Февруарските мами се вълнуват искат розови и сини дрешки да купуват- Тема 4

  • 28 967
  • 733
# 525
Добро утро,дами!
 Днес ще давам кръвчица и затова още не съм излязла.Седя си вкъщи и си пия кафенцето  Grinning
  Времето е страхотно!Ах,ако не трябваше да ходя на работа,как щях да се метна по магазините,ама.....
 Приятен ден ви желая! Hug
Виж целия пост
# 526
Добро утро момичета !!!
Излезнаха ми резултатите от БХС - и така според мен са добри,,на работа съм днес ,но ще гледам и до доки да отскоча .Реших и с вас да се консултирам - за Даун съм 1 на 2700 а за Едуардс съм 1 на 72 000 според мен са идеални ,но нещо което забелязах е ,че по ултразвук ме водят в 15седмица и 2 дни а от БХС ми пише 15 седмица и 6 дни , защо се получава тази разлика ?
sunflower-mv - няма ли вариант първо да минеш и на фетална и след това ако установят нещо ,тогава амниоцинтеза ? Дано всичко ти е наред ! (На всички дано всичко е наред )
ЗА СЕКСА - аз от време на време позволявам на мужлето ,но и той не е настоятелен - усещам притеснението му относно секса , но не си го признава Simple SmileSimple SmileSimple Smile Приятен ден !!!
Виж целия пост
# 527
Добро утро от мен!
Да ви кажа вчера направо никаква не я свърших с чушките.Като ме заболя един кръст,захвърлих всичко и легнах Sad Следобяд пък ми се приядоха много тиквички,та си пържих,правих ядене и за детето ,отделно и за мъжо.Та време за чушките нямаше,днес с пълна сила следобяд мисля да продължа.В 13 часа ще ходя за болничен,да видим какво ще ми каже дали ще лежа в болница или ще минавам комисия.
По въпроса със секса с първата бременност изобщо не сме се пазили,а особено с големия корем след 7-я месец сме правили страшно торнадо в леглото.Не смятам,че ми е навредило или,че ми е предизвикало по-рано раждането.Когато си с 10кг. по-тежка,с големите бузи и огромния корем,това е едонствения начин да се чувстваш желана,момичета.В началото с напредване растежа на корема,мъжът ми се притесняваше,аз го уверих,че всичко е наред и съм се ласкаела от всекидневното му желание.Помня,че след 7-я месец се чувствах много дебела и то беше едно всекидневно кипрене,екстеншъна нон-стоп,прически,гримове,цял ден по кафета.Исках да се чувствам красива въпреки килограмите. Та и сега не мисля да убивам мераците на мъжът ми,със сигурност!
Виж целия пост
# 528
Абе момичета ,това е просто един период в живота ,каkво като понапълнеем малко ?Струва си  Flutter Аз все още не съм се ошишкала толкова (макар че при тази бременност ще бъда от възпухкавите мами ,не както с предишната) ,но не смятам да се вманиачавам.Какво като мъжа ми не ме харесва с корема ,като 3-4 месеца след раждането ,голяма част от килцата се стопяват неусетно.Изобщо не се грижете за това ,важно е бебето да е охранено и здравичко  Blush Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 529
Добро утро момичета! За килограмите и аз съм на мнение, че сега е важно бебетата да си растат здрави и всичко с тях да е наред. После с малко усилия килограмите се стопяват. Аз активно спортувах преди да забременея и бях доста слаба 49кг сега съм 56кг. Това са 7 килограма отгоре. А съм само в 4ти месец. Не се тъпча, просто организма ми си е имал нужда, за да набави нужното на бебо. Всички около мен, обаче ми обясняват как сега съм заприличала на човек, колко хубаво ми било с бузки и т.н. Така че, ако се чувстваме добре и ще изглеждаме добре!
Хубав и слънчев ден на всички!
Виж целия пост
# 530
маминки първо да ви се похваля и след това да ви се оплача. Вчера следобед съм сигурна че усетих рожбичката ми бе като едно гъделичкане все едно ми лазят мравки по корема беше много приятно  smile3521

другото е че вчера вечерта имах сериозен скандал с една проста женица и много нерви събрах дано не съм навредила на бебчо на всичкото отгоре през нощта имах бъбречна криза за кратко де и отгоре на това тази сутрин ми се наложи да стана в 7:30 и пак ми стана супер зле преди малко повръщах пак и ся съм супер зле въобще как ще ставам за утре не знам

приятен ден ви желая  Hug
Виж целия пост
# 531
Аз досега не съм прочела,че някоя се ограничава и не ставаше дума за това.Някои тук са с първа бременност и  тръпнат да имат големи коремчета,но ще видите,че килограмите си тежат.Аз при първата от 45кг. в болницата влезнах 57.Не съм изглеждала дебела,смея да кажа,че бях симпатична бременна.Но си се чувстваш тежка няма как!Да не говорим след 8-я месец.Нямаш удобна поза за лягане,за сядане,не можеш нормално една баня да си направиш-то крака боли,кръст  ooooh!
Аз лично говорих,че трябва да се чувстваш секси независмо от всичко.И желанието на мъжа е един от факторите да се чувстваш секси независимо от неразположенията и килограмите! Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Аз ако на моя зевзек разчитам да се почувствам секси ,има да почакам  Mr. Green Не просто ,че не ми прави комплименти ,но и ако се накипря и излезем навън ,се дразни!Пази Боже да не ме погледне някой мъж (а доста често се случва) и се почва..червилото ми било силно ,панталоните ме правели дебела... ooooh! Изобщо не го отразявам вече...
Да попитем ,трябва ли да си запиша час за БХС ,защото АГ-то ми каза - идваш на тази дата и оттук в майчин дом за БХС ,не ми е споменала за час... newsm78
Виж целия пост
# 533
ElenaHristova, за БХС в МД не се записва час, отиваш, попълваш си бланката, плащаш и ти вземат кръв.

За килограмите - аз акто качила много първия път да кажа, че има значение колко качваш, не заради това дали се чувстваш секси, а защото после не се знае дали можеш да ги свалиш. Аз не успях, отключих 2 заболявания след раждането и така и не успях да си върна старите килограми, от което адски страдам. Важно е човек да следи какво яде, друг е въпросът, че организмът си знае своето. Като ви чета с какви кг. стартитрате, направо ми идва да се гръмна Sad
Виж целия пост
# 534
Здравейте!
Ние засега не се ограничаваме, но честно казано - почти не остава и време.
Предната бременност имахме достатъчно време на спокойствие и насаме, за романтика, етц...но пък тогава към 5тия месец нещо ме хвана шубе и прекратихме.

Годайва, ти щом си влязла за раждане 57 кг. (колкото съм аз сега горе/долу), просто не виждам какво е имало да си повдигаш самочувствието.

А аз влязох 69 и се чувствах и изглеждах достатъчно Ок.

Но съм напълно съгласна с кати м, че похапването (особено на определени по-вредни неща) има различни рискове, вкл. и за здравето, и за бебето, и за самочувствието после...абе въобще важно си е. Аз съм на позицията да се внимава и да следи човек как е с кг., а не да се отпуска, само заради бременността.

Годайва, съгласна съм, че си тежи. Ентусиазмът си е ентусиазъм, но накрая едва мърдаш, едва се нагласяваш да легнеш, да станеш, болежки...

Сънфлауър, не се притеснявай излишно, всичко ще е наред, ще видиш сама. Нека Л. да ти даде компетентно мнение.

Ренденце, дано е каквото чакате, но да ти кажа, при сина ми тестисите май слязоха чак към 36та г.с....Simple Smile))

За чашата бейлис, дето довела бебето до "махмурлук", малко ми се вижда преувеличено, още повече, че плацентата е затова да филтрира и да предпазва от вредни вещества, а с въздуха в някои градове вкарваме в организмите си много повече от 3те грама алкохол в един бейлис. Моя близка, която роди в Шейново беше с ниско кръвно и изрично й препоръчваха да пие по половин чашка винце вечер, точните думи на Л. бяха, че може една бутилка червено винце за седмицата да изпива. Не ми се влиза в подробности обаче да търся кой точно лекар й го беше казал. Всеки случай, около мен поне няма бременна, която да се ограничава от чашка бира или винце при определен повод.
Прекаленият светец и Богу не е драг..  Mr. Green
Виж целия пост
# 535
ElenaHristova, за БХС в МД не се записва час, отиваш, попълваш си бланката, плащаш и ти вземат кръв.

За килограмите - аз акто качила много първия път да кажа, че има значение колко качваш, не заради това дали се чувстваш секси, а защото после не се знае дали можеш да ги свалиш. Аз не успях, отключих 2 заболявания след раждането и така и не успях да си върна старите килограми, от което адски страдам. Важно е човек да следи какво яде, друг е въпросът, че организмът си знае своето. Като ви чета с какви кг. стартитрате, направо ми идва да се гръмна Sad
Мила,за да прилагаш диети и да се ограничаваш трябва да си здрава.Щом си боледувала след раждането е нормално да не си си върнала килограмите.Пожелавам ти след като родиш и спреш да кърмиш да си достатъчно здрава,за да прилагаш диетки.Щом не се чувстваш конфортно с килограмите си,то воля ще имаш със сигурност!   bouquet
Виж целия пост
# 536
hopeful_sunshine ,аз съм невероятен гном (157см) и дори 2-3 килограма веднага ми личат.Какво остава за 10кг.  ooooh! Сега съм 50,40кг. в огледалото виждам едни паласки и необятни баджаци  Mr. Green Моля се по-бързо да порастне коремчето,за да не бъде гъзището ми акцент  Laughing
Виж целия пост
# 537
Здравейте мамита и от мен.
Резултатите от БХС са си супер-много нисък риск за Даун и почти нулев за другите. Иии най-накрая се записах за ЖК.Така си бях нарекла.  Grinning
за секса - от както разбрах че съм бременна и през ум не ми е минало да го направим, а пък и мъжлето ми е по-страхлив и от мен.  Laughing
за килограмите - късметлийки сте вие, че се притеснявате, че от 45-50 кг. ще качите 10-12 кг. При мен трагедията ще е пълна  Embarassed Сега съм 100, а до края? Blush
Виж целия пост
# 538
Аз ако на моя зевзек разчитам да се почувствам секси ,има да почакам  Mr. Green Не просто ,че не ми прави комплименти ,но и ако се накипря и излезем навън ,се дразни!Пази Боже да не ме погледне някой мъж (а доста често се случва) и се почва..червилото ми било силно ,панталоните ме правели дебела... ooooh! Изобщо не го отразявам вече...
Да попитем ,трябва ли да си запиша час за БХС ,защото АГ-то ми каза - идваш на тази дата и оттук в майчин дом за БХС ,не ми е споменала за час... newsm78
Елена, и на мен Доки ми каза, съвсем същото. Даже използва същите думи. Ти при кой ходиш, ако не е тайна, да не би да сме при един и същ  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 539
Д-р Антонова ,в Трета градска  Thinking Не е задължително да е същия АГ ,може просто такава да им е практиката  Mr. Green Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия