Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните симптоми, които бъдещите майки обсъждат?
Какви са опасенията и притесненията на бъдещите майки по време на дискусии?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните симптоми, които бъдещите майки обсъждат?
-
Какви са опасенията и притесненията на бъдещите майки по време на дискусии?
-
Какви са препоръките за бъдещите майки в дискусиите?
-
Какво представлява видеозонът при бременност?
Лично аз като човек, който вече близо осем месеца оформя темите на Септемврийките съм на мнение, че всеки има право на глас ... за това и според мен е най-добре когато се пуска заглавие на тема, поне да има няколко варианта пуснати в анкета, като всяка една бъдеща априлка може да дава предложение и да гласува разбира се. Все пак темата е обща и нека всеки има право на глас 

Провокира ме полемиката по повод имената на темите. Определено и на мен ми допада повече идеята за изчистен вариант от сорта "Бебета април 2013" или от сорта. Римуваните имена и измислените думи от сорта на "бременелки" лекичко ме дразнят, да си призная. Е сигурно, защото съм нова във форума, знам ли
мечтаем си, но каквото се случи! И все пак - ужасно много искаме момиче
На мен ще ми е трето, но на таткото ще е първо и въпреки това, след 6 години съвместен живот и той е убеден, че е иска момиченце
пък ще видим
Докито вече два пъти ми се накара за това и ми каза, че с такива лоши мисли нищо няма да постигна,освен да привличам лошите неща. Каквото ни е писано-това ще е, от нас се очаква да вярваме в успеха си