Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 105
 Hug Здравейте мили коремчета...
Вчера не съм писала ,защото паднах и се пребих на улицата...Благодаря се ,че съм само с наранявания на левия крак  не можах да си нараня корема Praynig
За капак в нас всички ми се караха smile3511 Направо ужасен ден... както и да е ...утре е срещата и жива умряла съм там smile3534 Мъжа ми не е мн съгласен да излизам куцаща като магаре ,ама няма начин да ме спре Hug


Деска да се оправяте ,че по-тези жеги не ви завиждам и да сте болни... Hug
Вяра - А ужас мила... внимавай с котките много - имам приятелка ,която беше на изжекции след такава близка среща с улична котка....Стискам палци да сте ОК Simple Smile
Виж целия пост
# 106
Мадонке миличка.... внимавай много !!! Дано по-скоро се оправиш...бебчо се надявам да е много добре и да не е пострадал при падането!! Пази се много !!!

Шушинка, направо ми пусни гаргарата на лична ,да я почваме,защото гърлото е много зле!Моята температура спадна но на малкия не е още,сега ще му дам хексалгин! За капак и запек има милото,варя му чайче от майчин лист -най-добре му повлиява при такава ситуация,дано се оправи ,че много го мъчи!
Виж целия пост
# 107
ихааа ама колко пишете Peace
много се радвам на веселото настроение в темата, винаги оправя моето като Ви чета Hug
Вяра - А като бях бременна с Ема, една домашна сиамка не само ме одраска, но ме и ухапа. Все едно куче Twisted Evil Но така и не ходих да се изследвам.
Catty от както съм бременна не ям месо, а резултатите ми бяха перфектни, може да ядеш ядки, зелени зеленчуци и какво ли още не, вместо месо и няма да имаш проблем Peace
Мернах, че на някои им хлопат сърчицата, е моето е от няколко месеца така Laughing Вече свикнах, на мен пък ми казаха - хормони newsm78
alo_madona много съжалявам мила Hug пази се!
бамбе весело изкарване!
Имам питане, бях се навила за Томова да запиша ФМ, даже чаках да и излезе графика, че не бил готов за след 20-ти септември, обаче... Попаднах на ужасна тема и се отказах. Сега не си спомням от кой се бяхте похвалили, май за Варгалева и Димитрова имаше положителни отзиви newsm78
Може ли малко помощ по въпроса, мисля другата седмица да запиша за някой ФМ, но ми се иска да е добър, важно е.
Виж целия пост
# 108
barabana може ли линк към темата за Томова, че и аз чакам да и излезе графикът  Shocked
Виж целия пост
# 109
разбира се, аз следях тази тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=496697.new;topicseen#new и от там публикуваха за Томова http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=641265.0
Разбира се има доволни и недоволни както винаги.
Но аз имам едно на ум, на времето с Ема ходех при тогава много нашумялата Мазнейкова, дадох една камара пари за 5мин. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 110
Добро утро,момичета.Поизчистих,майка взе на разходка малкия и имах време да сложа всичко в ред.
Благодаря за предложенията за изненада,Перперикон ми хареса като дестинация.Приемам още предложения,обаче  Flutter
Момичета,замисляте ли се за раждането.При предната бременност не знаех какво да очаквам и се вълнувах много от него.Сега пак искам естествено,но като знам какво е след това...пишкане с душа,за да не ми щипе,да не говорим за онова огромното,докато се свие  Embarassed Shocked
Виж целия пост
# 111
момичета ,беше толкова вълнуващо,че нямам думи  Heart Eyes Поревах,както някои предположиха.Крокодилски сълзи и усмивка,която не можа да ми слезе от лицето през цялото време  Crazy Пяха,танцуваха по двойки,после имаше театрална постановка и всеки имаше роля.Моят син викаше от мерак вероятно да е най!!! Joy  Бяха уникални малки артисти!Напълниха ми душата.после танцувахме заедно.След това правихме сова от картон и хартия и боички,а накрая скачаха на такъв надуваем замък и имаха подаръци.Страхотно изживяване !!!!Акъл не ми го побира как успяват така да ги научат такива малки калпазанчета Grinning Наистина едно от най-вълнуващите ми преживявания.Жалко,че ММ е на работа,но съм снимала и ще види една част.
Виж целия пост
# 112
Бамба страхотно преживяване
Барабана благодаря  Peace и аз се отказах  Tired . Сега остана варианта СВ. Петка
Годайва аз го обмислям възможно най-естествено, но ще видим какво ще кажат докторите
Виж целия пост
# 113
GodaiVa на мен пак ми хрумна дестинация  Mr. Green - Богородична стъпка.
Виж целия пост
# 114
Сладурчетаааа  Hug
Една седмица ме нямаше и сте изписали света. Два дена чета и не мога да ви смогна Simple Smile Разсмяхте ме искрено за пореден път  Laughing
Rendence много хубава темичка  Hug Важно е да правим каквото ни харесва. Когато го правим с любов винаги резултатите са повече от чудесни! И е супер, че се разбираме тук. Просто сте невероятни  Hug Hug Hug
Деси, хайде вече край на тези неприятности! След сватбата всичко да си дойде на мястото и само хубави неща да чуваме  Heart Eyes
Хормоните и мен ме хващат от време на време, но рядко  Embarassed Повечето пъти съм като Стели  Mr. Green Приветствам статийката - давай да четем!
Като казах статийка, Шампо прекрасна идея! Сигурна съм, че повечето от нас ще искат да им направиш портрет. Ще е интересно как ни виждаш. Убедена съм, че ще излезе невероятен шедьовър с твоето чувство за хумор  Hug
Бамба, браво на вас Simple Smile
Наранените момичета бързо да се оправят и да няма никакви лоши последици!

А ние ходихме с ММ и малкия до моренцето, и там едни преживяваници. Първо ни бяха объркали резервацията и ни хакнаха в един кофти хотел с почти никаква хигиена за 3 дена, аз с бях с главоболие 2 дни, на 3-тия се оправих, но на 4-тия ме хвана летния вирус  Sick  #2gunfire, после се развали времето и като се оправи трябваше да си тръгваме. Добре че убедих мъжо да останем още един ден. Та поне успях да се цопна в моренцето. Изобщо  не съм се пекла, но пък какво коремче съм отпралааа  ooooh! А още не съм казала на шефа. Ще го видя чак след 1 седмица, защото и той е почивка, а вече може би всички ще са разбрали. Ноо, какво да се прави. Още се чудя да почвам ли работа, да вземам ли болничен  newsm78

Момичета, да ви кажа честно много ме е страх от раждането - най-вече къде и с кого. Два пъти съм раждала, но сега много ме е шубе. Сънувам и кошмари. Даже веднъж се събудих, защото сънувах, че пак ще ме изражда първия лекар, който ужасно ме унижаваше... Само като се сетя и ме побиват тръпки. Замислям се дали да не ходя в частна клиника, но пък трябва да пътувам. А как ще знам кога да тръгна  ooooh! Абе много ми е объркано нещо... Дано се оправя скоро!
Целувам ви и имайте хубава срещичка утре!   bouquet
Виж целия пост
# 115
GodaiVa на мен пак ми хрумна дестинация  Mr. Green - Богородична стъпка.
И това ми харесва,дори не знаех за тази месност,ужас непросветена такава  Embarassed Laughing
Виж целия пост
# 116
bamba уникално преживяване описваш. Нямам търпение и моята бубалеца да прави така.
Момичета, за токсоплазмозата, моята доки ми каза, че почти всички хора са имали допир с токсоплазмоза, но хората не се разболяват, а само развиват анти тела към болеста. Аз излязох с положителни резултати за токсоплазмоза и в понеделник вече ще правя и теста за да видим в активна или неактивна фаза е заболяването. Но най-вероятно е неактивна. Вярно, че е лошо да се допреш до тази болест по време на бременност, но шанса да не сте се срещнали преди това с нея е много малък.
Виж целия пост
# 117
Добър ви ден, девойки.

Аз се дотътрих от МД от излседване (развикаха ми се първоначално, ама ми го направиха). Ужасно ме боли главата, не съм спала достатъчно тази нощ...

Девойки-хашимотки, Начев ми каза последния път, че се завръща от отуска на 27 август (това за МД), но все пак, морейн, обади му се, че идваш от далече, а и предполагам, че на 27 и 28 ще е наплив при него.

barabana, мерси за съветите за хемоглобина - какви ядки и зелени зеленчуци ядеш? Аз ям само лешници (други ядки не обичам особено), ям доста плодове и зеленчуци, но точно зелени... newsm78
Виж целия пост
# 118
Поздравления, много труд е положен за визията на нашата темичка, много е хубава и нека само с добро да се хвалим в нея Simple Smile .
  Аз не съм влизала скоро тук, но да се отчета, миналата седмица ходих на ФМ и за щастие всичко е наред с моето бебче, има си всичко каквото трябва здраво е, и май щъркелът ни е донесъл още едни сини гащи в къщи. stork-boy
Правих БХС само че като гледах резултатите в нета, нещо не мога да ги разтълкувам и за това другата седмица като ходя на консултация ще питам дока дано всичко е ОК. Praynig .
Цунки на всички и си почивайте повечко, че после няма да имаме тази възможност. Hug
Виж целия пост
# 119
Правих БХС само че като гледах резултатите в нета, нещо не мога да ги разтълкувам и за това другата седмица като ходя на консултация ще питам дока дано всичко е ОК. Praynig .
Цунки на всички и си почивайте повечко, че после няма да имаме тази възможност. Hug

http://lmpbg.org/forum/viewforum.php?f=6&sid=d81cfb32e38f4298ce5357ca5a9f8721
Тук могат да т и разчетат, птосто посочи какви са!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия