В коремчетата сърчица туптят, а през АПРИЛ бебчета в ръцете ни ще спят! - Тема 2

  • 24 281
  • 676
# 150
p4eli4kata_86 ами да мисля да съм при Здравкова
още не съм ходила в този друг кабинет, където приема със здравката каса
досега съм на частни прегледи при нея
но бяхме говорили и предишната бременност (неуспешната) ми обясняваше къде й е другия кабинет
затова не мога да кажа къде се намира
живот и здраве към 10-12 септември ще отида при нея и ще видим от кога ще започне самото следене на бременността
а при Цанкова съм ходила, за проблемни въпроси - се опита да ме убеди колко добри доктори има в Патология
резултата е - скарахме се ..... никой на света не може да ме убеди в това
имах нещастието да се запозная с всички тях и да прекарам 10 ужасни дни, които още помня и се моля само да не се налага отново да ходя там
иначе по другите въпроси, за които сме говорили ми се стори за супер разбрана
Виж целия пост
# 151
basten
А за всички лекари в патологията не мога да твърдя че са добри...даже изобщо..но нея и Ташкова ги помня щото те бяха завеждащи,и аз имам 2 пъти престой там с предната си бременност и аз се моля този път изобщо да не ми се налага да стъпя там!
За Цанкова и аз останах на такова мнение че е разбрана,обяснява добре..но все пак ще преценя допълнително на прегледа,ако не ми хареса ще мисля за друг вариант,може да обмисля варианта д-р Здравкова. Ще го мислим има още време.А ти като идеш в тоя кабинет със ЗК,ще споделиш къде се намира дали е за там където си мисля аз или е някакъв нов кабинет лично неин.
Виж целия пост
# 152
Здравейте мами!
Вчера бяхме на лекар и си чухме сърчицето  Joy силно биеше, пуснаха ми го на екрана! Всичко е наред, пуснаха ми изследвания - кръв и урина, другата седмица ще разбера резултатите. Мериха ми кръвното, мериха ми корема, ханша (с един странен уред). Иначе следващия преглед ще е чак на 20.09 Sad как ще дочакам. Потвърдиха ми, че имам гъбички, но нямало нищо по-типично за бременността. Някой друг имали този дискомфорт? Както и да е, нали бебчо е наред!
Малко ми се гади напоследък, но не повръщам, изключително ми е отпаднало, можеби, защото много лежа, мислех, че ми е ниско кръвното, но не е. Ще почивам докато мога, тази седмица съм отуск!
Успех момичета!
Виж целия пост
# 153
Момичета, радвам се за всички, които са чули вече сърчицата, сигурно е прекрасно.
Като писахме за коремите, моя е ей такъв (не съм аз на снимката, но е същото положенето някъде). Ами вижда се, не мога да нося дреха по мен вече. http://pregnancy.about.com/od/trimesterguide/ig/1st-Trimester-Be … ---First-Baby.htm
Знам, че трябва да почне да личи след 4ти месец чак, но явно не при всички е така.
Виж целия пост
# 154
 Laughing Ами как няма да личи като си кльоща (с най-добри чувства).
Ще ми се и аз да имам такова телце, но с моите 58кг на 160см скоро не мисля, че ще ми проличи, защото и така си имам леко коремче и мазнинки.
Виж целия пост
# 155
Е, не съм чак като тази девойка, по-слаба съм се изкарала Simple Smile 60 кг на 170, т.е. изобщо не съм слаба.
Виж целия пост
# 156
Момичета, радвам се за всички, които са чули вече сърчицата, сигурно е прекрасно.
Като писахме за коремите, моя е ей такъв (не съм аз на снимката, но е същото положенето някъде). Ами вижда се, не мога да нося дреха по мен вече. http://pregnancy.about.com/od/trimesterguide/ig/1st-Trimester-Be … ---First-Baby.htm
Знам, че трябва да почне да личи след 4ти месец чак, но явно не при всички е така.

Споко, и на мен ми личи. Иначе коремът ми е залепнал за гърба, много спортувам, но от седмица си личи ама прилично. Нищо, това е само хубаво и трябва да се радваме Simple Smile
Виж целия пост
# 157
Значи не съм само аз Simple Smile Викам си от сега щом е така Simple Smile Някой да не ме разбере погрешно, мен това ужасно ме радва и не се притеснявам от килограми никак, просто някой изрази становище, че е абсурдно рано да личи, пък и аз така смятах до сроко Simple Smile
Виж целия пост
# 158
На мен нищо не ми личи, но аз съм си дебела, така че сигурно чак в 7мия месец ще си личи, че съм бременна, а не просто дебела  Laughing
Виж целия пост
# 159
То и аз съм тлъстичка, 60 килограма на 170 .. свинче  Laughing  Tired
След като родя твърдо съм решила да се стопя на 52  Simple Smile
Иначе за косата- засега не ми пада, и се надявам да е така и до края, защото си я обожавам и е най-хубавото ми нещо и за нищо нищо нищо на света няма да отрежа и милиметър  ooooh!
Пъпки аз така или иначе си имам , защото още съм в пубертета и не ми е направило впечатление да са намалели или увеличили, но се мажа с фон дьо тен и не си личат  Heart Eyes
Виж целия пост
# 160
Стига, че ще умра от смях с тия 60 кг  Laughing
Аз започнах на 78.800, сега съм 80, на 176 см  Wink
Мечтая си да съм 60 някога, ама надали.
Виж целия пост
# 161
Стига, че ще умра от смях с тия 60 кг  Laughing

и аз  Joy Joy Joy
айде няма значение колко ще качим през бременността
после ще ги свалим

karityyy ти на колко години си ?
Виж целия пост
# 162
на 19
Виж целия пост
# 163
браво, все пак си излязла от пубертета
аз на 18 г. вече родих диваненцето от долната линийка Simple Smile
поздравявам те за избора да забременееш толкова рано  Hug
Виж целия пост
# 164
Аз  започнах на 72 килограма на 1.76, сега съм 68. Апетитът ми е нулев! Не ми е лошо, не повръщам ,но не ми се яде. Стомахът често ме боли и сега ми изписаха нещо за него. Иначе не мога да дочакам до прегледа в сряда....  Praynig Praynig Мисля да отида на фризьор да си поскъся косата,защото е дълга и в момента е станала една .....на нищо не прилича. Да я боядисам не смея,че нещо откакто съм бременна много лесно ме хващат алергиите. Може да опитам с къна. Само ноктите ми растаааааат , толкова дълги и здрави нокти не съм имала никога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия