В коремчетата сърчица туптят, а през АПРИЛ бебчета в ръцете ни ще спят! - Тема 2

  • 24 276
  • 676
# 585
И моята майка не е приемала такова нещо пък съм си здрава и нормална Whistling
А вашите приемали ли са ?
Виж целия пост
# 586
Съни, същите витамини си купих! Пише от естествени източници Simple Smile
Фолиевата киселини я има и в храната естествено, ама кой да смята колко и в кое ядене Simple Smile
Едно време и видеозони и други екстри е нямало, но сега като има, не пречи да ги ползаме.
Виж целия пост
# 587
 newsm23 Вие ще си купувате ли дрехи за бременноста, когато порастне коремчето. Аз искам да си купя не такива специално за бременни, ами от типа на потничета, които горе са по-стегнати, а долу са отпуснати и не са по тялото и някакви такива блузки. Нещо такова
Виж целия пост
# 588
Здравейте, момичета. Аз още не съм се записала при вас, но ви чета всеки ден. Бременна съм в поне 8с. и 6дни (точицата избързваше с 5 дни някъде на последните ми прегледи).   Nature Sunny 
Аз вече и в болница полежах заради малко зацапване (ярка кръв преди 2 седмици). И скоро съм на преглед да видим пак дали всичко е ок.  И по този повод моят лекар каза, че няма и нормални болки в този период. В едномесечен болничен съм и определено ми липсва работата. Благородно завиждам на бъдещите мами, които не пазят леглото   bouquet
Виж целия пост
# 589
Ще ми се да си купувам ама ще видим. karityyy тези които описваш и на мен ми допадат не искам нещо което прилича на чувал  Mr. Green
r0se добре дошла и лека бременност Hug а пък за работата ако ти е лека е хубаво да си на работа обаче ако застрашава по някакъв начин бременността не е за завиждане ...
Виж целия пост
# 590
стискаме палци всичко да е ок .
И на мен ми е супер скучно вкъщи . От 3 месеца няма какво да правя и чакам октомври да тръгна на лекции, че да не топля стола цял ден  Mr. Green  Станах постоянното присъствие и вечния спамър, ама няма отърване от мене до октомври.  Mr. Green 
Относно дрехите да добавя, че моя приятел се беше уплашил да не взема да си купя от онези гащеризони за бременни  hahaha hahaha hahaha  Joy Аз като се сетя за тях и си умирам от смях
Виж целия пост
# 591
Аз сякаш не мисля да си купувам дрехи за бременни....и с предната не съм го правила...мисля като тебе Кари за същите дрехи който си показала!
r0se ,добре дошла и лека бременност за напред!
Аз съм на работа и като цяло ми е лека мисля да си работя докато ми го позволява състоянието а  и не ми пречи да ви следя често... Mr. Green
Виж целия пост
# 592
Наистина е по-добре да си продължава нормално ежедневието, а не да пазиш леглото! Аз до последно ще ходя на работа, стига да няма усложнения по-нататък  Praynig Иначе за дрехите още нищо не съм решила, но със сигурност ще ми се наложи да се поогледам в скоро време. И първите две бременности ми бяха горе-долу в същия сезон и мога да ви кажа, че от към гардероб сме ощетени, защото лятната бременност е къде къде по-лесна за обличане Simple Smile))) Не знам как ще се справям с връхни дрехи и т.н. още повече, че не ми се дават излишни пари ...
Виж целия пост
# 593
 Joy Joy  да да сещам се за тях кари едва ли някой иска да се оттърве от тебе Hug Hug Hug Момичета направо много ми помагате не се панирам толкова много вече Simple Smile  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 594
 Hug
Да тук времето лети и Април ще дойде неусетно
Виж целия пост
# 595
О, за дрехите за бременни няма как да пропусна този път. Освен ако не излизам от къщи, а няма как да се случи.
Поне 1-2панталона и някоя туника ще ми трябват. Мисля да си поръчам от ибей, или джордж, асда, някой от английските сайтове, от които обикновено пазарувам. От БГ почти не пазарувам вече.

Фолиева киселина, с първата бременност пих съвсем кратко, разбрах в 10г.с. че съм бременна. Сега пък в 8г.с.

Момичета, не че нещо, знам че ви е много кеф и забавно с римуваните заглавия на темите....но...в едно 90% са обект на подигравки. ))) Все пак едва ли моето мнение е от значение, но лично бих предпочела да е просто "Април 2013". ))) (с това не желая да обиждам никого)
Виж целия пост
# 596
И аз така предпочитам, Мирама, чисто и просто месец и година.  Peace
Виж целия пост
# 597
И аз така предпочитам, Мирама, чисто и просто месец и година.  Peace
Ама сте скучни  Mr. Green
На Блонди Минките си бяха супер  Joy Joy Joy

И аз се чудя откъде започнаха с тез рими..  newsm78 Ама от едно време си ги има тез "Кръщенки" на отчетните  Thinking
Виж целия пост
# 598
Аз съм скучна, да.
Защото, за съжаление, разбирам от поезия.  Laughing
Виж целия пост
# 599
Аз съм скучна, да.
Защото, за съжаление, разбирам от поезия.  Laughing
Hug Ей пък, шегувам се деееее  Rolling Eyes

(Още малко и изчезвам от темата - ама като ми излиза в "отговори" как да не драсне човек  Crazy)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия