Този път искам да знам!  Flutter
За количка още не мисля. Видях някакви хубави варианти на сносни цени в един оказион, но това е само проучване на пазара. Зимата ще решавам.
До скоро! Приятен и прохладен ден!  Hug
Виж целия пост
# 102
Добър ден
На работещите-честит петък  smile3558
бамбе много добра идея за стъпалата,аз все пускам аванта на мъжо ама не мога да си изпрося масаж-мрън  Crossing Arms.Приятно изкарване на тържеството ,аз скоро присъствах на такова в градината на кръщелника ми и беше невероятно.Малчовци се клатушкаха като патенца и пееха песни от които нищо не се разбираше и въпреки , че тогава не бях бременна се просълзих 2-3 пъти  Heart Eyes
Деси да се оправяте бързо стига вируси и болести покрай теб,време е да се радваш на бременноста си
Виж целия пост
# 103
Добро утро момичета  Coffee

stelico , много ми хареса идеята за статията. Да вземем да попитаме Шампо какво мисли по темата - може да се навие да драсне една такава от някои "китайски учени" примерно  Mr. Green Mr. Green Mr. Green  /предлагам да се включат и спа процедури веднъж месечно/

Цитат
Секцио = пълно дете http://dete.bg/n/sektsio--pulno-dete.6029.html
Това е най-глупавата и безсмислена статия, която някога съм чела - лично мнение  Peace

Аз да се оплача - вчера ме одраска една улична котка. Много се ядосах. Вкъщи имаме персийка, която не съм пипала, от както забременях, за да се пазя, а то накрая някакво малко, улично коте да ме издере. То ме драсна лекичко де, но все пак ще трябва да ме бодат и за токсоплазмоза  ooooh!

Приятен ден на всички мамета   bouquet
Виж целия пост
# 104
Цитат
Секцио = пълно дете http://dete.bg/n/sektsio--pulno-dete.6029.html
Това е най-глупавата и безсмислена статия, която някога съм чела - лично мнение  Peace
А , да относно статията и аз мисля,че е голяма глупост.Хубаво е да се насърчават плашливите майки да раждат нормално ,но нужно ли е да затормозяват излишно онези които раждат секцио по мед. показатели ?!?!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия