American Horror Story - 4

  • 18 737
  • 730
# 345
Мъжете трябва да имат кОсми, или космИ, като вика баба ми./С ударение на И./ Joy

Не, не трябва, освен по главата. Говоря за обилни количества.  Mr. Green

Акаша, страхоманка такава.  hahaha Мен най-много ми изкараха акъла ония живите зомбита от втори епизод, няма такава гадост. А Тадеус още ми се привижда по ъглите.
Виж целия пост
# 346
Тадеус беше звездата за мен, безспорно.

Всъщност, ако трябва да съм честна, май последните серии вече бях забравила, че филмът е хорър стори. По-скоро го гледах като обикновен сериал - само да видим какво ще стане.  Laughing
Виж целия пост
# 347
Втори сезон ще ни сразят обаче  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 348
М, да видим.
Виж целия пост
# 349


Всъщност, ако трябва да съм честна, май последните серии вече бях забравила, че филмът е хорър стори. По-скоро го гледах като обикновен сериал - само да видим какво ще стане.  Laughing

Лошо! Confused
Виж целия пост
# 350
О, Акаша, извинявай! Забравих, че още не си приключила.
Виж целия пост
# 351


Всъщност, ако трябва да съм честна, май последните серии вече бях забравила, че филмът е хорър стори. По-скоро го гледах като обикновен сериал - само да видим какво ще стане.  Laughing

Лошо! Confused

Да бе, накрая някак....претръпваш. След първоначалния шок (споделих защо Laughing), после буквално претръпнах.
Акаша, добре дошла Hug

Чета някакви фенски размисли по новия сезон, ама има да ви гоняяяяятттт Hug

КосмИ - бляк. Е, зависи и върху кого са Laughing
Виж целия пост
# 352
Е, то последните епизоди бяха изясняване на разни обстоятелства и финализиране на ситуацията.  Mr. Green Както беше замислен нямаше как всеки епизод Тадеус да ни подскача, щяхме да му свикнем.  hahaha

Аз отсега си знам, че във втори сезон ще концентрирам неудоволствието си връз певача, Малък Файнс вече не ми е толкова гаден, само леко неприятен.  hahaha А до 17 октомври сигурно направо ще го заобичам.
Виж целия пост
# 353

Аз отсега си знам, че във втори сезон ще концентрирам неудоволствието си връз певача, Малък Файнс вече не ми е толкова гаден, само леко неприятен.  hahaha А до 17 октомври сигурно направо ще го заобичам.

Уррааа!
Виж целия пост
# 354

Ms.Gorgeous, добре заварила и на теб! Hug

Тадеус, онзи грозник с топчето ли е? Отвращаващ е, да, нещо като Квазимодо да речем, ама - тц.  Naughty Както каза ИрПуц, аз съм страхоманка и си искам шубето, пък! Crossing Arms
Виж целия пост
# 355
Добре, де, не е ли Тадиъс или аз нещо не чувам( коет си е истина) Laughing
Много ме израдва "най-нормалното" дете на мис Ланг  Laughing Другите уродливи, ама поне озаптени бяха - кое в пранги в мазето, кое завързано за леглото на тавана... hahaha
Виж целия пост
# 356
Не, не, Тадеус е онова в мазето, със зъбите и копитцата.  Grinning Онзи с топчето е Бо, той е само тъжен такъв...  Confused

Вторият сезон трябва да е по-страшен, по замисъл, по дефиниция и по обещание.


Кво толкова се радваш, да не съм пропуснала нещо? Да не фенстваш на Малък Файнс?  Thinking

ПП Стриктно е Тадиъс, да, но изглежда твърде грозно на български.  Crossing Arms

Не е най-нормалното, той е перфектното дете.  hahaha
Виж целия пост
# 357
Ми да, още като стана ясно, че ще участва се отбелязах като фен. И го защитавах от теб.  Crossing Arms Пак не си забелязала.
Виж целия пост
# 358
Ааа, значи моя човек  Twisted Evil е Тадеъс. И кво, това ли беше пикът на страхотията? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 359
Ааа, значи моя човек  Twisted Evil е Тадеъс. И кво, това ли беше пикът на страхотията? Rolling Eyes
И на развратно-еротичните сцени Crossing Arms
Има, има, Акаша, ще ти хареса Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия