American Horror Story - 4

  • 18 737
  • 730
# 360
Ми да, още като стана ясно, че ще участва се отбелязах като фен. И го защитавах от теб.  Crossing Arms Пак не си забелязала.

Ъъ, ами не съм, да...  Blush

Това беше пикът, да.  hahaha Другото е драма и трагедия.
Виж целия пост
# 361
И косъм да не падне от главата на отец Файн ,ние със Све ще го браним с голи ........зъби. Сладък той  Heart Eyes
Виж целия пост
# 362
Инфантата си беше убавица  Mr. Green

Мен ми е интересно тоз чиляк Адамчо ко шА играе  Thinking

На заблудено туристче ми мяза  Rolling Eyes Аз си го представям по-хард ... гадина няк'ва - изкусен прелъстител и бияч на жени, например  Mr. Green
Виж целия пост
# 363
Бе, има-няма ще ги изгледам аз още 4 серии, тъй и тъй съм се 'фанала на хорото. Пък и дори само заради Тейтеца си заслужава. Heart Eyes
Виж целия пост
# 364
Ми да, още като стана ясно, че ще участва се отбелязах като фен. И го защитавах от теб.  Crossing Arms Пак не си забелязала.

Мааани я! Тя само гледа да не оближа нещо истимарата  Crossing Arms


 smile3534
Виж целия пост
# 365
Муахахахахаха  smile3532
Виж целия пост
# 366
Краули, много ти е готско червилото.  Whistling
Виж целия пост
# 367
Нали?  Flutter Мязам на Мадона  Joy
Виж целия пост
# 368
А защо не си го нападнала,докато Пуци не гледа  Thinking Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 369
Защото Пуци винаги вижда. Дори когато не гледа.
Виж целия пост
# 370
А защо не си го нападнала,докато Пуци не гледа  Thinking Joy Joy Joy

Пламче, гладничка ли си, мило?  newsm66

Защото Пуци винаги вижда. Дори когато не гледа.

Дори и докато спи.  Sunglasses Heart Eyes

Къде, викаш, си ти, Краульо? Гледам си се подпряла на някъв покрив. В далечината.  Mr. Green

Акаша, изгледай, изгледай, десети епизод е особено приятен.  Wink
Виж целия пост
# 371

Къде, викаш, си ти, Краульо? Гледам си се подпряла на някъв покрив. В далечината.  Mr. Green


Не съм толкоз далече, просто съм дребна. Сал едни цици и уста са остали. А той към мен гледа и ... фантазира  Laughing Ама и не приближавам, че Пуци ще изкара някоя анимационна картечница и ще ми разпори анимационното д  Mr. Green
Виж целия пост
# 372
Пак си се объркала, ама разбираемо, как да не ти се прииска за теб да фантазира.  Twisted Evil

Някакво клипче.

Нещо поспряха с тийзърите, защо ли?
Виж целия пост
# 373

Акаша, изгледай, изгледай, десети епизод е особено приятен.  Wink

Дано, дано... Че снощиии, 9-тиии... айде няма да коментирам. Grinning
Виж целия пост
# 374
Коментирай, коментирай. Не всички се ориентираме за действието само по номерчето на епизода. Пуци не е представителна извадка, повечето от нас сме гледали сериите само по веднъж.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия